reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Czesc Wam:tak:
Witam nowe sierpnioweczki:tak:Pajeczko faktycznie ma straszne rozstepy ale mi jakos nie pasowalo na rozstepy na poczatek ciazy:no:no i ma taka kreseczke na brzuchu ktora sie nie pojawia na poczatku ciazy?ja na razie nie mam zadnych, nawet na biuscie( choc o ponad rozmiar sie powiekszyl)i mam nadzieje, ze tak zostanie:-pw sumie nic nie przytylam tylko mam brzuszek juz no i biuscik:tak:a buciki sa przekochane:tak:ja mam takie malenkie skarpeteczki antyposlizgowe choc nie wiem po co takowe noworodkowi:-D
 
reklama
Witam z rana:-)
My wczoraj byliśmy u znajomych, wróciliśmy o 23.30-a Basia to wytrzymała:szok::tak: Za to pospaliśmy dziś do 9.30-chyba odkąd mamy dziecko, jeszcze tak nie było;-)
Witam nowe sierpnióweczki:-)
Co do szkoły rodzenia to najlepiej w trzecim trymestrze, chociażby ze względu na ćwiczenia fizyczne przygotowujące do porodu:tak: Ja w pierwszej ciąży chodziłam i polecam:happy2:
Rozalka-gratulacje dla siostry:-)
 
Hm...duzo sie mowi o szkole rodzenia wszedzie, ale ja sie nie zdecyduje:no:ale faktycznie dziewczyny chodza od ok.6/7 miesiaca:tak:Kasiu to pobalowalas wczoraj:-Dja mialam isc na urodziny ale mialam problem z zoladkiem:-(normalnie jakbym kamien zjadla:baffled:to niedobrze, to cos boli:baffled:blee ale dzisiaj juz oki:tak:
 
Cześć, Dziewczynki, nie było mnie troszkę.

Witam serdecznie wszystkie nowe Sierpnióweczki - niech Wasze Fasolki rozwijają się zdrowo :-)

Czy Wy, Kochane, też macie chęć kupować dla Dzieciątka już jakieś rzeczy, zabaweczki, ubranka?? Bo mnie dosłownie nie można odciągnąć od Allegro :-D Narazie jestem na etapie wózeczka (mam juz upatrzony) :-)
 
co do szkoły rodzenia to ja sie raczej zapisze, ale gdzies jak bede w 22 tc.
co do rzeczy to ja zbytnio nie chce kupować maluszkowi jedyne co to kupiłam buciki i tyle.
 
Ja kupuje ciuszki jak znajde cos fajnego, neutralnego bo czemu nie skorzystac kiedy teraz sa takie przeceny?a na dodatek wpadna w oko, normanie sliczniutkie:tak:nie kupuje typowo dla dziewczynki ani typowo dla chlopca:tak:ale nic wiecej nie kupuje:no:zadnych zabawek na razie ani innych rzeczy chyba ze cos mi sie spodoba to pewnie kupie:tak:
 
Cześć, Dziewczynki, nie było mnie troszkę.

Witam serdecznie wszystkie nowe Sierpnióweczki - niech Wasze Fasolki rozwijają się zdrowo :-)

Czy Wy, Kochane, też macie chęć kupować dla Dzieciątka już jakieś rzeczy, zabaweczki, ubranka?? Bo mnie dosłownie nie można odciągnąć od Allegro :-D Narazie jestem na etapie wózeczka (mam juz upatrzony) :-)

ja jakoś jeszcze nie.

a co do szkoły rodzenia to na pewno sie zapisze, tylko najpierw musze sie zdecydować na szpital, bo zastanawiam sie miedzy Bródnowskim i Bielańskim.

a co tu dzisiaj taka cisza?..
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!!! Postanowiłam tu napisać bo mam termin na 14 sierpnia :) Jak się macie? Ciąża Wam sprzyja, bo mnie narazie tak choć mam bardzo wyostrzony węch i przez to czasami mnie mdli :). Ogólnie kocham ten stan :)
 
reklama
Te spodnie są super tylko jak dla mnie mają bardzo ściśniętą gumkę na samej górze i ja ją zlikwidowałam lepiej mi sie nosi bo nie uciska mi na brzuch.



Pewnie, ze tak gratuluje i witam

Tutaj zobaczcie kurtka ja tak nie mam, ale żeby w 8 tc miec takie rozstępy to chyba nie jest mozliwe?
Media: "4.5 month pp and prego again...." in *aLicia WOng*'s "Pregnancy" Album at Baby Gaga
Ja chcialam dodac swoje trzy grosze,ze takie rostepy mozna miec oj mozna.Ja mialam identyczne po urodzeniu Maxa.Nie pomogly tony kosmetykow i oliwek.Poprostu taka uroda.Nie kazda jest szczesciara i po porodzie wyglada jak przed.;-)
 
Do góry