reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Kochane wczoraj zakupiłam taką szałową kieckę na chrzcin ehhh w reserved...Mimo kg które ciążą wyglądam bosko - nie myśłałam, ze to tak szybko po porodzie to powiem hihiih-

Dziś znowu rehabiitacja - zaproponowałam lekarzowi, że skoro jest napięcie to może jednak 2 x w tyg się spotykać...zgodził się

A jutro fryzjer i paznokcie - w końcu doprowadzę się do ładu bo grzywkę mam już jak król lew hihiih...

a Olek powoli wyrasta z swoich ubranek wczoraj przyszła wypłata i kupiliśmy 5 szt. body i 5 pajacyków:

Carters Carter's body bawełniane r.62 mix kolor (1243910922) - Aukcje internetowe Allegro
MOTHERCARE DISNEY 3pack śpiochy pajace r.62 (1239179001) - Aukcje internetowe Allegro
BabyMarket - BABY 2pack śpiochy pajace 62 NOWE (1230007801) - Aukcje internetowe Allegro

to są takie duuuże 62 - bo rozglądałam się za 68 ale patrząc na cm to te 62 to duże

natko ja nie miałam zapalenia - tylko małe przeziębienie - i barałam syrop na kaszel -tylko skończył się i nie pamiętam jaki;(, otrivin na katar i witC. Może skocz do lekarza...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ehtele super te spioszki i body:))) ja ostatnio wydałam tez troche kasy na Edytkę, a kupiłam tylko 5 rzeczy. i Ciesz sie że wyglądasz bosko, a najlepiej to sie pokaż już ufryzowana i wypaznokciowana:) no i w kiecce;P)

Riba w Holandii ten sam szał, tak święta maja chyba cały rok...

Natka co to jest KATAREK do odkurzacza, bom ciemna..

o budzi się. no to popisałam, zmykam.
 
Witam!!!!!
Pisałam posta do kazdej od godziny klikam i mi wszystko zniknęło:wściekła/y::angry:noż kurw.:baffled:
Pogoda dalej "piękna" poprostu zajebiscie.
Podobno weekend ma byc dosc ładny, oby:wściekła/y:!!!!!!!!

navijka ale Ci Matyldzia dłuuugo spała tylko pozazdrościc kochana:-pja nie wiem nic, a nic o takich nockach:-(
riba nie martw sie,ze nie gada jeszcze Twój synek, wszystko w swoim czasie , nasze dzieci nie rozwijaja sie ksiazkowo, mój mało sie usmiecha,:-( czasami tylko, dzis np. smiał sie w kuchni do zlewu jak lezał w lezaczku, az zdjecie cyknęłam:-D...zazdraszczam pogody:-(..ja nie widziłam jeszcze u nas ozdób swiątecznych tożto za wczesnie jeszcze:szok:potem te swięta nie mają uroku jak tyyyyle miesięcy wczesniej są juz w sklepach np. mikołaje:baffled:
Ehtele wizyte mam u neurologa 14 paź. i pewnie da skierowanie na rehabilitacje to sie wypytam o to podnoszenie główki:tak:.........czekam na fote w tej kiecce Mamuska, pokaż sie:-)
weroniczka to kolezanki znów sobie o tobie przypomniały po czasie:no:
lilijanna a Ty buszujesz w necie po nocach:szok:podziwiam;-)
natka współczuje choroby dzieciątka, zdrówka zycze...a co to jest Katarek do odkurzacza???? jakis link moze??? bo ja z Fridy jestem baaardzo zadowolona:-)

Ja ogólnie mam nerwy, bo wczoraj mielismy kupic samochód, ale nam z przed nosa ktos gwizdnął noooo troche sie spóźniliśmy i mam oczywiscie chandre i ta pogoda do tego i jest chu...o...........paplasiam:-:)-p!!!
 
witam sie
wstalismy dzisiaj o 8:30, ale byłam dosłonie nietomna młody teraz śpi tatuś pojechał pozałatwiac swoje sprawy a ja potem wybywam na zakupki. Nie chce wyciągać malego na taką pogodę bo jeszcze bardziej sie przeziębi:)
No jestem z siebie dumna udało mi sie na razie ściagnąć 200 ml mleka :) jeszcze troszke musze sciągnąć pewnie drugie tyle, ale do soboty zdąże no i mam zamiar ściągać na bieżąco na weselu bo inaczej cycki jak klocki będą.
Ehtele pokazuj kiecuszke:) śliczne śpioszki :)
Bombusiu słyszałam,z e weekend ma byc ładny oby sie sprawdziło bo my na wesele śmigamy:)
 
witajcie mamuski :)))))))))))

