reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Polianna, u Nas nie ma ciucholandów z ciążowymi ciuchami, zazwyczaj w tych zwykłych trzeba się pytać, chyba, że w danym mieście jest taki tylko z ciążowymi ciuszkami :tak: No z tego co ja mam i siostra, to niestety nie spotkałam się z używanych ciuszków ze spodniami rurkami :-( Ja i siostra mamy tylko takie rozszerzane spodenki, to może dlatego te ze stronki mają taką cenę a nie inną :dry:
A co do spódniczki, to niech ratuje :tak:
To dopiero kobiecy ciuszek, choć nie na taką pogodę za oknem ;-)
Pajkaa, te spodenki są superowe :tak:
 
Witam!
Obiadek zrobiłam-i o dziwo i smakuje:tak: Tylko za dużo na raz jeść nie mogę, bo później mnie mdli:sorry2: Małej powiedzieliśmy o dzidziusiu, ale jakby do niej jeszcze to nie docierało:cool2:
Co do spodni, to jedne mam z poprzedniej ciąży, dżinsy bym sobie kupiłam, ale jak na razie pasują spodnie sprzed ciąży-dopinam się bez problemu:tak: Waga też na razie stoi-2 kg do tyłu (w poprzedniej ciąży też tak było, a w rezultacie przytyłam 15 kg:shocked2:) Mam nadzieję dostać trochę ciuszków od siostry, która też rodziła w sierpniu:tak:
Marc-przykro mi bardzo, że tak się stało:-(
Fiu-i u Ciebie takie wypadki-mam nadzieję, że teraz już do końca będzie wszystko w porządku:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam mamunie.Poczytuje was,ale jakos weny do pisania nie mam.
U nas wszystko w porzadeczku jak narazie.Spokojnie.Jak mowilam kiedys u nas pierwsze usg kolo 14 tygodnia.Czekam na list z kliniki .
Czuje sie dobrze,mdlosci minely.Sennosc zostala.Apetyt bardzo maly.
Brzuszek sie zaokraglil lekko.Spodnie cisna.Booszze w pierwszej ciazy chodzilam w normalnych spodniach do 7 miesiaca prawie.A teraz juz mnie cisna.
Fiufiu ciese ze juz lepiej.Odpoczywaj.
O wlasnie ty kiedys mowilas o spodniach,ze juz zakupilas.Mowilas ze wieksza kobitka jestes - ja tez.Lubie spodnie z szerokimi nogawkami..Waskie odpadaja..
 
Czesc Kobietki:tak:
Dawno mnie nie bylo ale to z przyczyn niezaleznych ode mnie:-(Wlasnie skonczylam czytac 6 dniowe zaleglosci.
Marc tak mi przykro<tuli>:-(Fiufiu cale szczescie, ze wszystko dobrze sie skonczylo:tak:
Jakos te wiadomosci mnie baaardzo przygnebily, tym bardziej, ze w czw bylam na pogrzebie:-(Mloda dziewczyna:no:Wczoraj skonczylaby 22 lata.Znalam ja od dziecka...Swiat jest taki niesprawiedliwy!
 
Caly dzisiejszy dzien w pracy spedzilam na internecie:zawstydzona/y:
Przynajmniej wiem co sie u Was dzieje.

Marc bardzo mi przykro:-(
Fiufiu odpoczywaj ile sie da.

A ja od kilku dni mam niesamowite mdlosci, wymiotuje po kilka razy dziennie, dwa razy mi sie juz nawet ulalo w pracy:-D:zawstydzona/y: Powinnam chyab wziasc kilka dni zwolnienia :baffled:

Wiec nie myslcie dziewczynki, ze im dalej tym lzej hehe
 
A ja od kilku dni mam niesamowite mdlosci, wymiotuje po kilka razy dziennie, dwa razy mi sie juz nawet ulalo w pracy:-D:zawstydzona/y: Powinnam chyab wziasc kilka dni zwolnienia :baffled:

Wiec nie myslcie dziewczynki, ze im dalej tym lzej hehe

nie ma to jak pocieszenie :baffled:

u mnie z samopoczuciem zmiennie, ale zdecydowanie lepiej w każdym tygodniu. cały dzień dzielnie zaganiam się do pracy. jak tak dalej pójdzie może i sesja się skończy wtym tygodniu i będzie można powalczyć z pustkami w portfelu
 
Witajcie wczesnym wieczorkiem....

marc wysylam mnóstwo ciepłych myśli... tulam mocno - wracaj do zdrowia i niech kolejny raz będzie dla Ciebie i fasolka szczęśliwy!

fiuu leż placuszkiem grzecznie ;-)niech ci szaleństwa do główki nie przychodzą :-) wyżywaj się w allegro - jesteś w tym świetna :tak:;-)

Pajka ja myslę o wakacjach w długi majowy weekend - zależnie od tego jak się małżowi robota będzie kręcić i jak nam z drugą firmą pójdzie... A propos - któraś pisała, że szuka dofinansowania - co nieco wiem bo też jestem w temacie, planuję założyć własną działalnośc więc mogę pomóc, polecam się prv.

U nas spokój.. nie chcę zapeszać, ale OD DWÓCH DNI MNIE NIE MDLI :-D normalnie szok ;-)brzuś mi się też zaokrągla, reszta mi chudnie, a waga stoi :-p taki mix :sorry2:ogólnie chyba mi się hormony ustabilizowały bo czuję się nieco lepiej - mam jakby więcej energii i już nie mam pryszczy jak nastolatka ;-) jeszcze wcześnie bo cały miesiąc do zak I trymestru ale przyznam, że ta odmiana jest baaardzo miła :-D
 
reklama
Do góry