reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Witam Sierpniowe mamy 2010, ja jestem sierpniówką 2009:-)

życzę Wam spokojnej drogi przez resztę miesięcy, gratuluję wszystkim, będziecie miały śliczne pociechy bo wszystkie sierpniowe dzieciaczki takie są :-):tak:

pozdrawiam ja i mój sierpniowy Marcelek
 
Mam takie od siory (dziś urodziła cudowna,maleńką,pyzatą dziewczynkę,moja pierwsz siostrzenica:-)) i również polecam,są świetne.
Wiec nie myslcie dziewczynki, ze im dalej tym lzej hehe
A u mnie jednak to sie sprawdziło,po mdłościach ani śladu.


Dziś mój synek śpi w nowym łóżku sam,wyprowadziliśmy sie z jego pokoju,bo do tej pory spaliśmy w tym samym.Chyba sie bardziej denerwuje niż on.
A po za tym cięzki dzień,od 5.00 nie spałam,bo siorka pojechała na cesarkę,do 8.00 w nerwach,ach...ale jej maluszek jest cudowny,:-)
 
Dziś mój synek śpi w nowym łóżku sam,wyprowadziliśmy sie z jego pokoju,bo do tej pory spaliśmy w tym samym.Chyba sie bardziej denerwuje niż on.
A po za tym cięzki dzień,od 5.00 nie spałam,bo siorka pojechała na cesarkę,do 8.00 w nerwach,ach...ale jej maluszek jest cudowny,:-)

wow, to pogratuluj Jej od nas koniecznie :)) :-)
i synkowi też ;)

dziewczyny, czy wydajność poznawcza jakos dziwnie spada w ciąży? czytam i czytam i .. NIC ;(
no nie wchodzi za cholere !
 
tez sobie kupilam takie same.. akurat czarne.. jak beda mi odpowiadaly to najwyzej zamowie sobie jeszcze jedne.. narazie czekam na przesylke..

Te spodnie są super tylko jak dla mnie mają bardzo ściśniętą gumkę na samej górze i ja ją zlikwidowałam lepiej mi sie nosi bo nie uciska mi na brzuch.

Witam was dziewczyny :-D
Czy mogę się do was dołączyć termin mam na 19 sierpnia :tak:

Pewnie, ze tak gratuluje i witam

Tutaj zobaczcie kurtka ja tak nie mam, ale żeby w 8 tc miec takie rozstępy to chyba nie jest mozliwe?
http://members.baby-gaga.com/mediacomments.php?vm=611589&media_id=59
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Te spodnie są super tylko jak dla mnie mają bardzo ściśniętą gumkę na samej górze i ja ją zlikwidowałam lepiej mi sie nosi bo nie uciska mi na brzuch.



Pewnie, ze tak gratuluje i witam

Tutaj zobaczcie kurtka ja tak nie mam, ale żeby w 8 tc miec takie rozstępy to chyba nie jest mozliwe?
Media: "4.5 month pp and prego again...." in *aLicia WOng*'s "Pregnancy" Album at Baby Gaga


ale tam na górze jest napisane, że ona jest 4,5 misiąca po urodzeniu dziecka i znowu jest w ciąży. Więc stąd te rozstępy. W każdym razie okropnie to wygląda :/
 
ale tam na górze jest napisane, że ona jest 4,5 misiąca po urodzeniu dziecka i znowu jest w ciąży. Więc stąd te rozstępy. W każdym razie okropnie to wygląda :/

no widzisz a ja nie doczytałam, ze to 2 ciąża tylko jak zobaczyłam te rozstępy to aż mnie zamurowało :szok:
a to moj mąz dzisiaj mi przyniosł ziemniaka

311mj9h.jpg


a tutaj nie umiałam sie oprzec buciki fasolki
34gt3km.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc dziewczyny,
postanowilam dolaczyc do forum, bo zawsze fajniej, jak jest z kim pogadac;)))
mam termin na 14 sierpnia 2010 (chociaz juz 3 lekarzy powiedzialo rozne trzy daty;))) w kazdym razie jakos na sierpien;))

Powiedzcie czy myslicie juz o zapisaniu sie do szkoly rodzenia?!?
bo terminy sa dlugie, wiec to juz chyba czas (mimo, ze nie widac nam jeszcze brzucha;)
:-D
 
Do góry