dzisiejsza noc przespana mala obudzila sie tylko o 4 nad ranem wiec super rano trozke marudzila i cycowala ale teraz smaczne spi wiec chwilowy spokoj ;) , WERONICZKO -bym ja cycowala ale coz mam zrobic jak czasami ma tak ze cycuje a potem wypluwa i placze przerazliwie a jak dam mleko modyfikowane to sie najada i jest spokojniejsza , tak wiec daje cyca i modyfikowane... a tak u mnie wszystko wporzadku 26 wrzesnia mielismy chrzciny Agatka przekrzyczala ksiedzajak ja polewal woda heheh tak sobie mowimy i sie smiejemy ze maly diabelek wyszedl heheh a teraz jest aniolkiem .... tak wiec chrzciny udane w rodzinnym gronie, po obiedzie poszlismy na spacerek do parku i robilismy sobie sesje zdjeciowa a po powrocie kawka i slodkosci . Dzis zamiezam wyjsc na spacer z mala bo ostatnio to niebylo jak ciagle lalo a dzis fakt chlodno ale przynajmiej nie pada. Pozdrawiam zycze mileo dnia



PS. a ja sie troszke odchamilam jak to mowia zminilam fryzurke mamteraz krotsze wlosy i jednolity blad ;) potrzebne mi to było
 
natka co to jest ten katarek do odkurzacza i gdzie to mozna kupic, w aptece? bo sie nigdy z czyms takim nie spotkalam.

riba trzymam kciuki zeby twoj plan wypalil. ja wczoraj zmobilizowalam sie i posprzatalam mieszkanie ale porządku w szafach jakos nie mam weny zrobic:)))))))))

ethele to pokaz sie w sukience:))))))) super ciuszki dla Olka . ja tez musze zakupic kilka spiochow bo tych wiekszych rozmiarow mam malo. puki co czekam az przysla sukienke do chrztu dla Nikoli- ma byc miedzy 11.30 a 13.30 wiec czekam. ciekawe czy bedzie dobra.

bombusia
jeszce kupicie- a moze trafi sie lepszy i ladniejszy. a pogoda napewno sie poprawi- u mnie dzis nawet ladnie tylko troche zimno ale spacerek bedzie:)))))))

pajkaa to pieknie sciagnelas. a na wesele obowiazkowo bierz laktator bo ci cycki eksploduja:))))) udanych zakupow .


u nas nocka spokojna. mala obudzila sie tylko o 2.30 a potem o 6.30 takze nie ejst zle. teraz lezy w lozeczku i marudzi. zasnela mi w bujawce a ja glupia chcialam ja przelozyc do lozeczka i spala cale 5 minut i koniec a w bujawce pewnie pospala by dluzej. no ale coz- nie chce jej tak dlugo w niej trzymac bo woadomo pozycja wymuszona.
nadal ciwczy lezenie na brzuszku i podnoszenie glowki- mam nadzieje ze szybko sie nauczy bo zaczynam sie martwic. w innych pozycjach ladnie trzyma glowke a na brzuszku jakos nie chce. to chyba moja wina bo zadko ja kladlam no ale coz. bedzie dobrze.
no i moja mala zaczela lapac smoka- jest duzoo prosciej naprawde-ciesze sie ze w koncu go zaakceptowala:))))))))))
 
ethele no to przepraszam za pomyłke wydawało mi sie w takim razie że pisałs coś o zapaleniu zatok, do lekarza nie skocze bo malego do przychoni nie chce ciągnąć a nie mam z kim zostawić
i konieczne prezentuj się w tej nowe j kiecce
ech kiedy ja sie doprowadze do jakiegoś ładu , tego nie wiem , ale może zaczne od prysznica chociaż

ciamajdka, bombusia daje link i powiem tak że byłam jakoś sceptycznie do tego nastawiona bo gdzie nos, katar , dziecko i odkurzacz ale uważam że to jest super , gdyby nie moja infekcja pewnie dalej bym się męczyła fridą , która przy tym mega katarze nie wyrabia, albo mam za słabe płucka , dobra wystarczy tego wstępu bo jeszcze pomyślicie tak reklamuje bo to sprzedaje ,hehe

http://www.katarek.pl/
 
kasiu zacznie podnosić, kładź jak najczęściej i będzie dobrze....:) nie bój się...

u mnie też dziś spacer, bo oszaleję w domu z tą małą cycoliną..

Natka ile to kosztuje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się i ja choć mała obudziła się o 7 i strasznie marudna była ale teraz śpi, więc pranie wstawione i czas na śniadanie jest :-)

ehtele to czekamy na fotki :-) a ciuszki bomba - szczególnie tygrysek :-)
Bombusia napewno trafi się Wam jeszcze fajne autko i okaże się lepszą okazją niż to :-)
Pajkaa no prosze jaki ładny zapasik mleczka już masz :-)

Oglądałyście DDTVN? eko mamusie - zamiast kosmetyków dzieci kąpały w swoim mleku hmm
 
Do góry