reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Oj Kochana masz chwilowy kryzys jak nic:tak:tez tak mialam ale juz przeszlo. Hm...moze sprobuj zielona herbate?cokolwiek nie zjesz jest zle?ja do niedawna nie moglam nic zjesc praktycznie:no:teraz dzidziolek tylko czasem na wedlinke pozwala:-Dmleka nie moge tknac:wściekła/y:produkt zakazany:baffled:
Krzynka mnie tez tak dopadalo po poludniu, jakiekolwiek mdlosci, a najgorsza byla ta sennosc:no:ale zauwazylam znaczna poprawe choc ze 3 tyg wstecz to byla tragedia:no:Zostalas ciocia:tak:Gratuluje:tak:
 
reklama
No tak ja to taki slabeusz jestem i latwo sie poddaje i doluje:sorry2: moze masz racje Kachaa maly kryzys mnie dopadl zrobie sobie dzisiaj chyba "wieczor roboczy" pazurki se malne,kapiel z pianka moze bedzie lepiej. ale dziewczyny a propo rozstepow to ja polecam olejek migadlowy jest lepszy od oliwki mi przynajmniej oliwka wysusza skore a po takim olejku jest bardzo dlugo nawlizona:tak:
 
O widzisz i od razu poprawia sie samopoczucie:tak:zrob cos dla siebie:tak:a na kapiel uwazaj zeby za ciepla woda nie byla, ja ostanio sie skusilam na ciepla wode choc uwielbiam goraca ale bylo bosssko:tak:a wcale nie musisz byc slabeuszem:no:po prostu gorszy dzien, nie ta dawka hormonow:tak:
 
Ostatnia edycja:
Mi jedynie oliwka nawilza dobrze skore ta dla dzieci z jonhsona:tak:balsamy nie dzialaja wcale a sporo juz uzywalam a skora dalej jak skorupa:no:oliwka jest wybawieniem:tak:
 
Witam sie po przerwie
Marc bardzo mi przykro .:-(
Tak jak pisalam w piątek mialam wizyte u lekarza jak zobaczył moje wyniki to się załamał mam bardzo zły mocz i z tad te okropne bóle bez pytania sie czy chce dostalam l4 i mnóstwo leków na zwolnieniu mam być do 5 a potem pewnie dalej chyba ze wyniki bede miala super do pracy zadzwoniłam w piątek powiadomiłam że jestem w ciąży i ide na zwolnienie mam nadzieje że bedzie dobrze .
Na wymioty dostalam torekan w czopkach wczoraj wziełam pierwszy raz i rano chociaż z tym miałam spokuj:-) pozdrawiam i miłego wieczorku
 
Ja tez bralam na pecherz furagine bo mnie bolal i nie mialam za dobrych wynikow, potem juz po 3 tyg oki a teraz zas mnie pobolewa i az sie boje nastepnego badania:baffled:Odpoczywaj sobie w domku:tak:bo z tym nie ma zartow.
 
Witajcie kobitki
Marc bardzo mi przykro.. po prostu brak słów
Fiufiu na szczęście najgorsze masz za sobą, dobrze, że wszystko już w porządku, leż, wypoczywaj a Twój luby niech teraz Ci usługuje hehhe
Kochane co do kupowania ciuszków, nie robię tego bo uważam, że los bywa okrutny, a nie chce potem łez wylewać nad kupionymi ubrankami. ok 25 tyg zacznę mini zakupy no i zaplanuję pokoik dla dziecka...
Szkoła rodzenia jak najbardziej...
Co do rozstępów, w młodości piersi wystrzeliły niespodziewanie do rozmiaru C no i pozostałością są rozstępy, które w sumie zaakceptowałam...jednak rozstępów na brzuchu nie przeżyję, od jakiegoś czasu czuję swędzenie na brzuchu więc smaruje się 2x dziennie mustelą i na wieczór oliwka w żelu johnsona..
Mam kochane jednak problem, pojawiły mi się czerwone swędzące plamki jedna jest 3cm, pozostałe maleńkie, na brzuchu i piersiach, zalewam się łzami i planuje wizytę u dermatologa...sama nie wiem czy przesadziłam z kremami, nie wiem co się dzieje:(
Z pozytywnych rzeczy, jutro upragniona wizyta i zobaczymy co lekarz mi powie,,,
 
Hej Dziewczyny, dawno mnie nie było, ale najbliższe kilka tygodni to będzie dla mnie trochę szalony okres. Co do Waszej rozmowy zgadzam się z Ehtele...

