reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

dokładnie te pierwsze ale nie ma sensu takiej dużej paczki kupować, ja borę 2x po 5 szt.

są po prostu rożne rozmiary...ja biorę 60/60 wystarczy...ale można jeszcze większe wziąć,,,
 
reklama
Riba1 no to miałas niezłe przygody, chamstwo górą, a turcy to są stworzeni do życia w buszu, wstrętne typy, współczuję dobrze,ze sie miło skończyło na remoniciku
Pajeczko ja poszłam do apteki i tam pani mgr mi wszystko doradziła jakie kupić te podkłady, jakie rozmiary najlepiej, była expertem wręcz, wiec nie wiem jak sie nazywają,bo to na sztuki mi pakowała do torby, poprostu poprosiłam podkłady poprodowe na łóżko i pani już wszystko wiedziała są dość duże
Kolumnea mój maluszek też siedzi na poopie więc nie jestes sama, pare z nas jeszcze czeka na fikołka dzidzi
Marulka moje nastroje sa podobne raz jest luzik będzie suuuper,cudownie, potem totalny spad i jejku jak to bedzie, czy zdrowy, czy damy rade, co z porodem ...... mnóstwo mysli ....różniastych

No więc kupiłam torbę w Biedronie granatowo-czarną, ale NIESTETY dla mnie ona jest za mała do szpitala!!!!!! Ja się na pewno z tymi kosmetykami, podpaskami, podkładami, pieluchami, 3 koszulami i ciuchami maluszka w nią nie zmieszcze!!!!! kupiłam poprostu do domu, na nasze wypady za miasto, bo jest fajna i tania, czyli torbę do szpitala wezmę z domu, bo mam 2 .
Kupiłam jeszce klapki za całe 9.99 takie z pianki mogą być pod prysznic lub do łazenia po działce u moich rodziców np.

UWAGA byłam na poczcie!!!!!
I kto mnie przepuścił ????młoda dziewczyna powiedziała niech pani podejdzie do okienka!!!!! Kochane dziewcze!POdziękowałam jej na CAŁY głos patrząc sie w oczy innych ludzi wzrokiem Bazyliszka!!!!
Dostałam podgrzewacz, ale fajny, bo można grzac też słoiczki, do tego dostałam kubeczek do podgrzewania jedzenia , ja cieszyć sie bardzo!!!!!
 
Riba1 no to miałas niezłe przygody, chamstwo górą, a turcy to są stworzeni do życia w buszu, wstrętne typy, współczuję dobrze,ze sie miło skończyło na remoniciku
Pajeczko ja poszłam do apteki i tam pani mgr mi wszystko doradziła jakie kupić te podkłady, jakie rozmiary najlepiej, była expertem wręcz, wiec nie wiem jak sie nazywają,bo to na sztuki mi pakowała do torby, poprostu poprosiłam podkłady poprodowe na łóżko i pani już wszystko wiedziała są dość duże
Kolumnea mój maluszek też siedzi na poopie więc nie jestes sama, pare z nas jeszcze czeka na fikołka dzidzi
Marulka moje nastroje sa podobne raz jest luzik będzie suuuper,cudownie, potem totalny spad i jejku jak to bedzie, czy zdrowy, czy damy rade, co z porodem ...... mnóstwo mysli ....różniastych

No więc kupiłam torbę w Biedronie granatowo-czarną, ale NIESTETY dla mnie ona jest za mała do szpitala!!!!!! Ja się na pewno z tymi kosmetykami, podpaskami, podkładami, pieluchami, 3 koszulami i ciuchami maluszka w nią nie zmieszcze!!!!! kupiłam poprostu do domu, na nasze wypady za miasto, bo jest fajna i tania, czyli torbę do szpitala wezmę z domu, bo mam 2 .
Kupiłam jeszce klapki za całe 9.99 takie z pianki mogą być pod prysznic lub do łazenia po działce u moich rodziców np.

UWAGA byłam na poczcie!!!!!
I kto mnie przepuścił ????młoda dziewczyna powiedziała niech pani podejdzie do okienka!!!!! Kochane dziewcze!POdziękowałam jej na CAŁY głos patrząc sie w oczy innych ludzi wzrokiem Bazyliszka!!!!
Dostałam podgrzewacz, ale fajny, bo można grzac też słoiczki, do tego dostałam kubeczek do podgrzewania jedzenia , ja cieszyć sie bardzo!!!!!

mnie ostatnio przwepuścił starszy pan :szok: a jak jechałam od mamy w autobusiue ostatnio pełno łodzieży i nie załapałam sie na siedzenie to nikt nie ustąpił, za to kierowca widział, ze stoje i ... jechał 20 km/h :-D i cały czas obserwowal z lusterka czy dalej stoje :-D ktos mu zwrócił uwagę a kierowca powiedział, ze ytam stoi paniw ciązy nikt jej nie ustępuje miejsca to on ma obowiązek jechać wolno, zeby mi się nic nie stało :-D ale miałam ubaw z tych wszystkich ludzi
 
a ja właśnie zrobiłam normalnie na kartce listę rzeczy, których jeszcze dla nas nie mam:-) tzn. dla mnie i Olka:tak:
Tak zapobiegawczo dla męża - jakby coś się stało - Olek postanowił wyjść wcześniej to nie będzie miał problemu z kupieniem tego wszystkiego... bo pewnie jemu wcisnęliby wszystko co najdroższe hehehe :-p:-p:-p no i o połowie z emocji bym zapomniała:-)
 
witam:)

widzę że nalot na biedronkę juz co niektóre zaliczyły:)
riba_1 sytuacja która opisujesz jest nie do pozazdroszczenia:( wstrętne typy!
marulka, bombusia- wy już rodziłyście to wiecie co was czeka, a ja jako pierworódka to dostaję na głowę:) bo nawet nie wiem czy będę wiedziała jak mam rozpoznać czy to są juz skurcze do porodu czy coś innego.
ehtele ja mam też ostatnio jakieś pobolewanie brzucha ale raczej skurcze to nie są, i też się śmieje że ja chyba skurczy nie mam w ogóle.

