reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

fiuufiuu dodałam stronkę do ulubionych:-D:-D następne zakupy u Ciebie:-p:tak:

marulka komu jak komu, ale mnie możesz walić prosto z mostu:-D:blink::blink: Ja na prawdę baaardzo rzadko się denerwuję czy wkurzam i mam duży dystans z poczuciem humoru:tak::tak:

kolumnea
to już zakładaj wątek!!!!!! żadna tego jeszcze nie zrobiła...:tak::tak::tak:
dzięki za linki do kiecek. U mnie problem polega na tym, że muszę mieć zakryte ręcę bo trochę baloniki mi się zrobiły hehehe:szok::-p:-p

dobra pozwólcie, że ostatni raz zamęczę:-)

ta...
_SUKIENKA CIĄŻOWA /czarna/czerwona/granat/brąz (1011984809) - Aukcje internetowe Allegro
czy ta...
PIĘKNA MAMA_ SUKIENKA CIĄŻOWA_XS/S/M/L/XL/XXL (1036572737) - Aukcje internetowe Allegro

zaznaczam, że to ten sam materiał:-D
no i kolor...może zaszaleć z czerwienią???
 
reklama
ethele-tak jak Ci dziewczyny pisały wybierz stonowany kolor, żebys później nie żałowała, że wygładasz jak dorodny cukiereczek. zaszalej za to z dodatkami. Potężna biżuteria na szyi i ręce przyciągnie uwagę do zgrabnego biustu, ta na ręce odciągnie uwagę od brzuszka i pupci. Do tego ładne i wygodne buciorki i śmigasz jak gwiazda.

jak widziałas kiedys klub szalonych dziewic, to tam dereszowska śmiga z fajnymi mocnymi akcentami z biżu
 
Witajcie dziewczynki. Pogoda dalej okropna. Ziąb jak cholera! wrrrr
Ale wy tu potraficie naskrobac! :tak:
Czytałam ale juz zapomniałam co kto pisał, wiec odniose sie ogólnie :tak:
Na początek moze o cukrzycy ciażowej. Moja teściwa w ostatniej ciazy własnie miała. Musiała mieć diete oczywiscie i do tego musiała sie kuć dwa razy dziennie (insulina) Ale po porodzie cukier wrócił do normy i musi tylko badac cukier co jakis czas. Więc chyba idzie to przezyc.
Tak oglądam sukienki i jestem zachwycona śliczne :tak: i uświadomiłam sobie właśnie ze tez by mi sie jakś przydała ;D
A teraz co do imion.. Kurde jak dobrze ze nie tylko ja mam takie problemy ;D starsznie to potrafi wkurzyc. Co innym do tego jakie imie wybieramy!! Wrrr tak dlugo sie zastanawialismy ze A na temat imienia, znaleźlismy jedyne które sie nam obojgu spodobało to oczywiście teściowa musi wrzucić swoje 2 gr bo jej sie nie podoba!! wrrrr!!

A teraz oficjalnie sie przyznaje ze jestem PANIKARĄ! ;p
Od jakiś dwóch dni troche mnie brzuch pobolewa i twardnieje. Na wizycie byłam dwa tygodnie temu i kolejną wizyte miałam mieć za 4 tyg. Wiec za dwa tygodnie w 30 tyg. Ale ze moje samopoczucie było nie pewne wiec postanowiłam sobie zrobic dziś dodatkową wizyte. I okazało sie ze wszystko dobrze. Na ból brzuszka dostałam nospe a co do twardnienia to powiedział ze jesli nie powtarza sie za często to jest w normie. Wydzielinka tez ok a mi sie wydawało ze jakos bardzo "wodnista". Wiec ta wizyta nie była tak bardzo konieczna ale "szczerzonego Pan Bóg szczerze!" Lepiej pójść o raz za duzo niz o raz za mało! Przynajmniej jestem spokojnia.
Hm co do mojej wagi to +1 kg od ostatniej wizyty czyli przez 2 tyg. Eh i +11 od początku ;/ wybiło równiutkie 66kg :(
Ciśnienie od dłuzszego czasu mam 110/75.

To tyle narazie ;D
 
ehtele a ja Ciebie widze w czerwonym :) masz ciemne włosy, ładna cerę i myślę, że będzie Ci do twarzy w tym kolorku. Tylko nie doczytałam- masz jakąś uroczystośc, że szukasz kreacji?

