reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Nektarynko mnie też by trafiło jakby dali na imię jak ja miałam w planach i niestety ja bym to skomentówała jak już dziecko będzie, tak w trakcie rozmowy, ze np. oooo ja to muszę wymyśleć jakieś oryginalne imię, aby nie było pospolite, jak u połowy dzieci, no wierz mi , ze szlak by ja trafił, nienawidzę, jak ktoś odbiera mi moje pomysły:wściekła/y::wściekła/y:już jej nic wcześniej nie opowiadaj!!!!!!! wrrrrr
dlatego teraz jak mnie o cokolwiek pyta to wymijająco odpowiadam.. a najgorsze jest to ze w sumie bratu o tym imieniu mowilam bo mnie pytał a on albo powtorzyl albo ona usłyszała.. w kazdym razie nastepnym razem po prostu powiem "nie powiem, bo odgapisz" zachowam się dosłownie jak dziecko w przedszkolu..
Nektarynka ja bym dała tak na imię i nie zastanawiała się czy ona da tak samo... czemu Ty masz ustępować? albo tak jak mówi Black_Opla mów jej, że dasz na imię Julia, i ona sobie Magdalenę odpuści...:sorry2:
wiesz jak juz on da na imie Magda to ja w zyciu nie bede chciała dac tak samo mojej córce.. jakos moze to przełkne.. jesli jednak urodze pierwsza i z chłopaka zrobi sie dziewczynka (bo widzialam jajca) to dam oczywiscie Magdalena..
ciamajdka jak ostroznie bedziesz jechala nic Ci sie nie stanie.. ja jakos autem jezdze i jest okiej.. w kazdym razie w czwartek ma juz nie padac wiec sytuacja sie ustabilizuje.. głowa go góry bedzie dobrze


dzięki wszystkim Wam kobitki za wsparcie..
 
reklama
no - to troche pospałam, troche sie pouczylam i zaraz lecimy na szkołe rodzenia, wiec do wieczorka :-)
widze ze imiona spedzaja sen z powiek, masakra jakas z tym :|
 
hahaha fiuu to samo pomyślałam!!! i miałam nawet napisać ehtele że JEDYNYM producentem biżu, którego przedmioty można tu prezentować jesteś ty, ale jakoś nie "odważyłam się" ;);) poza tym - wolny rynek mamy niestety ;);)

ciamajdko zuch babencja z ciebie! śmigaj na pocztę, a o jazdę samochodem zupełnie się nie martw. Niech dzidzia Twoja wie, że ma mobilną i zaradną mamuśkę ;D

martuśka najlepsze jest to, że to nie imiona spędzają sen, a "oceniacze" imion naszych dzieci... wszyscy się wymądrzają, a trzeba przyjąć pogląd, że świat niech mówi co chce, my podejmujemy tą niełatwą decyzję. Kiedy ja ostatnio odezwałam się do brzuszka imieniem Franuś to koleżanka powiedziała "CO? ja bym tak dziecka nie nazwała..." - ja jej odpowiedziała że owszem nazwę tak swojego synka i mi się to będzie ogromniaście podobać. Poza tym, ja nie oceniałam imion jej dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Udało się zrobiłam obiad i już leżę do wieczora:-), plecy bolą od łażenia takto wszystko dobrze, maluszek kopie znów po pęcherzu,:baffled: a było już w boczki:-D no cóż widocznie ma chęci na tańce po Mamusi:cool:!!!

Ciamajdko no to miałaś nie lada dzień!!!! Teraz musisz się zrelaksować, niezastapiona Ehtele dała Ci super porady-skorzystaj tylko bez lodów nie wolno jeszcze:no::no:!!!
Ale co to za pytanie kiedy wracasz do pracy???? A co Ty niby duch święty jesteś matulu noooo porąbańcy :wściekła/y::wściekła/y:!
To ja Cię pocieszę nie za wiele płacisz za prąd ja co miesiąc min. 100 zł.
Tak kochana 2 reklamówki jak bone-done:tak::tak:!!!
Anecia1111 kochana jesteś dziękuję;-)
Martuśka jak wrócisz ze szkoły rodzenia to zdaj relacje czego się mądrego dowiedziałaś:confused:

Co do wyboru imion to twardo trzeba stać przy swoim i olac co mówią inni, niech sobie rodzą dzidziolki i dają jak chcą no nie Marulka?
 
