reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Witam wieczornie:tak: dziś naszczęście dzień jak codzień i wczorajsze marudzenie się nie powtórzyło:-p

Chciałam Wam złożyć już życzenia bo jutro nie wiem czy znajdę czas;-)
Tak więc:

Skacze zajączek po lesie
i życzenia Tobie niesie.
Przez pisanki przeskakuje,
Alleluja wykrzykuje,
potem znika w długich susach
cały mokry od dyngusa!

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
ŻYCZY KUNEK Z EMILKĄ !!


 
reklama
Witam :-)
Nastepnym razem odpisze wszystkim mamusiom, teraz juz padam ze zmeczenia... :zawstydzona/y: Zreszta jak wiekszosc z nas pewnie...Przed swietami duzo pracy, a jeszcze maluszek domaga sie uwagi ;-)

Chcialabym zlozyc zyczenia :-):

Wesołego jajka,
Kurczaków, baranka,
Ciasta z rodzynkami,
Ostrego chrzanu,
Tęczowych mazurków,
Mokrego Dyngusa
I od Nas całusa :)
 
na początek również składam życzenia

Wielkanocny zając już po trawce biega.
Baran z krzyżem białym nawraca człowieka.
Ludzie z wszystkich miast święconkę zajadają,
I w Niedzielę Wielkanocną życzenia składają.
Tak więc ja, jak i oni przesyłam życzenia
Zdrowia, szczęścia i miłości, w pracy powodzenia.
Niech Pańskie Zmartwychwstanie na ludziach się odbije.
Niech Jezus Zmartwychwstały też w sercach naszych żyje.

MSTRUGALA4 - może Maja faktycznie nie przyzwyczajona jest di twardego podłoża albo za duża przestrzeń. Łóżeczko ją ogranicza ale też czuje się w nim pewnie?? :happy:
mamcia007 - Artur puki co wstaje jak ma coś na wysokości główki. Podchodzi, opiera się rękami, i hop, pupa do góry :tak:. Więc ograniczam mu możliwości do bezpieczniejszych sytuacji :-).
Co do zabawek... gdy dziecko zaczyna chodzić i ma nowe możliwości to ciężko jest je czymkolwiek zainteresować. Artur odkąd odkrył, że może stać często, zamiast się bawić, klepie mnie po nogach 'mówiąc' że chce stać :rofl2::laugh2:. Jak go odkładam na podłogę irytuje się i złości, zabawny jest :tak:. A z zabawek najbardziej lubi obgryzać zakrętki z butelek :sorry: zdaje się że chropowata nakrętka dobrze robi na obolałe dziąsła :happy:.
Nikaa - pewnie mamie kamień z serca, cieszę się że wizyta była tak pomyślna :yes:.
Kunek - też stosuję taką metodę, co tydzień zmieniam zestaw zabawek. No i jest jedna bajeczka którą Artur ogląda :tak:. Przynajmniej mam 25 min spokoju :-D.
 
Malutki baranek
ma zlote rozki,
Pilnuje pisanek na trawie
z rzezuszki.
Gdy nikt nie widzi
choragiewka buja
i beczy cichutko
Wesolego Alleluja.

Do zyczen przylaczaj sie
zakatarzone
Nikaa i Oliwka
 
Niestety ja też dzisiaj krótko ...

Kunek, Madlen80, sierpniowamama i Nikaa dziękujemy za życzenia.

Z świątecznego korzystamy zwyczaju,
by przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju.
I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością,
by święta napełniły Wam duszę radością.
By Wielkanoc była jak bajka,
a na stole nie zabrakło smacznego jajka.
Życzymy samych tęczowych pisanek,
i Mokrego Dyngusa - cały ranek.
Marta z mężem i synkiem
 
Witam
widzę że tutaj zastój poświąteczny :happy:.
U nas święta minęły spokojnie.. mały ma 8 ząbek, który wyrznął się w miarę spokojnie. Mały doskonali wstawanie :eek::rofl2:...i spokój znika, na 5 min nie można odejść bo zaraz się spina na co popadnie :baffled:.
Wypróbowaliśmy nowy wózek i puki co sprawdza się w 100% tylko jakoś dziwnie się czuję gdy nie widzę dziecka przed sobą :sorry:.
W niedzielę mały dostał żółtko i puki co jest ok, a teraz uciekam zupkę szykować ;-).
 
