reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Ciamajdko, na twoją depresje proponuje, spotkanie z przyjaciółką przy lampce wina :-)(jednej!!!). Wyjście z domu na kilka godzinek dobrze ci zrobi. Zdążysz się zdystansować i odreagować.
Forum, to jest swego rodzaju grupa wsparcia, ale nie wiem czy zdołamy sprawić żebyś się poczuła lepiej na dłuższą mete:-(, chociaż bardzo byśmy chciały!
 
Ciamajdko, kurczę mole, no nie wiem co Ci poradzić :-( Może to jednak nie depresja i niedługo przejdzie? Nie wiem...:-( Starajcie się dużo rozmawiać i rozumieć nawzajem.
 
Ciamajdka , Pomyślałam ,że po prostu za dużo przykrości Ci się ostatnio nazbierało.
Jeżeli wygadanie Ci pomaga, to chyba tu jest właściwe na to miejsce:happy2:
 
pewnie że tak, Marc :)
uda sie na pewno, tylko nie trać wiary z jednej strony i nie popadaj w obsesje z drugiej.:tak:
a co do pytania: ja juz czje sie wlasciwie dobrze, to chyba ten magiczny koniec I trymestru.

pozdrowionka :*
 
reklama
kassia181 Jak tam zdrówko?

Teraz mnie katar dorwał i głowa mnie boli. Paracetamol połknełam wczoraj wieczorem bo głową ruszyć nie mogłam i dzisiaj rano to samo...z bólu na wymioty mi się zbierało..a teraz ucichła mi ta głowa :-)

Na chorobe pomaga domowy antybiotyk- mleko,masło,czosnek i miód. Polecam także nogi moczyć przed snem w ciepłej wodzie i szklanka soli.
 
Do góry