reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Niuunia ciekawe kto by tyle ściągnął żeby jeszcze do kąpieli wlewać. a swoją drogą położna w szpitalu mi mówiła że jak będę miała nadmiar to żeby własnie wlewać do wanienki do kąpieli.

kupiłam sobie bardzo podobny pas kiedys w holandii http://allegro.pl/pas-wibracyjny-mango-sauna-vibra-belt-i1253811895.html, myslicie że mogę go używać?
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi z kolei położna mówiła aby do kąpieli dolewac krochmal, jeśli dziecko ma wrażliwą skóre...
tzn zrobić kisiel z mąki ziemniaczanej...
a wy dolewacie mleczko???
 
kassia kładz ją jak najczesciej na brzuszku, pokazuj grzechotki, zagaduj i zacznie coraz dłuzej lezec, mój ma róznie raz polezy sam dłuzej, a czasami tez ma jakies nerwy , ochhh ale my mamy z tymi dzieciaczkami, ale Twoja pieknie spi w nocy zazdraszczam, mój cyca nadal co 2 h ale potem spi
Niuunia ja ogladam DDTVN i o tym eko wychowywaniu jest co tydzień, mówili tez o tych orzechach pioracych co polecała nam kiedys Nektarynka. Tylko to nie jest tanie takie wychowywanie...niestety. Ja mleka nie dolewam, bo kąpie w Balneum (podobne do Oliatum)
Ciamajdko mysle, ze mozesz juz nosic ten pas, a byłas juz u ginek po porodzie na kontroli??? ja ide we wtorek wreszcie

pisze jedna reka, bo mały mi usypia na kolanach, zwalił taka kooope, ze poszłam z nim pod umywalke heh, kałmuczek.
Ja tez wyjde na spacer po nastepnym karmieniu jak sie nie rozpada.
A propos gdzie Nektarynka??? tez w ogóle do nas nie zagląda:(
 
Zainspirowana Wami wyciągnęłam dziś matę edukacyjną:-D:-D

ojjj Olek odnalazł własne rączki;-) tzn. zorientował się, że je ma:-p
Bawił się wiszącym ptaszkiem, który miał w środku grzechotkę - oczywiście troszkę mu pomagałam bo wysoko te zabawki są więc troszkę je obniżyłam:tak: Wymęczyłam go z godzinkę a teraz próbuje zasnąć...

W kiecuszce Wam się oczywiście zaprezentuję jak tylko luby mi zrobi zdjęcie - albo po chrzcinach...jejku to już w niedzielę...

Bombusia:zawstydzona/y::zawstydzona/y: no tak pisałaś o tym październiku - a ja głupia kolejny raz pytam - pseplasam...Autkiem się nie przejmuj znajdziecie lepsze:-) A jakie planowaliście kupić?

kassia181my na szczęście ubranko chrzcinowe dostaliśmy od znajomych, którzy dziecko chrzcili w maju więc odpadł nam ten wydatek... ;-) No i super, że załapała smoczek bo to znacznie życie ułatwia...

Natka oj przecież nie masz za co przepraszać...;-)

Ciamajdko myślę, że możesz...

dobra idę się ogarnąć - włosy umyć i pomalować się bo za chwile rehabilitacja - no o 13.15, ale wiadomo jak to z dzieckiem ja muszę się zrobić, potem go nakarmić, ubrać i ucieka czas jak szalony..
 
ciamajdka katarek kosztuje od 50-60 zł ,

ja tez mam taki pas , może i ja go uruchomie :) jedyny minus że to na kabel i najlepiej się sprawuje przy prasowaniu jak stoje przy kontakcie w jednym miejscu , bo jakoś usiedzieć w jednym miejscu długo nie moge :)

kasia181 http://www.katarek.pl/
do kupienia w aptece , na necie pewnie też , dwie zmienne końcówki to odsysania , szczoteczka do mycia , ogólnie fajna sprawa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bombusia ja akurat dziś nie przespałam to oglądałam pierwszy raz :p ale właśnie z rozmowy wyczaiłam, że co tydzień panienki są :p
ehtele to dobrze, że Olek zainteresowany nową zabawą :-) u mnie też wysoko są te zabawki ale mała wcale się nie interesuję - zresztą zastanawiałam się nad kupnej innej, bo tą w spadku dostaliśmy i 3 zabaweczki wiszą tylko nad głową
 
Do góry