reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Bombusiu niestety oni te koła robią z takiej gumy co koła rowerów i to niestety śmierdzi :-(
ja nawet nie chce oglądac TVN bo sie nie bede denerwowała
 
reklama
witam dziewczynki
Dzis strasznie duszno u mnie przed chwileczka malutka burza byla ale nadal gorąco.
Ja tez obejrzałam ten reportaz co racja to racja i fakt starzy sa najlepsi. O wlasnie przedwczoraj mialam podobna sytuacje w tesco stanelismy w kolejce dla kobiet w ciazy i niepelnosprawnych przed nami bylo 4 osoby "niepełnosprawne inaczej(umysłowo)" i patrza sie na mnie i nic zerkaja co chwile ale zadnej reakcji w koncu dziewczyna w kasie oddala gosciowi jego zakupy nie kasujac ich i mowi " pani w ciazy z tyłu prosze podejas", dziewczyny jakie oburzenie sie zrobilo komentarze w stylu "uh ah ", no ale potem ktos powiedział " kasa z pierwszenstwem..' (chociaz mialam wrazenie ze to byl przekąs). Fajny gest pani w kasie ale powiem szczerze to był moj piewszy taki przypadek ze ktos sie tak miło zachował.

pozdrawiam was :)

wracam do nadrabiania was :)
 
Kurcza,aż mnie trzęsie bo nie wiedziałam, że taka znieczulica jest w całym kraju, ale cieszę się że ktos wreszcie głośno powiedział o osobach starszych bo w/g mnie właśnie One są najgorsze!!!


to chyba z zazdrości... że one mają młodość za sobą, teraz chcą pokazać, że im się wszytko należy.... podobnie mam ze znajomą co nie ma problem z zajściem w ciążę, bardzo jej współczuję i życzę jak najszybciej dzidziusia, ale czasem jest naprawde zawistna i nieprzyjemna aż przykro się robi... wedlug niej wszystko robie źle, kupuje same brzydkie i niepotrzebne rzeczy dla dziecka itd
 
Dzień dobry:) u mnie znacznie się ochłodziło, są plusy i minusy, zdecydowany PLUS jest taki, że wreszcie mamy czym oddychać:)) minus- za mało słonka, ale jak dla jest ok:))

Aga_Natalia kochana bardzo się cieszę, że wszystko ok, a małe dojdą do siebie - u wcześniaków często występują takie komplikacje jak żółtaczka itp, moje rodzeństwo urodziło się 30 lat temu (bliźniaki) i wszystko skończyło się dobrze, więc u Was też tak będzie:)) ale fajnie, że masz już maluszki obok siebie.....wow.... niewiarygodne...

Ciamajdka ojej kurcze... a wy znowu na wojennej ścieżce, ale ciągle wierzę w Was - a t. musi w koncu trochę dorosnąć, faceci to takie wieczne dzieciaki - gry, mecze, piłka i świata nie widzą... mam nadzieję, że dziś będzie lepiej...

Martuśka85 ja chyba też powoli zaczynam odczuwac skurcze B=H, np dziś rano obudziłam się z mega twardym brzuszkiem - teraz na szczęście jest już lepiej...

Sarka powodzenia na usg jutro, nie martw się na pewno wszystko będzie ok, mi tez na ostatnim usg wykazało różnicę wieku między główką a udem bodajże, ale to jest normalne, bo każdy jest inny - jedna babeczka ma dłuuuuuugie nogi, inna niesety nie:) jeden ma duże oczy drugi małe:)) także głowa do góry

Bogusia86 powodzenia na dzisiejszej wizycie i koniecznie zdaj relację co i jak:))

Bogusia 007 ehh fajne takie zakupki, ja stwierdziłam, że już nic nie kupuję dla siebie - myślę, że jakoś wytrwam przez te 2 miesiące - od lipca będę już na całkowitym zwolnieniu wiec nie będę musiała się stroić do pracy;p

Ehtele torba fajna, ja mam biedronę pod nosem więc może później pójdę obejrzeć co i jak ,al e nie kupuję, bo toreb mam sporo, tylko zastanawiam się którą wybrać, żeby mnie pielęgniarki ze szpitala nie wygoniły, bo słyszałam, że niektóre wkurzają się jak torba jest zbyt duża....:/ i tak sobie myślałam, że mogę wziąść to co potrzebne do porodu i dla maluszka, a resztę może donosić mi mąż (np. te ogromne paki podkładów)

a powiedzcie kobietki, kupiłyście te podkłady duże na łóżko???? ile sztuk??
 
hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!

Witam sie poniedzialkowo- pogoda za oknem w miare weekend spedzilam na domku nad jeziorem myslalam ze bedzie slonecznie a tu pogoda sie zrabala pochmurno i deszczowo wiec leniuszkowalismy w domku ale sam fakt ze bylismy w lesie i zmienilismy klimat to juz w sumie cos :-D

mam w sumie pytanie niewiem jak wam to opisac na zewnatrz pochwy a dokladnie boki strasznie mnie bolaly dzis fakt jest lepiej ale taki byl bol jakby sie cos rozciagalo zastanawiam sie czy to normalne i czy mialyscie podobnie ???

w sobote pojechalismy sobie znow na zakupy i znw sobie kupilam ciuszki :-) dwie pary leginsow bluzeczke i japonki za wszytko zaplacilam 87 zl tanio nie ? ;-) czasem mozna sie ubrac za grosze tak to jest jak sie pojedzie zamiasto hehe

a teraz zaczynam sie szykowac do szkoly rodzenia bo mam na 10 tak wiec zycze wam babeczki milego dnia

bogusia ja mam czasem takie kłucie w dole ale to przez chwile i po tem długo nic, no ale ciało sie zmienia wiec cos odczuwac musze :)


ehtele
fajna ta torba i naprawde 2o zl?
 