Chciałam Wam tylko powiedzieć, bo może nie wszystkie z Was wiedzą - jak będziecie u gina na wizycie to zapytajcie o pakiet informacyjny "Będę Mamą" są tam fajne publikacje, oprócz zwykłych dwóch lub trzech magazynów, a także próbki produktów: Musteli i Inki.
 
reklama
Hej dziewczyny jest to poronienie........tak więc Wam życzę Kochane Wszystkiego Najlepszego Zdrowej Ciąży i przede Wszystkich Zdrowych Dzieciaczków...
Będę Tu do Was zaglądać....Buziaczki dla Wszystkich i Dziękuję za to..., że byłyście i jesteście..
Bardzo mi przykro, życzę Ci ponownego, następnym razem szczęśliwego zafasolkowania, trzymaj się kobietko.....zaglądaj tu do nas i pisz jak się czujesz.... uściski
Nie pisałam kilka dni, bo byłam w szpitalu- pewnego, pięknego popołudnia poczułam,że mi coś cieknie po nodze- biegiem do łazienki, a tam majtki zalane krwią i jakieś wybroczny- no więc sipu w samochód i do szpitala. Od razu mnie przyjęli, zbadali i się okazało, że w ciągu 2 tygodni od ostatniej wizytu pojawił się w mojej macicy dość potężny krwiak (3na 3 cm), który to właśnie pękł i sączył się niemiłosiernie- jak się okazało, byłw tak "atrakcyjnym" mijscu, że nie zagrażał bezpośredniu dziecku. No i pozostało mi łykać luteinę i leżec...a dzisiaj mnie wypuścili. Oby już było dobrze :)
Boziu jak to dobrze, że to tylko krwiak, dbaj o siebie..
Już po wizycie.
Dzidziolek rośnie ma 2,55 cm, co wg usg potwierdza 9w3d (wiec ciąża trochę młodsza ze względu na późną owulacje- termin zostawiam bez zmian bo i tak będzie sie zmieniał)Serduszko bije 163/min .
Gratulacje kochana:)
Witajcie kobitki
Marc bardzo mi przykro.. po prostu brak słów
Fiufiu na szczęście najgorsze masz za sobą, dobrze, że wszystko już w porządku, leż, wypoczywaj a Twój luby niech teraz Ci usługuje hehhe
Kochane co do kupowania ciuszków, nie robię tego bo uważam, że los bywa okrutny, a nie chce potem łez wylewać nad kupionymi ubrankami. ok 25 tyg zacznę mini zakupy no i zaplanuję pokoik dla dziecka...
Szkoła rodzenia jak najbardziej...
Co do rozstępów, w młodości piersi wystrzeliły niespodziewanie do rozmiaru C no i pozostałością są rozstępy, które w sumie zaakceptowałam...jednak rozstępów na brzuchu nie przeżyję, od jakiegoś czasu czuję swędzenie na brzuchu więc smaruje się 2x dziennie mustelą i na wieczór oliwka w żelu johnsona..
Mam kochane jednak problem, pojawiły mi się czerwone swędzące plamki jedna jest 3cm, pozostałe maleńkie, na brzuchu i piersiach, zalewam się łzami i planuje wizytę u dermatologa...sama nie wiem czy przesadziłam z kremami, nie wiem co się dzieje:(
Z pozytywnych rzeczy, jutro upragniona wizyta i zobaczymy co lekarz mi powie,,,
Ehtele prawdopodobnie jest to alergia, ale jest mnóstwo chorób o podobnej etiologii, więc nie lekceważ tego i biegiem do lekarza.
Buziaki kochane
Rozalka gratulacje dla siostry
Gratuluję nowym sierpnióweczkom
 
Do góry