reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Niunia właśnie to mnie martwi. Jak się tak nawdycham przez 8 godzin to kręćka idzie dostać. Wcześniej mi to nie przeszkadzało.

Narazie chce iść na ok 3 tygodnie, bo później zmienia się właścicielka salonu i boje się że minie nie zatrudni.

teraz bardziej wyczulona i wrażliwa jesteś na zapachy. w sumie to tak jak z fryzjerem też nie wolno siedzieć w pomieszczeniu nie wentylowaym i wdychać tych fryzjerskich specyfików - a u fryzjera średnio 2 godz się jest a co dopiero Ty 8 godz. ja radziłabym Ci wziąść te zwolnienie na 30 dni


 
reklama
Niuunia, nie mogę na 30 dni, bo 1 marca zmienia się właścicielka salonu tak jak pisałam i obawiam się, że mnie nie zatrudni. Musze być w pracy jak ona przejmie rządy:shocked2:. Jak tylko spiszemy umowę to znowu pójdę.
 
Aneczka ja jestem fryzjerką w salonie fryzjersko kosmetycznym więc wiem co to znaczy zapachy w pracy mój lekarz też wie gdzie pracuje i już na 1 wizycie powiedzał że wypisze mi zwolnienie żebym nie musiała stac na nogach i wdychać ;-)twoja praca należy do tych stresujących ze wzgdlędu na prace z klientem i szkodliwą ze względu na chemikalia którymi pracujesz i wdychasz więc sie nie przejmuj i powiedz lekarzowi że chcesz iść na l4 czy prywatny czy państwowy przecież nie robi łaski masz prawo iść na zwolnienie kiedy chcesz taki przywilej ciężarnej:-)trzymam kciuki za pomyślność:-)
 
cosik mi sie lepiej zrobiło:tak:
pogadalismy, ustaliliśmy plany, poprzytulalismy się, no i jazda dalej ŻYCIE:cool2:
ładny mamy regulamin? może chciałybyście cos dodać?
wzorowałyśmy się z Kiniusią regulaminami na innych podforach...:-)
 
Witam Babeczki.:-)
weekend bardzo rodzinny,wiele spotkań i juz padam na "pyszczek".





cosik mi sie lepiej zrobiło:tak:
pogadalismy, ustaliliśmy plany, poprzytulalismy się, no i jazda dalej ŻYCIE:cool2:
ładny mamy regulamin? może chciałybyście cos dodać?
wzorowałyśmy się z Kiniusią regulaminami na innych podforach...:-)

Bardzo ładny regulamin.:-)
 
My wróciliśmy niedawno od dziadków-mała usnęła po drodze-mam nadzieję, że będzie spała do rana:tak: A ja załapałam się na karpatkę, na którą miałam ogromną ochotę, ale trochę mnie zemdliło:sorry2: Poza tym dostałam dużo ubrań ciążowych od szwagierki-ona w tamtym roku też była sierpnióweczką, także niedużo mi zostanie do dokupienia;-)

hmm, no wlasnie miewałam, i to raz-2 razy w roku. a to cos zmienia? bo mnie straszyli na zajeciach (co prawda byly to zajecia o rozwoju mowy), ze zabija płód do 3 m-ca, a potem uszkadza mózg :szok: dlatego mam taka schize, i to od poczatku ciąży.
Jak już kiedyś złapałaś ten wirus, to nie masz się teraz czym przejmować:tak: Mi w poprzedniej ciąży też wyskoczyło i pamiętam, jak lekarz dopytywał się czy kiedyś już to przechodziłam i wtedy mnie poinformował, że jeżeli nie to wtedy byłby problem, a tak to jest ok:-)

hej dziewczynki
ja wlasnie wstałam aż wstyd,ale znowu nie umialam zasnąć kicham cąly dzien dodatkowo brzuszek boli pewnie znowu bedzie biegunka jak co rano:-( i ja sie dziwie, ze nie tyje:-( dzisiaj mam ten lepszy dzien , ale nie wiem jak Was, mnie strasznie na noc meczy zgaga szału moge dostac codziennie przed snem to samo. Ostatnio nawet sie zastanawiałam na co mam uczulenie i znalazłam dostałam uczulenia na produkty nie wem czy kojarzycie z koziego mleka są balsamy, kremy i pod prysznic. Jak sie kremem posmarowałam to w ciągu godziny miałam całą twarz wysypaną:szok:
Ja też mam mega zgagę:baffled:

cosik mi sie lepiej zrobiło:tak:
pogadalismy, ustaliliśmy plany, poprzytulalismy się, no i jazda dalej ŻYCIE:cool2:
ładny mamy regulamin? może chciałybyście cos dodać?
wzorowałyśmy się z Kiniusią regulaminami na innych podforach...:-)
Super regulamin:happy2:
 
Dzięki mamuśki!!!! Teraz pozbyłam się strachu, że lekarz mnie zjedzie jak poproszę o l4. Jesteście niezastąpione!!!!!!!!

Ciamajdka, super że się dogadaliście, bardzo się ciesze:-). Acha, i regulamin czytałam. Jest bardzo przejrzysty:tak:
 
Dziewczyny, bardzo się cieszymy, że regulamin Wam się podoba. Oczywiście, jeżeli będziecie miały jakieś pomysły to dajcie Nam znać :tak:
Hej rozalko :-)
Kasia2506, super Ci sie trafiło, że dostałaś ciążowe ciuszki. :tak:
aneczko:), dobrze, że pozbyłaś się strachu, bo on jest kompletnie niepotrzebny :tak:
Fajnie, ze podoba Ci się Nasz regulamin. Starałyśmy się, aby był przejrzysty :tak:'
A ja mam kolejny dzień z rzędu zgagę...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja wpadłam powiedzieć dobranoc, bo na dobre na dzisiaj lece. musze jeszcze nie pouczyc i potem odpoczac. 3majcie prosze kciuki jutro od 10.15 do 11 :tak:

spokojnej nocki
 
Do góry