UWAGA!Dla sprostowania jestem alaa, a nie kasikz. Bo jak pojawi się kasikz to się przestraszy, że ma cukrzyce :)

A tak w ogóle to mam w domu taki glukometr nowy, i testowałam go, miałam kilka pasków. Tylko były rok przeterminowane. Ale postanowiłam wypróbować. I wyszło mi po jedzeniu 44 :szok: Chyba jednak musze kupić nowe paski :)
Ale jestem już dobrej myśli, bo wmawiam sobie, że to napewno pomyłka :tak:
 
witam sie wróciłam :) jestem szczęśliwa :)
a więc tak od początku. Poszłam na zważenie (69,8 kg :p) ciśnienie cudne 115/75 ni i maly miał mierzone tętno. I jak co miesiąc maly sobie robi gonitwę z położnymi :p dzisiaj walczyly z nim dwie położne:p Aż w końcu mały się zmęczył, ja spoźniona na wizytę (na szczęście lekarka sie spóźnila), ale 136 uderzeń na minutkę.
Weszłam i mój mąż wszedł ze mną. Ja troche spanikowana bo mówie kurde ona mnie na koźle badać będzie więc :szok:, bo moj chlop nie wyjdzie :p no cóż samolot musi być.
Pani doktor zrobila usg i tak mały waży 1058 g rośnie dobrze, łożysko super szyjka sie nie skraca i jest zamknięta, macica ok, śluzik również, brzusio miękki.
Wyszłam w skowronkach :) bo przywitałam się znowu z moim synkiem. No i nadal sobie jest miednicowo :)
dostałam skierowanie na mocz tylko i za miesiąc do kontroli no i :p mamy zielone światełko na sexik :p z czego ja sie BARDZO CIESZE:p

Hej sierpnióweczki:)
U mnie na szczęście przestało mocno padać, ale oczywiście jest brzydko strasznie buro i ponuro... no ale coż, pozostaje nam czekać aż słoneczko się przebije
Pajeczko, Wuzelek też rozmyślam już o staniku dla karmiących, mam dosyć duży biust a teraz w ciaży to już w ogóle zaszalał z rośnięciem; 90 E:/ Boję się, że później będzie jeszcze większy. Myślę, że jeśli chodzi o obwód dobrym rozwiązaniem będzie ta przedłużka (haftka), a miseczka jak dla mnie niestety nie może być zbyt miękka, musza być fiszbiny, bo duży biust ma pewne wymagania...:)

no ja na szczescie mam mały cyc :p więc problemu nie mam no chyba, ze to, ze musiałabym miec push up :p

jesli chodzi o skurcze łydek.. kiedys ciocia mi polecila jeden sposób (jest niezawodny jak dla mnie).. jak czujesz ze lapie Cie skurcz w nodze to palce przyciagnij do siebie.. puszcza od razu.. ja juz tak kilka razy miałam i nie mam potem odczucia ze zlapal mnie wczesniej skurcz.. raz jak mnie złapał to noga kilka dni bolała.. moze komus sie ten sposób przyda
jesli chodzi o mieseczki.. mylisz sie jesli myslisz ze masz taką samą miseczke.. miseczka rośnie razem z obwodem czyli miseczka B przy obwodzie 75 jest duzo mniejsza niz przy obwodzie 100.. wiem co mówie bo akurat stanikami handluje..

..[/COLOR][/B]
to samo miałam proponowac.. kupilam sobie w pasmanterii (bo miałam juz na allegro zamawiac, okazało sie ze na allegro 5zł a w pasmanterii 2,30zł.. więc kupiłam sobie trzy roznego koloru..

miałam podobną sytuacje ale jednak inna.. zanim dowiedzieliśmy się czy bedzie chłopczyk czy dziewczynka, wybraliśmy sobie imie dla obu.. dla dziewczynki Madzia a dla chłopca Kacperek.. i z racji takiej ze bedziemy mieli chłopca stwierdziliśmy ze kolejnym dziecku jeśli trafi się dziewczynka to bedzie Magdalena.. a na komuni w niedziele ktos zapytał mojej bratowej jak da na imie jesli faktycznie bedzie dziewczynka a ta wypaliła ze Magdalena no albo Julia.. czułam jakby dostała z liscia w twarz..
czy jest jakis delikatny sposob odwiedzenia ich od tego pomysłu?
moja bratowa prawie wszystko kopiuje ode mnie.. najpierw chciala jakis wózek taki normalny bez skretnych kół, ja mowie ze kupuje ze skretnymi no to juz jest zmiana..
spodnie ciążowe kupilam sobie w odcieniu szarosci to pare tygodni pozniej ona takie same sobie kupila (na szczescie trafilam B]

to ja mam chyba z jakiejś dziwnej firmy bo jak przymierzam miseczki B Z 80 i B z 85 Tto są takie same:p

u nas nadal zalane
:-(
zimno leje i wieje

:-(
czy któraś zaobserwowała zwiekszony śluz? Bo mojego jakby więcej:-(

ja zaobserwowalam 3 tyg temu i gadałam na ten temat z lekarką - sprawdzała mi wtedy poziom wód czy sie nie obniża powiedziała, ze jest OK, że tak moze byc w ciaży, ale moze też to byc powód jakiejś infekcji (ale wtedy tez jest odp zapach) albo własnie sączenia się wód. U mnie byla taka natura :)

