reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam brzucholki:) ja teraz tylko na chwile. Jestem już po wizycie i oswiadczam wszem i wobec ze bedziemy mieć
SYNKA!!!!

Na 100% to chłopczyk widzelismy siusiaka. Mały Aleksander wazy 390g i mierzy 25cm:) jest zdrowiutki:) ma wszystko na swoim miejcu:tak:Ależ sie ciesze:-D

To tyle na razie, zmykam do pracy zaniesc zwolnienie. Bede wieczorkiem:-)
WIELKIEEEE gratulacje, następny chłopczyk w spisie sierpniówek:):):) Miodzio!
 
reklama
Witam brzucholki:) ja teraz tylko na chwile. Jestem już po wizycie i oswiadczam wszem i wobec ze bedziemy mieć
SYNKA!!!!

Na 100% to chłopczyk widzelismy siusiaka. Mały Aleksander wazy 390g i mierzy 25cm:) jest zdrowiutki:) ma wszystko na swoim miejcu:tak:Ależ sie ciesze:-D

To tyle na razie, zmykam do pracy zaniesc zwolnienie. Bede wieczorkiem:-)


no to gratuluję chłopczyka :)

ja mam jakieś obawy przed jutrzejszą wizytą na szczescie na 15 mam ;)
 
różyczk@ gratulacje sisiorka:-)

i dziękuje za składane gratulacje.. synuś także dziekuje..

Ja jutro ide do pracy na własne żądanie, tzn lekarka dałaby mi jeszcze zwolnienie ale chce spróbować wrócić.. zobaczymy jak to będzie.. w kazdym razie jutro jedzie także ze mną mój M (bo mamy własny biznesik) a w środe w sumie sama będe, bo M ma pare spraw do załatwienia a dalej to nie wiem.. w razie W gdyby coś się zlego działo mam przyjść po zwolnienie.. nastepna wizyta 7 maja..
 
Witam brzucholki:) ja teraz tylko na chwile. Jestem już po wizycie i oswiadczam wszem i wobec ze bedziemy mieć
SYNKA!!!!

Na 100% to chłopczyk widzelismy siusiaka. Mały Aleksander wazy 390g i mierzy 25cm:) jest zdrowiutki:) ma wszystko na swoim miejcu:tak:Ależ sie ciesze:-D

To tyle na razie, zmykam do pracy zaniesc zwolnienie. Bede wieczorkiem:-)

witam się z wieczora!
serdecznie gratuluję synka:)

ja dziś od rana cały czas w terenie spacerki , zakupy i te inne.....wynalazłam dziś na lumpkach super spodnie dla mojego maleństwa i kurteczkę na zimę z NEXT za całe zakupy zapłaciłam 12 zł.hahahaha.poźniej wrzucę zdjęcia bo już wyprałam i suszą się na podwórku.
 
różyczk@ gratuluje chlopaka:) wydaje mi sie ze teraz przewaga chlopcow nam sie szykuje:)

3d/4d fajna sprawa pomimo tego ze nie dostalismy plytki bo nie było co nagrac, maluszek ułozyl sie na dole i nie chciał sie pokazac ruszc ani odwrocic to nie załujemy kaski bo sa 2 sekundki pokazał nam swoja rozkoszna buziunie :)

Dziewczyny mam pytanie, jaki materacyk wybrac? kokos-pianka-gryka czy jakis inny ktory jest najlepszy?
 
dziewczyny a czy któras z Was myślała o porodzie w wodzie?? U mnie w szpitalu jest taka obcja za darmo i zastanawiam się czy z niej nie skorzystać :) no i co ciekawe znieczulenie zewnątrzoponowe także jest za darmo a czytałam, ze gdzieniegdzie trzeba płacic 300 zł