Dobrze, ze poruszają takie tematy w TV, ale na mohery to NIE DZIAŁA!!!! Ja jak siedzię w autob. np. i jest tłok i starsza pani koło mnie stoi to sie patrzy na mnie tak i na mój brzunio, ze czuję sie jak trędowata, czy aby mój brzuch to na pewno ciązowy???? a moze poduszka???? matulu, wiecie, ze jak chodziłam 16 lat temu w ciazy i byłam "młodziutka anielica" ha ha to mi wtedy częsciej miejsce ustępowali!!!!naprawde, czylico???? robi sie coraz gorzej niestety!!!

Idę do Biedrony pobuszowac za torbą i innymi róznościami

Ola ja kupiłam 10 podkładów na łóżko wezmę ze sobą 5 , (u nas w szpitalu dają 1) a jak coś M mi podwiezie, jak nie zużyję wszystkich to przy małym wykorzystam, na przewijak czy łózeczko.Ciesze sie, ze nie musze brać pampersów i podkładów dla mnie, bo dają, ale pewnie parę wezmę.
Kolumnea naprawdę 19,99 kosztuje!!!
 
Ostatnia edycja:
witam brzuchatki :-):-):-)

no to opowiem Wam co mi sie wczoraj przydazylo:-( (w zwiazku z traktowaniem ciezaroweczek). ogolnie chcialabym zaczac od tego, ze jestem w szoku z powodu traktowania ciazowek w niemczech. zawsze mialam ten kraj jako bardzo porzadny (w sensie lad i porzadek) - wiadomo ORDNUNG MUSS SEIN (czyli standardowe ich powiedzenie). tu mozna zapomniec o jakims ustepowaniu miejsca kobietom (nie tylko w ciazy), starszym itp. pierwsza sytuacje mialam w sklepie. kolejka na okolo 30 osob - wyprzedaz:-). podeszlam do jednego ze sprzedawcow i pytam sie czy obsluza mnie bez kolejki? a on - a dlaczego? bo jestem w ciazy!!!!!!!!!! on - no i co z tego? zle sie pani czuje czy cos? oki olalam i wyszlam. a teraz wczorajsza hostoria. chcialabym na poczatku podkreslic, ze nie jestem rasistka, ale szczerze moge powiedziec nienawidze turasow!!!!!!!!!!!! ich stosunek do kobiet..... masakra. no wiec pojechalismy sobie wczoraj rano z moim M na targ rybny do portu. (owoce i warzywa 3-4 razy tansze, a im blizej konca tym jeszcze tansze:-)) no wiec podeszlam do stoiska, chcialam obejszec papryke czy cos. a przede mna stal 10-12 letni chlopaczek-turek. wiec ja nad jego glowa chcialam obejrzec warzywa, a on mi z lokcia w brzuch!!!!!!!:szok::szok::szok::szok: wiec ja instynktownie go popchnelam. i wtedy do akcji wkroczyl kochany tatulek-turek i zaczal mnie wyzywac i to od najgorszych - nawet kur... myslalam, ze moj M go zabije. nie doszlo do rekoczynow ale bylo blisko. on do mnie, ze gdybym nie byla w ciazy to by mi tak walnal, ze... i to wszystko wyryczal mi w twarz stojac przede mna jakies 20 cm i doslownie plujac mi w twarz. masakra. oni sa nienormalni na punkcie swoich dzieci - ale tylko synow. kobieta?? do rodzenia i do kuchni.
moglabym Wam duzo roznych historyjek o nich poopowiadac (2 lata mieszkalam tu w akademiku - w mieszkaniu 4 osobowym, gdzie byl 1 turek, a 1 marokanczyk:wściekła/y::wściekła/y:)

pozy ta cudowna przygoda :-), weekendzik minal nam na ciezkiej, ale mega przyjemnej pracy czyli robieniu pokoiku:-):-):-). jeszcze kilka detali i wstawie zdjecia.
przepraszam, ze tak egoistycznie napisalam tu tylko o sobie, a nie odp na wasze posty:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. wybaczycie???:sorry2::sorry2:
 
Dobrze, ze poruszają takie tematy w TV, ale na mohery to NIE DZIAŁA!!!! Ja jak siedzię w autob. np. i jest tłok i starsza pani koło mnie stoi to sie patrzy na mnie tak i na mój brzunio, ze czuję sie jak trędowata, czy aby mój brzuch to na pewno ciązowy???? a moze poduszka???? matulu, wiecie, ze jak chodziłam 16 lat temu w ciazy i byłam "młodziutka anielica" ha ha to mi wtedy częsciej miejsce ustępowali!!!!naprawde, czylico???? robi sie coraz gorzej niestety!!!

Idę do Biedrony pobuszowac za torbą i innymi róznościami

Ola ja kupiłam 10 podkładów na łóżko wezmę ze sobą 5 , (u nas w szpitalu dają 1) a jak coś M mi podwiezie, jak nie zużyję wszystkich to przy małym wykorzystam, na przewijak czy łózeczko.Ciesze sie, ze nie musze brać pampersów i podkładów dla mnie, bo dają, ale pewnie parę wezmę.
Kolumnea naprawdę 19,99 kosztuje!!!

Bombusiu ale jak dokładnie się te podkłady nazywają bo to mi jeszcz ebrakuje.
 
reklama
jejku madziujka JA TEŻ...... normalnie po tym "towarzyskim" weekendzie upajam się lenistwem, nicnierobieniem, samotnością i ślepię w monitor... żałuję tylko że nie mam pierników z biedronki bo pewnie bym się dodatkowo obżerała :p
 
Do góry