bogusia007 kobitko nie pisz takimi małymi literami bo ja nic nie widzę:sorry2:
Pajkaa sprawdzałam ale nic z zakrytymi ramionami nie znalazłam:dry:
sukienka Ciążowa_ r.M PURPURA (1025122037) - Aukcje internetowe Allegro
...
ta też mi sie podoba :)
Dopiero w czwartek idę do lekarza.
Za to nie ruszam się dziś z łóżka, tylko kibelek
i jedzonko dla mnie i Natusi.
A żal mi tej mojej córci, bo ładnie na dworze,
a ona musi w domu samiutka się bawić.
.

trzymam kciuki, zeby bylo dobrze:)

Ja tylko na chwilke..
Coś dziewczeta słabo te kciuki trzymałyście :/wyszła mi cukrzyca, po 2h miałam 147. Na czczo 87. Mówili, że dieta powinna wystarczyć i pomiary codzienne cukru. Czy macie może jakąś wiedze na ten temat?
Np. od kiedy stosuję się insulinę.
jak to jest z porodem, czy indukują wcześniej ze względu na cukrzycę?
Poza tym miałam usg, i tu na szczęście wszystko ok, synus waży juz ponad 1kg :) i wszystko dobrze.
Powiem Wam, że jestem okropnie wystraszona tą cukrzycą, dietą bo ja nigdy nie potrafiłam stosować jakiejś diety, nie potrafię zdrowo gotować. Wyszłam ze szpitala i kupiłam sobie Marsa. mam ciągle wrażenie, że to jakaś pomyłka, że to jets niemożliwe. To jest jakiś kosmos.:((((

oj dasz rade zobaczysz :) będzie dobrze musi być !

*******************************
Ja jestem padnięta fizycznie i psychicznie.
Byłam z psiapsiółą w Piotrkowie w galerii, naprzymierzałysmy się ciuchów, później zjadłyśmy "zdrowy" obiad w Macu... chciało mi się szejka ale ostatecznie zrezygnowałam. I jestem zmęczona fizycznie po tym wypadzie...
A psychicznie:
-byłam na kotroli u lekarza, powiedział, że mam wziąć jeszcze jedno opakowanie antybiotyku, on nie słyszy zmian, ale powinnam, no załamka.
-wzięłam skierowanie do ortopedy ale nie mam szans na zapis przed porodem:baffled: chyba pójde na żywioł.. poza tym lekarz mi powiedział że o dupę rozbić takie zaświadczenie w 6 miesiącu ciąży.. że jak pojadę do porodu, to powinni w 10 minut zorganizować ortopede i skonsultowac z nim co robić, a nie latac z zaswiadczeniami sprzed kwartału... ja juz padam...
-powiedział ze on doradza mi nie jechac do Katowic w czwartek w zaawansowanej ciazy bo to długa droga i powodz.. no to co mam zrobic..:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wsadzić swoją niepełnosprawną babcię w pociąg i powiedzieć ze ja nie mogę????:angry::angry::angry: jestem wkur****wiona jak 150.. sorry dziewczyny, ale nie wiem co robic, nie dość ze sama sie denerwuje to jeszcze on mi tak powiedział... a nie mam tu nikogo! a T. jedzie juz jutro do Katowic na rozmowe o prace i wraca z nami w czwartek.. i jeszcze po drodze musze ciuszki odebrac (zakup na all)...
jestem załamana....

mam dość, chce mi się płakać.. nie mam na nic sił, wszystko na mojej głowie.... mam zły dzień jak nie wiem co... i ten zły dzień bedzie trwał do weekendu.
I byłam w pracy odebrac legitymację ubezpieczeniową, a tam się mnie pyatją kiedy wracam dokłądnie bo muszę zapalanować nastepne ciąże.. jezuuuu!!!!!! I dyr. mi powiedziała ze nie powinnam jeżdzić samochodem bo ona przez to w 7 miesiącu miała skurcze porodowe...
zabijcie mnie....
mam się przywiązać do kaloryfera i nie wychodzić z domu? i tak siedzę jak nur... oglądam cztery ściany i raz na ruski rok wyłażę bo mnie kłuje, boli w pachwinach, brzuch twardnieje... no co mam przestac żyć?
musiałam sie wyżalić...:(((((((


oddychamy Słońce, oddychamy i się nie stresujemy bo to i tak nic nie da.
Ja samochodem jnie jezdze po tym jak urwalabym w nim lusterka :sorry2::sorry2:

a ja sobie kupiłam właśnie biżuterie w sumie 24 zł z przesyłką...ciekawa jestem co z tego wyjdzie;)
ciekawe jak tam nasza Pajeczka po wizycie;-) miała o 15.00
:-D

