reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Nie wytrzymałam.. ide do sklepu po loda i jakieś ciastka.....

Cholera, moje baleronkowate stopy nie mieszczą się juz w sandałyyyyyyyyyyy...............:szok::baffled:
 
reklama
koralowa fajnie ze dobralas sobie super staniczki- najwazniejsze ze dobrze sie w nich czujesz:tak:

pati1982 nie ma to jak spacer nad morzem- moj tez byl udany i nozki pomoczylam- super:tak::tak::tak:
ty zajadasz dzem brzoskwiniowy a ja z czarnej pirzeczki- moja mania w tej ciazy- inne moglyby nie istniec hehehehe.

shirra kciuki za wizyte zacisniete!!!!!
i fajnie ze nie macie problemu z przytulankami- u mnie to tak roznie bywa:szok:

riba ale ci zazdroszcze tego deszcu- niech u mnie tez popada bo padam z goraca:tak::tak::tak:super ze bedziecie mieli klime- bedziesz miala przyjemnie zim,no w domku!!!!!!!!!! ale dziwne ze powiedzieli ze sie sezon skonczyl- przecirz dopiero sie zaczyna.
dziwne te pryszcze- dobrze ze polozna przyjdzie to ci cos doradzi. moze to po prostu jakies uczulenie i potowki od upalow. przykro mi z powodu nieprzespanej nocy:((((((

aga_natalia super!!!!! juz niedlugo bedziesz miala coreczki w domku. trzymam kciuki.

jenny to dobrze ze maly juz jest ulozony prawidlowo. trzymam kcuiuki zeby sie nie przekrecil. powiem ci ze w polsce tez czasem obracaja dziecko ale bardzo zadko- chyba sie boja albo nie wiem. chyba wola zrobic cesarke. ale najwazniejsze ze u ciebie jest ok.

ciamajdka napewno bedzie ok. dobrze ze masz wizyte to wszytskiego sie dowiesz. trzymam kciuki i po wizycie prosimy o relacje.

malagonia
z tego co wiem to mdlosci pod koniec ciazy to jest normalne- mam tak samo!!!!!!!! dziecko jest juz tak duze ze ucicka i z tad mdlosci.

bombusiu spokojnie- juz wszytskie jestesmy zmeczone. jeszzce troszke musimy wytrzymac. fajnie ze robisz cwiczenia- ja jak mala sie wypina to tylko wyje z bolu ale cwiczen jakos nie robie- nie wpadlam na to:szok::szok::szok:
a ta scena na lozku musiala byc zabojcza:-):-):-)

i ja mam dosc tej pogody. slabo mi i jakos dziwnie. nie ma czym oddychac, mala sie wypina po prostu maskara jakas.
 
Nie wytrzymałam.. ide do sklepu po loda i jakieś ciastka.....

Cholera, moje baleronkowate stopy nie mieszczą się juz w sandałyyyyyyyyyyy...............:szok::baffled:
cayra, kladz nogi wyzej na jakiejs duzej poduszce. Ja mam ogromna tendencje do puchniecia stop. Po calym dniu robia mi sie niezle balerony. Ale w nocy spie z ogromna poducha pod nogami, na noc smaruje je tez kremem lub zelem chlodzacym i rano mam takie pecinki, jakich nigdy w zycuiu nie widzialam u siebie. ;)


Ech, wczoraj w nocy musialam wziac leki. A ze pod reka mialm mirinde to nia zapilam. Dziewczyny, myslalam, ze sie pochlastam, taka mnie zgaga po niej dopadla, ze szok. Dobrze, ze pod reka mialam rennie, bo bym sie wykonczyla. No i od dzis zero gazowanych, slodzoych napojow. Pozostaja syropki z herbapolu roziecnczane woda. :p
 
hej dziewczynki
własnie weszlam z dworu z wizyty u lekarza upal potworny nogi mam jak dwa kołki. Narazie powiem co u mnie potem was poczytam.
Wiec jak weszlam do gabinetu moja gin rzekła "o jaka biedna, upaly daja znac" wiec chyba wygladam super haha na +22kg ja maluszek wazy 3,1kg lozysko moje juz dojrzewa, z maluchem ok, u mnie wszystko pozamykane jeszcze ale bardzo nisko. To byla moja ostatnia wizyta wiec czekam juz tylko na poród. Według usg to juz 39,5 tc niezle maly urósł hehe. Mam straszne napady głodu od wczoraj az mnie boli brzuch i mi niedobrze. Żeli na opuchlizne nie moge stosowac mam nie jesc soli i nie przyprawiac no i nogi w góre. Mały glowka w dół juz sie wstawil. No i chyba on nie lybi ginekologa bo jak ona mnie bada to on ucieka mi pupka pod zebra az boli.
ciamajdka zdróweczka i trzymam kciuki zeby wszysko ok a przynajmniej po twojej mysli
 
koralowa - Mi to nawet nie pomaga jak nie pije gazowanych napojow ale na zgage polozna poleciła mi takie mleczko ALUGASTRIN powiem szczerze ze smaczne to nie jest ale za to ma szybsze dzialanie niz rennie;)
kolumnea-widze ze nie tylko ja tyle utylam heh JA nawet troche wiecej bo na ostatniej wizycie wyszlo ze +23 kg ale małego mi nie mierzyla mam nadzieje ze teraz wczwartek to zrobi:)Gratuluje udanej wizytki:)
 
Ostatnia edycja:
Koralowa - u mnie ktoś namiętnie podnosi taki "dzyndzel" w drzwiach przez co się one nie zamykają i wszystkie PGRowskie dzieciaki mają zabawy na klatce. Ojjj jaka ja się wtdy złośliwa robię.