Witam
Ale pustki na forum:-(
My juz 2 tydzien leczymy przeziebienie i praktycznie caly czas siedzimy w domu :-(czasem na krotko wyjdziemy na balkon lub do ogrodka. Wczoraj skonczylysmy 2 antybiotyk a Oliwka do tej pory ma katar. Dzisiaj idziemy na kontrole.
SIERPNIOWAMAMA - GRATULUJE kolejnego zabka, super ze spacerowka sie sprawdza.
 
witam;-)
rzeczywiście po świętach cisza tu że ho ho!:-p

U nas ząbków dalej brak. Poza tym byłyśmy wczoraj na szczepieniu:tak: Emilcia była dzielna i nawet nie zajęknęła:-):tak: nie było niestety naszej pani doktor i badałyśmy się u innej - skazy nie wyklucza ale na dzień dzisiejszy nie może jej także stwierdzić, a tamto uczulenie mogło być od proszku:sorry:więc póki co jest jak jest a reszte czas pokaże;-)
Mamy za to problem z nawracającą ciemieniuchą:baffled: zaleciła nam szampon z oilatum i mam nadzieję że zniknie na dobre:tak:

No a jutro jedziemy na usg i w przyszłym tygodniu do nefrologa:tak: Co ja się nachodzę po tych lekarzach:-D ale najważniejsze by Emilce pomogło:-p

Nikaa mam nadzieję że po dzisiejszej kontroli okaże się że to tylko zwykły katar i szybko przejdzie:tak:biedna Oliwka:-:)sorry: dużo dużo zdrówka !!:happy:

sierpniowa mama gratulujemy kolejnego ząbka:tak: i życzę cierpliwości w niespuszczaniu synka z oka:-D
 
Witam
Kunek - dzielna córcia :tak:, my się wybieramy na pomiar w przyszłym tygodniu. A szczepienie dopiero w sierpniu :eek:. Zdziwiona byłam na ostatnim jak mi powiedzieli, że następne za pół roku, tylko jak mały zareaguje :szok::happy:. A jak dzisiejsza wizyta?
Nikaa - dużo zdrówka dla córci :tak:.

U nas nic nowego. Wczoraj 2 spacerki zaliczone choć pogoda niebyła już taka super. Na placu zabaw Artur poznał nowe dzieci i pojeździł na karuzeli :tak:. Huśtawkę zaliczył już wcześniej :sorry2:. Byłam też u bratowej po sadzonki, gdy czekałam w ogrodzie pies się zarwał z łańcucha :rofl2:. A że młody i chce się bawić, zaczął skakać przy wózku :baffled:. W pewnym momencie zobaczyłam ten wielki jęzor zmierzający do buzi Artura, w ostatniej chwili chwyciłam psa :oo::-D. A mały... piszczał z radości :rofl2::eek:.
 
reklama
Witam,
faktycznie na forum troszke ucichlo, ale na pewno nadrobimy pisanie :tak:.
sierpniowamama zabawna sytuacja z pieskiem znajomej :-D Suczka moich rodzicow tez chce ciagle oblizywac synka, wiec ciagle musze pilnowac, zeby tego nie robila :tak:
Nikaa zycze duzo zdrowka corci!
Kunek mam nadzieje, ze szampon oilatum pomoze na ciemieniuche...
Dzielna dziewczynka z Emilki, ze tak ladnie znosi szczepienie :-)

A u nas nic nowego wlasciwie... W niedziele chrzcimy Wiktorka :-D Tesciowa szyje ubranko, bo synus do malych nie nalezy, a w naszej okolicy z wiekszymi ubrankami do chrztu jest problem :baffled:
Synek wlasnie sie obudzil, wiec musze uciekac... Postaram sie jeszcze pozniej zajrzec!
Milego dnia wszystkim!
 
Do góry