Kolumnea co do materacyka ja czytałam, różne opinie , jedni są za pianką poliuretanowej.
czytałam gdzies, ze te są najlepsze.Cały artykuł był poświęcony na ten temat nawet gdzies linka wklejałam, ale nie pamietam gdzie:)
ja własnie kupiłam ten
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witajcie kochaniutkie!!!
Cały czas was śledze i gratuluję wszystkim udanych wizyt i poznania płci:-) Ja też już wiem że bedzie parka chłopiec i dziewczynka także radość niesamowita. Widzę też że do grona sierpniówek dołączył kolejny trójpaczek więc już nie jestem sama. Aga_ Natalia witaj serdecznie:-)
 
Witam się po wizycie :-)

Wizyta bardzo udana dzidzia zdrowo rośnie waży już 800g :szok: Ale nie zmierzył jaka jest długa, ale serduszko pięknie bije cudownie usłyszeć ten dźwięk :-) I po raz kolejny potwierdzona dziewczynka. Spytałam się lekarza czy nic tam nie wyrosło to najpierw powiedział, że On ostatnio widział że na 100% jest córa, ale specjalnie dla mnie spędził kilkanaście minut na zaglądaniu miedzy nóżki i nawet zrobił zdjęcie na którym pięknie widać co ma między nóżkami :-)

Ale zdjęcia średniej jakości wyszły bo mała całą wizytę się wierciła.

A teraz idę obiado-kolację zjeść:-)
Miłego wieczorku

Witam brzucholki:) ja teraz tylko na chwile. Jestem już po wizycie i oswiadczam wszem i wobec ze bedziemy mieć
SYNKA!!!!

Na 100% to chłopczyk widzelismy siusiaka. Mały Aleksander wazy 390g i mierzy 25cm:) jest zdrowiutki:) ma wszystko na swoim miejcu:tak:Ależ sie ciesze:-D

To tyle na razie, zmykam do pracy zaniesc zwolnienie. Bede wieczorkiem:-)

Gratuluje Synka i udanej wizyty :-)

A mi znowu wracają koszmary w nocy... dziś mi się śniło, że zaczęłam krwawić i nic nie mogłam na to poradzić... :-(
Ja też mam takie sny czasami bardzo realne, ale czesto jakąś totalną abstrakcję np.: że mnie kamieniują za to że w ciąży jestem :szok:
 
reklama
Bombusia kochana tylko pozytywnie:-D:-D każda ciąża inna, w tej pewnie nic takiego się nie przytrafi tylko dbaj o siebie:-p Dużo wypoczywaj i nie przemęczaj się:-)

monika373 przykro mi...ale jutro wszystko nadrobisz:laugh2::laugh2: powodzenia

różyczk@ ojj dawaj więcej szczegółów:-D:-D Będzie drugi Olek na sierpniówkach. Gratuluję i doskonały wybór z imieniem:-p:-p Czyż nie jest urocze? :laugh2:

Pajkaa ja kciuki ma zaciśnięte za Twoją jutrzejszą wizytę...mam nadzieję, że z Twoją szyjką wszystko ok.:tak:
A jak tam malowanie pokoju? Skończone? Tapetujecie już? Czekam na fotki:-p:-p Co do porodu w wodzie to jakoś obawiam się widoku wody zabarwionej krwią...zresztą ja uwielbiam gorące kąpiele i jak woda zrobi się chłodniejsza wiem, że będzie mi zimno i będę się wtedy wkurzać...zresztą jakoś tak bycie całkiem nago byłoby dla mnie chyba niekomfortowe...To takie moje przypuszczenia bo może to wygląda zupełnie inaczej...:-) Ale nastawiam się na tradycyjny...mimo, że u mnie też jest możliwość...

kolumnea no właśnie różne są opinie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Ja biorę pianka-kokos-pianka grubość 7cm.

bogusia86 no proszę 800 gr:rofl2::rofl2: duża ta Twoja pannica no i GRATULACJE cieszę sie, że udana wizyta:laugh2::laugh2::laugh2:

Mam do Was pytanie co myślicie o elektrycznym sterylizatorze? Zbędny wydatek (zawsze można tradycyjnie) czy duże ułatwienie?

do laktatora elektrycznego mnie przekonałyście...tylko ciągle nie wiem jaka firma, bo o Avencie dużo negatywnego czytałam...i sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry