reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Cześć dziewczyny:* widzę, że tak skrobiecie szybko, że czasem jak Was czytam nie nadążam hihihihh:tak:
Ze mną na szczęście jest już prawie ok.., ale tego się nie zapomni nigdy.Nowe życie itd:) Tak musiało być widocznie;/ Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie rany ja czasem nie nadążam :sorry2:
Ciamajdko moja Kochana, a Ty na l4 idziesz czy już jesteś?Jak tam słoneczko się czujesz?I Wy KOCHANE??:)

Mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy i cieszę się, że z nami zostałaś ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny:* widzę, że tak skrobiecie szybko, że czasem jak Was czytam nie nadążam hihihihh:tak:
Ze mną na szczęście jest już prawie ok.., ale tego się nie zapomni nigdy.Nowe życie itd:) Tak musiało być widocznie;/ Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie rany ja czasem nie nadążam :sorry2:
Ciamajdko moja Kochana, a Ty na l4 idziesz czy już jesteś?Jak tam słoneczko się czujesz?I Wy KOCHANE??:)

Marc ciesze sie, ze juz lepiej. Uda sie niebawem zobaczysz :tak: trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki
 
kassia181 Jak tam zdrówko?

Teraz mnie katar dorwał i głowa mnie boli. Paracetamol połknełam wczoraj wieczorem bo głową ruszyć nie mogłam i dzisiaj rano to samo...z bólu na wymioty mi się zbierało..a teraz ucichła mi ta głowa :-)

Na chorobe pomaga domowy antybiotyk- mleko,masło,czosnek i miód. Polecam także nogi moczyć przed snem w ciepłej wodzie i szklanka soli.

dziękuje już jest lepiej- pomogła mi herbata z cytryną i miodem oraz miętowe cukiereczki. dziekuje za pamięć kochana
 
Teraz mnie katar dorwał i głowa mnie boli. Paracetamol połknełam wczoraj wieczorem bo głową ruszyć nie mogłam i dzisiaj rano to samo...z bólu na wymioty mi się zbierało..a teraz ucichła mi ta głowa :-)

Na chorobe pomaga domowy antybiotyk- mleko,masło,czosnek i miód. Polecam także nogi moczyć przed snem w ciepłej wodzie i szklanka soli.


widze, że też masz to co ja - od rana męczy mnie taki ból głowy, że zwariować idzie wrrrr :baffled: katarek swoją drogą ale jakoś do czosnku nie mogę się przekonać. wogóle przez ten ból to siły nie mam - mam nadzieje, że jutro obudze się bez bólu głowy

 
Dziewczyny , mam pytanie do tych które są na l4. Miałyście jakiś problem z dostaniem l4 od lekarza? Ja mam pewne obawy, bo chodzę państwowo i słyszałam, że nie lekarze nie są zachwyceni jak muszą wystawić zwolnienie ciężarnej. Ja nie mam ciężkiej pracy. Jestem kosmetyczką i głównie zajmuje się przedłużaniem paznokci. Jednak moja praca ostatnio staje się przykra bo wychodzę z salonu z ogromnym bólem głowy i myślę ,że to wina zapachów preparatów których używam.
 
Dziewczyny , mam pytanie do tych które są na l4. Miałyście jakiś problem z dostaniem l4 od lekarza? Ja mam pewne obawy, bo chodzę państwowo i słyszałam, że nie lekarze nie są zachwyceni jak muszą wystawić zwolnienie ciężarnej. Ja nie mam ciężkiej pracy. Jestem kosmetyczką i głównie zajmuje się przedłużaniem paznokci. Jednak moja praca ostatnio staje się przykra bo wychodzę z salonu z ogromnym bólem głowy i myślę ,że to wina zapachów preparatów których używam.

Przeciez lekarz nie wie dokladnie gdzie pracujesz bo mu tego nie mówisz powiedz, ze pracujesz przy preparatach chemicznych i że masz problem z zapachami i dodat moze wymioty. Ja nie mialam problemu a i tak moja lekarka pisze takie rzeczy, ze szok, zeby sie tylko do niej nie doczepili.
 
Dziewczyny , mam pytanie do tych które są na l4. Miałyście jakiś problem z dostaniem l4 od lekarza? Ja mam pewne obawy, bo chodzę państwowo i słyszałam, że nie lekarze nie są zachwyceni jak muszą wystawić zwolnienie ciężarnej. Ja nie mam ciężkiej pracy. Jestem kosmetyczką i głównie zajmuje się przedłużaniem paznokci. Jednak moja praca ostatnio staje się przykra bo wychodzę z salonu z ogromnym bólem głowy i myślę ,że to wina zapachów preparatów których używam.



Wiesz co ja też chodze państwowo do lekarza i powiem Ci, że już na 2 wizycie sam pytal czy chce zwolnienie :-D póki co nie skorzystałam - mam nadzieje, że jak będę chciała wziąść to się nie rozmyśli :p

A co do Twojej pracy to chyba jak najbardziej powinnaś wziąść l4. najgorsze są te wszystkie opary:baffled: Mogą byś szkodliwe dla was (Ciebie i maleństwa). uważaj na siebie


 
reklama
pajkaa, mój lekarz wie gdzie pracuje , bo pytał już na pierwszej wizycie. Ale mimo wszystko spróbuje to załatwić. Mam wizyte w czwartek.

Niunia właśnie to mnie martwi. Jak się tak nawdycham przez 8 godzin to kręćka idzie dostać. Wcześniej mi to nie przeszkadzało.

Narazie chce iść na ok 3 tygodnie, bo później zmienia się właścicielka salonu i boje się że minie nie zatrudni.
 
Ostatnia edycja:
Do góry