co do ułożenia dziecka to też nie wiem czy mój nie siedzi jeszcze na dupce:), wizytę mam za 2 tyg.gdzie będzie usg to sie okaże.
co do podkładów tych na łóżko to ja nie kupuję bo w szpitalu dadzą a w domu to już mi raczej nie będa potrzebne.kupie tylko te wielkie samoloty podpaski ale to też do szpitala w domu to juz normalne będę używać.
 
co do kas to ostatnio jeden pan stał w kolejce do tej z pierwszenstwem a przed nim jakas para ewidentnie "z pierwszeństwem";-) obok kasa do 10 szt i ten "miły" Pan mówi no niech Pani idzie na 10 szt w koncu w ciazy mogą obsłużyc...
;-)
ludzie sa zimni bez empati nie tylko dla nas ciezarnych dla wszystkich

podkłądy mi sie przydały w domu do przewijania Małej czy jak jeździlismy w odwiedziny też przewinac czy np żeby powietrzyła dupcie ;-) (i nie sikała wokoło wszedzie;-))
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki witam w nowym tygodniu. Poczytałam Was, ale mam mega lenia, więc zapewniam tylko, że myślę o każdej ciepło:)
Nie mogę się skupić, bo czekam na tego kuriera... Jak dziś nie dojedzie to się wścieknę! Poza tym okazało się, że muszę strasznie długo czekać na wózek, więc zaczynam się wahać... i ogólnie zawieszam się... Odezwę się wieczorkiem, miłego dnia:)
 
ehtele wiedziałam, że jako pierwsza w biedronie będziesz he he :-) nawet ładna i ta różowa. a co do skurczy to ja nie wiem także, ale podobno właśnie twardnienie i ciąnięcie po bokach to skurcz

marulka to ja poproszę fotkę tej torby.

Bombusia leże cały czas ale jakoś tak w dole brzuch mnie boli :-( ale mój chrześniak strasznie chciał, żebym go odebrała dzisiaj z przedszkola i muszę go odebrać to może zajdę do biedrony jak dam radę. Bo jeszcze musze kupić w innym sklepie pieluchy itp. bo jakoś boję się, że nie zdąrze. Właśnie zamawiam łóżeczko. A mówisz, że mała ta torba?hmm ocenie na miejscu

riba_1 :szok: turasy jedne wrrrrrr:wściekła/y: też ich nie lubie - poza tym kojarzą mi się z brudem

Pajkaa ale doślą Wam ten adapter?
 
Pajeczko czy po tych słowach kierowcy ktoś Ci ustąpił miejsca, czy jakby do sciany powiedział????

Ehtele mój M mi powiedział, abym sie też już spakowała do szpitala, bo potem będzie panika, tylko u mnie jest tak, ze ja idę 2 tyg. przed porodem na zdjęcie szewka.

Dziewczynki u mnie od soboty zaczyna sie porządny remont, ja w piątek już wyprowadzam sie z Adim do rodziców, a M z kolegą tu będą "Królować" takze z tydzień bede u mamci, ale jest tam net to będe czasem dawać znaki, ze żyje.
Jak wróce to zamawiamy łózeczko, przewijak ,pościel itd. jejkuś już sie nie moge doczekać!!!!!
Miałam od wakacji mieć remont, ale Adrian juz oceny ma wystawione chodzi do szkoły "tak sobie" więc mu pozwalam przedłużyć wakacje o tydzień, w końcu odchodzi już z gimnazjum, tyle sie uczył, swiadectwo z czerwonym paskiem, wiec mu sie należy.

U mnie leje deszcz, a chciałam wyjść tradycyjnie po truskawki na rynek!!!!!
Właśnie mi kurier przyniósł krpelki na kolki dla maluszka "sab simpex" więc zakupy idą pełną parą WOW:)

PS Olu dla mnie mała ale każdy wie co i jak dla siebie, ja biorę becik ze sobą też,a to już zajmuje sporo miejsca, ale torba mi sie przyda na inne wypady:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ehtele wiedziałam, że jako pierwsza w biedronie będziesz he he :-) nawet ładna i ta różowa. a co do skurczy to ja nie wiem także, ale podobno właśnie twardnienie i ciąnięcie po bokach to skurcz

marulka to ja poproszę fotkę tej torby.

Bombusia leże cały czas ale jakoś tak w dole brzuch mnie boli :-( ale mój chrześniak strasznie chciał, żebym go odebrała dzisiaj z przedszkola i muszę go odebrać to może zajdę do biedrony jak dam radę. Bo jeszcze musze kupić w innym sklepie pieluchy itp. bo jakoś boję się, że nie zdąrze. Właśnie zamawiam łóżeczko. A mówisz, że mała ta torba?hmm ocenie na miejscu

riba_1 :szok: turasy jedne wrrrrrr:wściekła/y: też ich nie lubie - poza tym kojarzą mi się z brudem

Pajkaa ale doślą Wam ten adapter?

Niunia muszę jechac po niego sama :wściekła/y: bo w sklepie kupowalismy i sprzedawca go nam nie wydał:wściekła/y:, ale na szczescie bedziemy w sobote tamtędy przejezdzac to wezmieny
 
Do góry