reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Ewelinko bardzo fajny ten komplet, tez go kiedys oglądałam... ale znalazłam go też na rynku u siebie i np. rozmiar xl(to wiesz, jak dla mnie:p) miał odpowiedniego rozmiaru szlafrok, ale już koszulka była jak M. więc ta rozmiarówka jakaś dziwna...

Pajko nie mam reala... ale zjadłabym cos nooo....
 
reklama
Witajcie :-)

Poczytałam troszkę, co u Was, ale ciężko odnieść się do każdej z osobna, bo od wczoraj baaaaardzoooo dużo się u Was dzieje...

My z mężusiem niedawno wróciliśmy z zakupków (Marulko - też zaopatrzyliśmy lodówkę w Biedronce ;-))

Wczoraj byliśmy w kinie na "Oceanie przygód" - superowy filmik o zwierzątkach, takie coś w stylu dokumentalnych na Discovery Channel; a potem wstąpiliśmy do sklepu z artykułami dziecięcymi i kupiliśmy przewijak do łóżeczka :-D:-D:-D

Za jakieś pół godzinki wyskoczymy jeszcze na basenik, pogoda mało sprzyjająca na wyjście z domu, ale na szczęście mamy niedaleko. I mam tez pytanko - czy któraś z Was, które były niedawno u lekarza, pytały, czy na tym etapie ciąży można jeszcze chodzić na basen? Czytałam troszkę na necie i podobno można, ale mam małe wątpliwości jeszcze i wolę zapytać jeszcze Was, bo Wy jesteście Skarbnicą Wiedzy :-)

Mam jeszcze jedno pytanie do Was - czy Wam tez urosły włosy na brzuchu? Bo ja mam normalnie busz już teraz... Na szczęście włoski są jasne...

Wizytującym gratuluję udanych wizyt, zdołowanym życzę szybciusiego powrotu do lepszej formy (Ciamajdko kochana, jutro będzie lepiej :-)). Miłego wieczorku :-)
 
Cześć!
Poszłam w końcu na badanie glukozy-nie było tak źle, ale spóźniłam się i na swoją drugą lekcję-dobrze, że wcześniej zadzwoniłam:tak: Wyniki jutro:tak:
M cały czas w pracy-wkurza mnie to bardzo-od rana do wieczora go nie ma-wczoraj wrócił po godzinie 0:no:
Mała harcuje w brzuszku, wypina się co chwilę;-)
Pajkaa-ja kupowałam pierwszy w sklepie dla kobiet w ciąży, a resztę dokupowałam na allegro jak już wiedziałam jaki rozmiar, bo taniej:tak:
Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Mi się biust zdecydowanie powiększył w trakcie karmienia, więc radzę na razie kupić jeden:tak:
MamaAneta, Ehtele-tylko mnie te bóle złapały w niedzielę, jak nie pracowałam o dziwo:sorry2:
Ehtele-mam taki sam staniczek-czarny i do dnia dzisiejszego w świetnym stanie (karmiłam 7 miesięcy):tak: Śliczna sukienka:-p A ta co pokazała Fiuu-rewelacja:-)
Malagonia-czy masz na myśli kawiarnię na ul. Kamiennej? Jeśli tak to ja też się nad tym zastanawiałam (mieszkam niedaleko):tak:
Duralex-czekam z L4 na wizytę u ginki w przyszłym tygodniu i już mnie nie ma w szkole;-)
M-f22-u nas też ostatnio były dwie podwyżki za mieszkanie miesiąc po miesiącu-razem ponad 100 zł więcej:no: Super, że glukoza dobra:tak:
Madziujka-ja od jakiegoś miesiąca mam już więcej śluzu, ale ginka mówiła, że wszystko jest ok:tak:
Alaa-przykro mi, że musisz zmagać się z dietką, ale dasz radę:tak:
Ciamajdka-głowa do góry-wszystko Ci się naraz spiętrzyło, ale jutro będzie lepiej:tak:
Ewelinka-lepiej czasami sprawdzić niż się denerwować-super, że wszystko w porządku:tak:
Pajkaa-gratuluję udanej wizyty:-)



 
to ja mam chyba z jakiejś dziwnej firmy bo jak przymierzam miseczki B Z 80 i B z 85 Tto są takie same:p
zazwyczaj nie ma za duzej róznicy w 80 i 85 ale jednak 85 są juz ciut wieksze miseczki.. najbardziej to widac jak ja otwieram paczke ze stanikami i rozłoże sobie 75, 80, 85, 90.. to widac roznice..

aaa i gratuluje udanej wizyty

Nektoaryko- ja Ci współczuje takiego babona w rodzinnej okolicy. ZGAPIARA! i tyle :)
niestety na to juz nic nie moge poradzic.. moze jak pojdziemy na swoje to sie to urwie.. chociaz nigdy nie wiadomo


ewelinka2106 to dobrze ze wszystko w porządku, tez jestem tego zdania ze lepiej raz za duzo niz o ten raz za mało..
 
Witajcie :-)

Poczytałam troszkę, co u Was, ale ciężko odnieść się do każdej z osobna, bo od wczoraj baaaaardzoooo dużo się u Was dzieje...

My z mężusiem niedawno wróciliśmy z zakupków (Marulko - też zaopatrzyliśmy lodówkę w Biedronce ;-))

Wczoraj byliśmy w kinie na "Oceanie przygód" - superowy filmik o zwierzątkach, takie coś w stylu dokumentalnych na Discovery Channel; a potem wstąpiliśmy do sklepu z artykułami dziecięcymi i kupiliśmy przewijak do łóżeczka :-D:-D:-D

Za jakieś pół godzinki wyskoczymy jeszcze na basenik, pogoda mało sprzyjająca na wyjście z domu, ale na szczęście mamy niedaleko. I mam tez pytanko - czy któraś z Was, które były niedawno u lekarza, pytały, czy na tym etapie ciąży można jeszcze chodzić na basen? Czytałam troszkę na necie i podobno można, ale mam małe wątpliwości jeszcze i wolę zapytać jeszcze Was, bo Wy jesteście Skarbnicą Wiedzy :-)

Mam jeszcze jedno pytanie do Was - czy Wam tez urosły włosy na brzuchu? Bo ja mam normalnie busz już teraz... Na szczęście włoski są jasne...

Wizytującym gratuluję udanych wizyt, zdołowanym życzę szybciusiego powrotu do lepszej formy (Ciamajdko kochana, jutro będzie lepiej :-)). Miłego wieczorku :-)


oj urosły urosły pewlno i to ciemnych :p ale podobno ma zniknąć nie wiem czy to powód synka??
 
cayra mi lekarka powiedziała, że moge chodzić do końca ciąży na basen. Tylko tak czasem się zastanwiałam jak rozpoznam jak mi np. wody odejda podczas pływania :confused:
Fakt faktem, że ani razu jeszcze nie byłam, a kondycji już w ogole nie mam więc chyba nie będę ryzykowała.
A włoski i ja mam niestety. Ale stosuję bardzo skuteczny sposób, biorę piencete (nie wiem czy dobrze napisałam), depiluje i na dwa tyg mam spokój
 
reklama
Do góry