oj juz napisąlam, wróciłam z 3 paczkami Tygrysków :p
 
fiuufiuu dodałam stronkę do ulubionych:-D:-D następne zakupy u Ciebie:-p:tak:


dzięki za linki do kiecek. U mnie problem polega na tym, że muszę mieć zakryte ręcę bo trochę baloniki mi się zrobiły hehehe:szok::-p:-p

dobra pozwólcie, że ostatni raz zamęczę:-)

ta...
_SUKIENKA CIĄŻOWA /czarna/czerwona/granat/brąz (1011984809) - Aukcje internetowe Allegro
czy ta...
PIĘKNA MAMA_ SUKIENKA CIĄŻOWA_XS/S/M/L/XL/XXL (1036572737) - Aukcje internetowe Allegro

zaznaczam, że to ten sam materiał:-D
no i kolor...może zaszaleć z czerwienią???

Mi sie podoba ta pierwsza.
ale chyba na czerwień bym sie nie zdecydowala,cos bardziej stonowanego.
 
UWAGA!Dla sprostowania jestem alaa, a nie kasikz. Bo jak pojawi się kasikz to się przestraszy, że ma cukrzyce :)

Alaa i tak wszystko w rodzinie zostaje.....:rofl2::rofl2::rofl2:
a kto się pomylił?:oo: dawać mi tu delikwenta, zaraz dupsko przetrzepie:biggrin2:
kup se nowe paski, bo tym coś się popitoliło:sorry2:

Wróciłam z poczty, Pani się mnie zapytała czy kamienie sprzedaje.. a ja jej na to, że książki, duuużo książek...odebrałam paczuszkę z ciuszkami.... mmmm miodzio... no używane, ale na start to ja już mam naprawdę sporo, będę przebierać non stoper:tak: pomijając fakt, że jeszcze wiele osób na pewno coś kupi, tu wyprawka , tam wyprawka i jedna szafka to mało...


Pajeczko extra!!!!:-) mój też mnie na samolocie ogląda, ale ja bezwstydnica jestem to wiesz:-p
Bombusia lodów niet.. nie tykam, zgodnie z Twoim nakazem:tak:


Cos mi się chce.... chyba pójdę wydać kase do sklepu albo na all...

Ehtele mi się bardzo, ale to bardzoooo podoba ta czarna, jest boska, elegancka, zakochałam się w tej kobicie na zdjęciu:rolleyes:
 
Pajka - gratuluję udanej wizyty i dobrych wyników:tak:
Alaa - dasz radę z dietą, trzymam kciuki, przecież wszystko zrobimy dla naszych maluszków żeby były zdrowe :tak:
ewelinka2106 - dobrze że wszystko ok, nie jesteś panikarą czasami lepiej sprawdzić tak jak piszesz:tak:
kolumnea - my mamy jutro zajęcia na szkole rodzenia z tematu porodu... ciekawe jak będzie:unsure: położna śmiała się że są to przede wszystkim zajęcia dla panów:-D
A ja zrobiłam na obiad pyszne naleśniczki, jedne z twarożkiem a drugie z jabłuszkami z cynamonem - mniam:-p
 
reklama
Alaa i tak wszystko w rodzinie zostaje.....:rofl2::rofl2::rofl2:
a kto się pomylił?:oo: dawać mi tu delikwenta, zaraz dupsko przetrzepie:biggrin2:
kup se nowe paski, bo tym coś się popitoliło:sorry2:

Wróciłam z poczty, Pani się mnie zapytała czy kamienie sprzedaje.. a ja jej na to, że książki, duuużo książek...odebrałam paczuszkę z ciuszkami.... mmmm miodzio... no używane, ale na start to ja już mam naprawdę sporo, będę przebierać non stoper:tak: pomijając fakt, że jeszcze wiele osób na pewno coś kupi, tu wyprawka , tam wyprawka i jedna szafka to mało...


Pajeczko extra!!!!:-) mój też mnie na samolocie ogląda, ale ja bezwstydnica jestem to wiesz:-p
Bombusia lodów niet.. nie tykam, zgodnie z Twoim nakazem:tak:


Cos mi się chce.... chyba pójdę wydać kase do sklepu albo na all...

Ehtele mi się bardzo, ale to bardzoooo podoba ta czarna, jest boska, elegancka, zakochałam się w tej kobicie na zdjęciu:rolleyes:

Ciamajdko na zły humorek dobre są :p Tygryski :) zapytaj Ehtele bo sie skusiła na nie :p ja juz jestem paczuszkę do przodu jeszcze mam czekoladowe i jedne toffi. Postanowiłam , ze jak pojade do mamy pojde do macro i kupie sobie cały worek flipsów a co mi tam :p
 
Do góry