Cayra - ja mam ten sam problem! Sandały mi się już wbijają w stopy, baleriny (materiałowe) całkiem uciskają.Pozostają mi klapki pod prysznic. Hmm...


Hurra,wreszcie zadzwoniłam do położnej. Najwyzszy czas. :)) Po wizycie u mojego lekarza 22 lipca mam podjechać do szpitala i sobie pogawędzić z położną,żeby sobie mnie przypomniała :) Hihi. Od razu mi się tak milej zrobiło jak jej głos usłyszałam. Poza tym wzięło mnie na dopakowywanie torby do szpitala.Dzisiaj wyciagnę M do tesco po pieluchy i będę miała wszystko. UFF... :-)
Jakaś wybitnie podekscytowana jestem.
 
Wpadam si przywitac i zobaczyc czy sa jakies wiesco od GSC,ale dalej nic:-(
Dzisiaj mam ostatnia wizyte z giniem, nastepna odbedzie sie juz na porodowce:-D

Polianna- Pilnuj tego twojego m jeszcze bardziej, dziwna taka nagla zmiana zachowania.
 
hej dziewczynki
własnie weszlam z dworu z wizyty u lekarza upal potworny nogi mam jak dwa kołki. Narazie powiem co u mnie potem was poczytam.
Wiec jak weszlam do gabinetu moja gin rzekła "o jaka biedna, upaly daja znac" wiec chyba wygladam super haha na +22kg ja maluszek wazy 3,1kg lozysko moje juz dojrzewa, z maluchem ok, u mnie wszystko pozamykane jeszcze ale bardzo nisko. To byla moja ostatnia wizyta wiec czekam juz tylko na poród. Według usg to juz 39,5 tc niezle maly urósł hehe. Mam straszne napady głodu od wczoraj az mnie boli brzuch i mi niedobrze. Żeli na opuchlizne nie moge stosowac mam nie jesc soli i nie przyprawiac no i nogi w góre. Mały glowka w dół juz sie wstawil. No i chyba on nie lybi ginekologa bo jak ona mnie bada to on ucieka mi pupka pod zebra az boli.

świetne wieści - gratulacje:):)

luizka - witaj u nas - napisz coś więcej o sobie:):) Czy to Twoje pierwsze dzieciątko - jak przeszłaś ciąże - skąd jesteś...:)
 
hej kochane, ja juz po wizycie. metoda dedukcji, doszlysmy do wniosku, ze to przez te mokre reczniki ktorymi sie obkladalam. ogolnie mokry recznik powinien pomagac, ale to sa zwykle reczniki kuchenne, biale, ktore ja piore zawsze w wybielaczu :-):-):-) i to pewnie przez to. zrobila mi akupunkture, dala nazwe innych lekow homeopatycznych, za 2 dni przyjedzie na powtorke akupunktury. jesli do tego czasu nic sie nie zmieni, dala mi namiary na ponoc super skorna. skora tak jakby sie troche uspokoila, nie jest juz krwistoczerwona. dziekuje kochane, za mile slowa :tak::tak::tak:
aaa i jeszcze obejrzala moje brodawki i powiedziala, ze noszenie nakladek dalo efekty - Olivierek juz je uchwyci!!!! :-):-):-)
Bombusiu - wyobrazilam sobie ta sytuacje na lozku :-):-):-) dobrze, ze Adi nie wszedl:-D:-D:-D
bogusia007 - agrest!!! nie pamietam ile lat juz nie jadlam. o pychota....

koralowa - wesolo w tej Waszej klatce :-):-)
 
reklama
Tak czytam wasze posty i naprawde mi was szkoda,wszystkie macie w sumie jeden problem UPAŁY naprawde nie zazdroszcze.A ja tak tesknilam,zeby kosci pogrzac:happy2:,Zazdroszcze wam świezych owoców i warzyw chociaz z tego mozecie pokorzystac:tak:
Dziekuje Wam za mile opinie i tez mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok a dla zainteresowanych jesli ktos ma ochote popatrzec jak to wyglada wklejam link z takieg zabiegu dodam tylko,ze ja mialam caly czas usg podczas obracania zeby monitorowac prace serduszka.
http://www.youtube.com/watch?v=6AM6wDwTjmc
Trzymajcie sie i milego dnia zycze
Powodzenie na wizytach!!!!!!!:tak:
RIBA moglabys mi napisac o jakich nakladkach mowa moze cos pominelam,moje brodawki tragedia plaskie prawie jak kartka papieru i tez sie martwie,ze maly nie chwyci
 
Ostatnia edycja:
Do góry