no wiem o co chodzi Marulko, to byl skrot myslowy. sama przechodzilam katusze jak powiedzielismy nasze propozycje rodzinie :-(
ok, dam znac, dzis chyba psycholog nas odwiedza :-)
 
ciamajdko uszy do góry, kto nie da rady, jak nie Ty!
musi być dobrze:)

u mnie leje nic sie nie chce:(właśnie doczłapałam się ze sklepu z jabłkami, chipsami paprykowymi,dżemem brzoskwiniowym ( jutro naleśniki na obiad) na słodko, mniam uwielbiam!

a co do imienia to moja mama też dziś wyskoczyła że może pomyślimy o jakimś drugim imieniu:( bo jak ona będzie do niego mówić , więć jej mówię Bartuś! cholera po niej bym sie tego nie spodziewała, wrrrr
odpowiedziałam jej tak jak większość z was że jak ma jakieś propozycje imion które jej się podobaja to mogła tak mojemu bratu dać na imię,koniec tematu, już nic nie powiedziała.
 
Ostatnia edycja:
marulka wal śmiało:-D:-D

Dopiero dzięki Wam pojęłam swój błąd hehheeh:-D:-D:-D:-D:-D jakże tak mogłam...moje policzki zajął rumieniec wstydu:happy2::-p:-p
Kalinka obiecuje, że to był ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fiuuufiuu zarzuć linkiem swoich gadżetów (tak na przyszłość)
 
mam nadzieję, że link wkleił sie w sygnaturkę :p część rzeczy mam tez w swojej galerii na bb :p http://www.picasaweb.com/iza.tobolska
Marulko- dziękuje za chęć walki o mój honor :D
Nektoaryko- ja Ci współczuje takiego babona w rodzinnej okolicy. ZGAPIARA! i tyle :)
kasikz- dasz radę na tej diecie- my do Ciebie dołączymy za 3 miesiące po porodzie :) ty juz będziesz zaprawiona w bojach, a my dopiero zaczniemy marudzić.
 
martuśka o nic konkretnego ;) tak po prostu ustosunkowałam się do twojego skrótu ;)

ehtele tak jakoś chciałam "zmilczeć" wiesz jak jest - czasem coś chcesz powiedzieć i niechcący spowodujesz lawinę niepotrzebnych pretensji... ;)

bombusia pewnie :D

dziewczynki zmykam do biedrony zapełnić lodówkę! do jutra pączuszki ;)
 
reklama
Witam was mamusie
Ehtele sukienka fajna tez sie nad nią zastanawiałam ale stwierdziłam że moge pożniej juz nie założyc takiej a za droga i zdecydowałam sie na dwie inne NOWOŚĆ SUKIENKA Z DEKOLTEM NOWOŚĆ LATO (0188) (1044501152) - Aukcje internetowe Allegro i ŚLICZNA SUKIENKA DLA PRZYSZŁEJ MAMY (0135) (1028298210) - Aukcje internetowe Allegro wlasnei dzis sobie zamówiłam zapłace 70 zl wiec grosze. jakos w ciazy mi szkoda kasy na ciuchy bo to tylko kilka miesiecy do zimy bedziemy juz laseczki :
ciamajdka nie dołój sie mi tez jecza ze mam lezec a ja mam owsiki w tyłku i robi co mi sie podoba, nie wytrzymałabym w domu napewno nie dłuzej niz 2 dni.
Marulka nie zmieniaj imienia jak to ci sie podoba zostan przy tym i sie nie przejmuj. fiuuufiu daj linka chetnie poogladam co tam masz fajnego.
Bogusia to tobie syn tak pojechał? nie martw sie mi bratanek ostatnio powiedział " ciocia ale masz fajne zdjecia przynajmniej nie jestes na nich taka gruba jak teraz" zresztą do mnie w pracy połowa mówi grubasie i ucieka od mojego brzucha haha

Dziewczynki jak z tym oddzielnym tematem szkoły rodzenia? ide dzis chcialam wam przekazac co tam mnie dzis naucza. Idziemy z moim P on pierwszy raz zobaczymy jak mus ie to bedzie widziec dzis mamy temat zywienie kobiet w ciazy ale za tydzien juz poród nam sie zaczyna hehe zobaczymy jak sobie poradzimy:)
 
Do góry