reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie lasencje;-)
Dopiero mam czas zajrzec na bb. Ciężki dzień był dziś. Na kupkowym froncie niewielka poprawa. Wczoraj kupa była, ale moim zdaniem to ciągle nie to!:no: taka ciemna i raczej gęsta i nie za dużo. No nie taka jak czasem bywało - ładna, taki gęsty budyń, no i cała pielucha, a teraz to nie to samo:no: A dziś znowu nic...ja już głupia jestem. Żadej marchewy, żadnych kaszek, kleików, nic co zapiera! jjemy brokułka, ziemniaczka z szpinakiem, jabłko, jabłko z morelką i tyle. A dotego pijemy z 200 -250 ml spkojnie.Wrrrr Lekarka poradziła mi żeby śliwki suszone małej dawać. Faktycznie nabyłam dziś taki słoiczek Gerbera. Napisano ze po 5 m-cu wiec ok. Spróbuje dawac po trochu...co o tym myślicie?Troche sie boje rewolucji, ale jakos musze te kupy unormowac..
Natka, a ja byłam juz u 2 ogólnych lekarzy i bagatelizują... wiecej pić i takie tam, marchewki nie jesc, chyba znowu pójde i wezmę skierowanie do gastrologa, u nas jak na razie alergii nie ma.., łączę się bólach kupkowych;-)
Bombusia, zapodaje herbatke, jakoś wchodzi,moze pomoże, bede informowac na bieząco
agulek, dzieki kochana, no jak pisałam podaje same "bezpieczne" w tej sytuacji pokarmy i doooopa:confused:
Lea, o kurcze ale wam fajnie 3-4 razy!!!:szok: pozdro dla Osamy:-D, koze taki etap, Baśka tez coraz czesciej stosuje wrzask i mam wrazenie zena tle terrorystycznym bo jak ją zabawiać to w sekundę uśmiech od ucha do ucha (no chyba ze kupa "idzie" to bywa gorzej)
Muszę już niestety kończyć,Przepraszam ze tak o sobie, ale te kupy świat mi przesłaniają:sorry: pozdrawiam wieczorową porą. Dzięki za dobre słówka. Fajnie być częścią Was. Wczesniej to Was tylko w zasadzie czytałam, ale jak sie z aktywizowałam to tak mi fajnie ze jest ktos kto mnie rozumie i ma takie same problemy....doradzi i takie tam.. hmmm ale poetycko sie zrobiło..;-)dobra ściskam i spadam, hejka
 
reklama
andziaa ja już miałam nieprzyjemną rozmowe z sasiadem z powodu tych psich koop , chodzi na spacery z 3 ema psami i walą je gdzie popadnie przedwczoraj przyłapałam jak robiły pod naszym garażem i nie wytrzymałam


lobelia ja zaczełam młodemu od 2 dni poodawć herbatke brzoskwniową no i chyba mamy efekt albo młody się gastrologa wystraszył , nieważne bo dzisiaj rano była KUUUPA ! sam od siebie pierwszy raz od 3 mcy , luźna , co prawda zielona , ale to nutramigen , śliwki suszone ja wcinałam wczoraj więć też pewnie pomogło w każdym razie mnie napewno :), a jeszcze mama przywiozła mi takie pyszne świeże kalifornijskie , a ty nawet możesz kompocik ze śliwek ugotować i dać pare kropel do picia, ja też dodatkowo pije herbatke brzoskwiniowo - rumiankową postanowiłam zaatakować z każdej strony

życze powodzenia
 
Ostatnia edycja:
hejka

Lilka goraczkowała jeszcze wczoraj, dzisiaj obudziła się wesoła bez gorączki. Zębów brak.
musimy wreszcie wyjść z domu nazakupy, więc zaraz zbieram dzieci i jedziemy do biedronki i do rossmanna po deserki.

Natka. - ja tez moze starszaka odrobacze hmm
 
Hejka!
U nas idzie 5 ząb, a co za tym idzie marudzenie i nerwowe gryzienie, niech juz mu wyjdą te zęby i niech sie to uspokoi buuuu:(

natka no to super, ze koopa poszła, oby tak dalej!!!!!!!!
 
mariannano to fajnie że małej już humor dopisuje , ale u nas też najpierw była gorączka a ząbek się przebił 3 dni później , szukaj szukaj !
bOmbusiu już 5 ty ząbek , no no nieźle gratulujemy !!!!!


a ja powoli wymiękam z tą dietąbezmleczną,bez jajeczną , chyba najbardziej mi jakiś słodyczy brak , a jeszcze w sb ur teściowej będzie tyle dobroci a ja co mam nic nie jeść , wiadomo że człowiek jak coś robi bez żadnych diet to i jajka i mleko i jego prztwory ciągle lądują w naszym jedzeniu , ciasta,itp
wogóle mam jakiś kiepski dzień dzisiaj boli mnie już 2 dzeiń głowa, brzuch , plecy jak na okres a na dodatek coś sobie zrobiłam z ręką i strasznie mnie boli cięzko mi cokolwiek podnieść a o małym już nie wspomne , tylko z Gabrysia kupki jestem zadowolona :)
 
Hej, cos sie powoli rusza! była kolejna kupcia. Taka raczej mała i suchawa i w akompaniamnecie stękania i kwikania, ale poszła. Herbatke na trawienie zapodaje, ale moze spróbuje z brzoskwiniową, a co tam.. trza atakować z każdej strony. Dziś podałam te śliwki suszone ze słoiczka, na próbe parę łyżeczek. Jak bedzie ok to jutro zapodaje dalej. Radziłam sie tez znajomej położnej i ona ma taką teorie, ze nie tylko marchewa zatyka ale i jabłko (czasem) - gdzies cos kiedys o tym jabłku ktos mi mówił. No reasumując radzi, zeby odstwic wszystko co z marchewą, jabłkiem i ziemniakiem. To co ja bede dawać (na dynie mamy chyba uczulenie, a brokuły bardzo fee..):szok: Znowu dzis pielgrzymka do sklepu na przegląd słoiczków. Została mi gruszka, brzoskwinka, morela, brokuły i nie wiem czy cos jeszcze znajde...:rofl2: Zobacze a nuz pomoże taka zmiana diety.
Natka, uważaj na rękę, moja kumpela po dziecku (od noszenia) musiała pól roku na rehabilitacje z nadgarstkiem chodzic- nie mogła nic podnosić, moja mama która siostrze chowała córkę tez miała to samo, tez rehabilitacja. Mnie tez czasem bolą plecy i od razu brzuch z przodu. Mniemam, ze to moze byc kręgosłup...A co do kupy, to zazdroszcze:-D i gratuluje, jest ulga nie?;-)
Bombusia, rany ty masz Turbo Dziecko!!! 5 zebów:szok::-D joj!Jakieś czary;-) A herbatka na trawienie chyba działa bo to własnie po niej dzis poszła u nas kupcia :)
 
reklama
lobelia o jest ulga , ba a u nas znowu była kupka :) dzisiaj druga
a z tym jabłkiem zgadzam się moja Oliwka miała po jabłku zatwardzenia
 
Do góry