reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010


Hejo dziewczynki,

przed chwilą zepsułam komputer, nie wiem coś się stało i mam biały pasek na matrycy, a że monitor jest bardzo wysokiej klasy sprzętem, matryca będzie kosztowała ok. 1200 zł - jestem taka zła, normalnie jak wydatków dużo to jeszcze matryca się zrąbać musiała. No ale cóż..... Zdrzemnęłam się na chwilę bo jestem coraz bardziej ociężała i zabieram się za sprzątanie, u mnie jest wieczny bałagan, bo stale jest coś robione.

AgaS-78
myślę, że to dobry czas na odpoczynek:)

Martitka no to przegięłaś z tym bieganiem jak tak dalej pójdzie to pierwsza się rozpakujesz:D

Navijko teraz już tak chyba będzie te nasze macice szykują się do porodu, ja mam takie bóle w nocy, już chyba trzecia z rzędu

Moniczko cieszę się, że masz już komódkę:)

Oluś no niestety tak już jest z prywatnymi wizytami, ale cieszę się, że mój będzie brał chociaż połowę

Kasiu2506 jejciu przykro mi z powodu tego zakupu, kurcze no właśnie to są zakupy na allegro.

Ciamajdko no to niezłą mieszankę sobie zafundowałaś:D:D:D Mam nadzieję, że już lepiej i nie szalej tak kochana bo do porodu jeszcze masz troszkę czasu:)

Ehtele no to rewelacyjny masz aparacik, ja wiesz tylko jestem tłem zdjęcia bo Darek wiecznie biega, ja się na robieniu zdjęć niestety nie znam, on to kocha i stale zmienia aparat, sprzedaje stary i kupuje nowy:D

KAssia181 słońce, ale te nasze chłopy na pewno rozumieją, że jesteśmy w ciąży, nie martw się kochana....to hormony tak szaleją.....ja też ostatnio jestem wredniora na maksa, stale narzekam, już to stwierdził mój tata i Darek, no ale jeszcze ode mnie się nie wyprowadzil więc nie jest źle. Najlepiej jak w żartach mu powiesz, że nadszedł czas, kiedy odzywa się u Ciebie baba w ciąży:)
 
reklama
Na puchniecie nog to ja smaruje nogi ziaja z mentolem. Ale sfrajerowalam, bo jak zobaczylam ta perfekte to pozalowalam zakupu. A ze mam do zuzycia 2 opakowania ziaji takze musze poczekac z zakupem. No i polecam spanie w nocy z duuuuza poducha pod nogami. Rano zawsze sie dziwie jakie to mam chude kostki. ;)
 
oki dziewczyny ja już zabieram swoje manatki i idę przed tv. także miłego wieczorku i kolorowych snów. DO zobaczenia jutro muah :*
 
Czesc wam :-)
Czytałam dziś was troszke w ciągu dnia ale nic nie nabazgrałam.. Pamiętam tylko,żeby napisac Bombusiu gratulacje bo 3 miejsce w rankingach szkoły w Łodzi to tez sukces mozesz być dumna z syna :-)

Ja w koncu się wziełam za pranie.. białe już wyprane jutro prasowanie i wstawienie kolorowych no i później pościel :-)
Nareszcie się za to wziełam bo ciągle odstawiałam to na później..
Wyprałam w zwykłym proszku Bryza i w płynie dziudzuś ... moja kuzynka tak mi doradziła.. żebym nie używała specjalnego proszku ,żeby mała się przyzwyczajała do takiego co my używamy :-)

Strasznie mi puchną nogi łydki stopy i ręce.. masakra czytam was,że wam tez... maczam teraz sobie w misce nogi hehe może coś pomoże...
 
Kasiu mam nadzieje, ze juz Ci troszku lepiej a mąż pewnie obrazony bo nie rozumie czemu Ty sie tak na niego wydzierasz - mój to komentuje -a znowu te Twoje hormony daj spokój :p
Ciamajdko u mnie bedzie spokojnie jak urodze :) tak cos czuje, ALE wcięłam pizze i jestem objedzona:p
No i moje rozstępy kochane musze pomyslec co z nimi zrobic :)
Skurcze mam, ale delikatne, po nospie troszke przeszło zobaczymy co sie bedzie działo później.
Bombusiu gratuluje synowi :)
No i musiałąm pogadać ze swoim synem, że musi poczekać bo:
4 musze iść na wybory i zagłosować
6 mam kosmetyczkę :p
więc 7 moze sie rodzić :p
 
reklama
Bombusia ja mam cc bo miałam dziwe operacje serca i teraz lekartze się boja zaryzykować porodem sn , ze wszystkiego mnie chcą wyręczyć , ostatnim razem próbowałam przekonać lekarzy żeby spróbować bo przecież już teraz jest wszystko dobrze , ale nie ma zgody , zresztą przy ostatniej ciąży to mi się nawet dostało że wogóle w nią zaszłam od jednego doktorka , bezsens , no ale jesli chodzi o poród to ok rozumiem ich dmuchają na zimne , czasami mamy do nich pretensje że tego nie robią więc potrafie to zrozumieć ,ale cierpie z tego powodu bo mam juz dość operacji

Ethele widze że energia cie rozpiera , ,ja też mam takie dni , ale teraz ten upał jednak troche mnie teraz ogranicza , w każdym razie mam ochote na pieczenie ciast i pieke codziennie :) od kilku dni , no dzisiaj nie dałam rady , ale zostało mi troche od wczoraj - na szczęście :-D

miłego wieczorku Sierpnióweczki
 
Do góry