reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

widzę, że tu dziś cisza i spokój... wszystkie ciężarówki goszczą się i zajadają pyszności :-) ja uprawiam leżajsk... uporałam się dziś z Górą Prasowania Nr1 i odpoczywam :-D wcześniej też się gościłam - a co!:blink: pamiętacie, mówiłam, że nie mam już mdłości - żartowałam... dziś przylazły znowu... bleeee:sorry2::dry: no cóż... liczę na to po cichu, że te odmienne w porównaniu do tamtej ciąży nastroje to na dziewczynkę ;-);-);-);-)
 
reklama
Ja tez uwazam ze rozstepy sa sprawa genetyczna, rodzajem cery. Ja nie mam ani jednego rozstepu po zadnej z ciaz, chociaz niewiele uzywalam kremow- w kazdym razie nie regularnie i zaraz po porodzie przestalam uzywac- chociaz z drugiej strony mam sklonnosc do suchej cery. Jednak jest jedna rzecz ktora nie ominela mnie po mojej 1-szej ciazy- mialam wtedy 21 lat, dziecko jak pisalam urodzilam w 22 tyg. i lekarze powiedzieli ze napewno nie bede miec mleka, z tego powodu nie podali mi nic na powstrzymanie laktacji. Po 4 dniach w szpitalu ani kropeli, aw piaty dzien w domu wielki nawal, cyce jak przepapowane pilki, niesamowity bol, dalam rady z pomoca meza i mamy ktorzy ciagle mi je masowali a mleko tryskalo pod niebiosa:))) Udalo sie bez brania lekarstw , bez antybiotyku, bez rzadnych zastojow ale wlasnie dostaly pamiatkowe rozstepy, ktorych nie moge sie pozbyc:(((
 
Ostatnia edycja:
Witajcie mamuski! no ja juz nie moge :no::-( ile to jeszcze potrwa te mdlosci i wymioty mnie wykanczaja nigdzie nie moge sie ruszyc jak tylko troche pochodze to odrazu lece do "pani muszelki":baffled: przez to jakas taka przygnebiona jestem humoru brak ryczec mi sie ciagle chce sil nie mam na nic... o pysznosciach to ja moge tylko pomarzyc:wściekła/y::no:
 
Marulka a kalendarz chinski poszedl w ruch?:-Dmoze Ci cos podpowie?ze mna i moimi bracmi sie sprawdzilo ale moze to przypadek:-pJak nie to czekam uparcie na dziewczynke:-D
 
Musisz jeszcze Lea poczekac kapenke a na pewno sie unormuje:tak:ja na szczescie malo mialam spotkan z muszelka ale zgaga dalej jest i zaparcia jak nie wiem co:zawstydzona/y:nic nie pomaga na mdlosci?sok z kiszonej kapusty, krakersiki z rana przed sniadankiem, mniejsze posilki?mi mandarynki pomagaja na przyklad ostatnio jak cos tam nie tak jest:tak:
Ale dobrze Cie rozumie- tez przerabialam ciezki okres: chory pecherz, biegunka na przemian z zaparciami, bol glowy i to przed wigilia....To byl kryzys a teraz do niektorych rzeczy sie przyzwyczailam o ile sie da:)
 
Ostatnia edycja:
Witam nowe sierpniówki - fajnie że jesteście.
Rozalko - moja siotra urodziła dziewczynkę 15.01 :-) Wczoraj byłam w szpitalu oglądać- jest cudna :tak:
Lea - u mnie w sumie mdłości nie ma (jeszce?). czasem, sporadycznie zaczyna mnie mulić popołudniu no i czasem kręci mi się w głowe. Za to zaczęłam być okropnie senna, nie wiem jak będę w pracy funkcjonować...
Marulka - wszystko możliwe. Moja siostra 1 ciąże pzreszła bez mdłości - chłopak. W tej miała okropne mdłości (czasami nawet w nocy) no i urodziła dziewczynkę :)
No, ale każda ciąża jest ponoć inna...
 
Musisz jeszcze Lea poczekac kapenke a na pewno sie unormuje:tak:ja na szczescie malo mialam spotkan z muszelka ale zgaga dalej jest i zaparcia jak nie wiem co:zawstydzona/y:nic nie pomaga na mdlosci?sok z kiszonej kapusty, krakersiki z rana przed sniadankiem, mniejsze posilki?mi mandarynki pomagaja na przyklad ostatnio jak cos tam nie tak jest:tak:

oj Kachaa ja juz wszystko sprawdzilam jedyne co mi jeszcze w miare pomoglo to herbata ze swierzym imbirem "paskustwo":sorry2: ale w pewnym momencie zapach tej herbatki odrazu popedzil mnie do muszelki hahhaha no i musialam zrezygnowac.:-( mnie najbardziej deprymuje to ze nic nie moge zrobic sil mi brakuje!!! Dajcie mi tu tego kto powiedzial ze ciaza to najpiekniejszy stan w zyciu kobiety:wściekła/y:
 
reklama
Po prostu jak ktos juz slusznie zauwazayl ta kobieta jest w ciazy w 8 tyg a te rozstepy ma po poprzedniej ciazy. Biedna:-(Ja bede miala traume na poczatku jak cala bd w rozstepach ale pewnie mi przejdzie:-DBardziej jakos to przezywam bo 1 dziecko i nie wiem co mnie czeka:no:A swoja droga Aga to masz super jak w miare udalo Ci sie wrocic do formy i jak dobrze pamietam nie masz tylko 1 dziecka?
 
Do góry