reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpien 2008 - otwarty

Ja tylko wpadłam złożyć życzonka i wracam do kuchni póki mój maluszek śpi i mogę coś porobić;-) Jutro będę odpisywać :-)
Tak więc:

Pragnę złożyć żarliwe życzenia:
szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia.
Aby troski życia zaginęły w mroku,
podczas nadchodzącego Nowego Roku.


Udanego sylwestra tym balującym i tym świętującym w domkach !:-D
Niech nam dziecieczki rosną zdrowo w tym nadchodzącym roku ! :-):tak:;-)
 
reklama
Witam i znów mam zaległości i ciężko znaleźć czas na nadrobienie więc przeleciałam to co pisałyście pobieżnie i tak
co do laktatora to medela mini elektrik jest naprawdę dobra ja kupiłam używaną za 150zł
gratuluje mamom maluszków które właśnie zaliczyły pierwsze obroty oby tak dalej:-) my nadal na to czekamy i chyba też kupimy te puzzle piankowe

no i mały się budzi i znów muszę zmykać to sobie popisałam
my sylwester w domku spędzamy w trojkę

SIERPNIOWYM MAMUSIOM ŻYCZYMY NA NOWY ROK
SAMYCH RADOSNYCH DNI, TYM CO MAJĄ PROBLEMY ABY SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ Z NIMI UPORAŁY,
NIECH DZIECIACZKI ROSNĄ ZDROWO,
A MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ
W TYM NADCHODZĄCYM 2009 ROKU
 
Asioczek Cypis po prostu mały 'słoń' - ponad 9 kilo :szok:
(długości nie mierzyliśmy- ubranka tak raczej 74)
dlatego doktor stwierdził że mu może być ciężej
pożyjemy zobaczymy kiedy będzie się przewracał
 
Kunek szkoda, ze nie udalo sie zaszczepic Emilki, mam nadzieje ze po nowym roku nie bedzie juz zadnych problemow.
Agata0209 zycze udanej imprezy u znajomych:-D i dobrze, ze sprzatanie Was ominie;-)
EwaK swietni, ze puzzle tak podpasowaly synkowi :-) Ja tez chcialam kupic takie , ale tutaj w sklepach nie ma :confused: Moge jedynie przez internet zamowic, ale strasznie drogie sa:szok: W Polsce duzo taniej.
Mam nadzieje, ze rozmowa bedzie owocna i wszystko sie ulozy po Twojej mysli!
olich fajnie ze juz znalezliscie odpowiedni kombinezon :tak: a maluszek na pewno niedlugo zacznie sie obracac.
asioczek nawet jak kilka lat po trzydziestce - to i tak mloda jestes :tak::-)
muffinki pewnie nie pomagaja w zrzuceniu kilogramow:-D
ja sie denerwuje, ze kilogramy w miejscu stanely, ale skoro codziennie podjadam jakies ciasto to chyba dziwne nie jest, ze juz nie chudne :sorry2:
Nikaa zycze Ci duzo radosci i usmiechu w nadchodzacym Nowym Roku!!! Masz racje, ze szczesliwa mamusia - to szczesliwe dziecko!

Jeszce raz zyczymy wszystkiego dobrego wszystkim mamusiom i dzieciaczkom i udanego sylwestra :tak::-)
 
Jeszcze ja na chwilke bo zapomniałam o życzeniach dla tych mam na zakręcie,aby jak najszybciej uporaly się ze swoimi problemami i jak najmniej dotkliwiej przezyły ten trudny okres ......duzo duzo odwagi dziewczyny.....i to juz chyba wszystko w tym roku:-)
 
Jejku- ale się rozpisałyści! Super- tylko że ja jak zwykle narzekam na brak czasu!
Ale teraz wyjątkowo tata zajął się Amelką więc odrobinę chociaż popiszę.
My dzisiaj po spacerku- i nie chcę zapeszać ale znowu prawie 2 godzinki- ciesze się i mam nadzieję że moje dziecie wreszcie polubi spacerki.
Nocka trochę lepsza-pierwszy sen ok 4 godz. a potem już budzenie co godzinę -najgorsza jest ta 4 czy 5 rano-pobudka! Ja mam problemy ze spaniem i dopiero nad ranem naprawdę przysypiam.
RAPUNZEL karmię piersią a wieczorem butelka-ale dzisiaj w nocy postaram się dać butelkę- może coś pomoże.
Właśnie odnośnie karmienia nocnego sztucznego mam pytanie- jak sobie radzicie macie wcześniej przegotowaną wodę czy jakies inne ulepszenia? zastanawiam się nad tym jak do minimum ograniczyć zniecierpliwienie i płacz małej.
Gratuluję wszystkim przewrotów dzieciaczków- u nas jak na razie tylko z plecków na boczek- a z leżeniem na brzuszku problem 2-3 minutki i płacz...poczekamy.
Co do ulewania ostatnio u nas nasilenie-nawet po 2 godz. po jedzonku-tez zastanawiam się od czego to zależy.
Nikaa u mnie też nieciekawie-ale przed podejmowaniem konkretnych decyzji powstrzymuje mnie Amelka- i jakaś nadzieja że może coś się zmieni na lepsze.
Muszę kończyć bo mała sie coraz donośniej niecierpliwi-czas na kąpanie.
Pozdrawiam!
Oczywiście Szczęśliwego Nowego Roku!
Samych radosnych i szczęśliwych dni dla mam i maluszków!
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za wsparcie i slowa otuchy:)
Z OKAZJI DZISIEJSZEJ OKAZJI ŻYCZE WAM DUZO UŚMIECHU I POKONANIA PROBLEMÓW WSZELKICH, ROSNĄCYCH I PRZEWRACAJĄCHYCH SIĘ WE WSZYSTKIE STRONY DZIECIAKÓW I SPEŁNIENIENIA MARZEŃ O DOMKACH, PRZEPROWADZKACH I ZRZUCONYCH KILOGRAMACH I WSZELKICH INNYCH.:-)
 
1206.JPG
 
Ostatnia edycja:
Witam o poranku Nowego Roku.

Jeszcze raz wszystkim mamom i pociechom samych radosnych chwil w nadchodzącym roku.

U mnie noc pomimo kanonady fajerwerków spokojna. Oba dzieciaki północ przespały nawet bez przewrócenia się na drugi bok. Tomek wstał tylko raz o 3 na mleko i dał rodzicom poświętować.
 
reklama
witam pierwszy raz w Nowym Roku
Aż się dziwię, że krasnala nie zbudziły odgłosy petard i sztucznych ogni oraz ujadanie psa raz po raz z nimi związane.Pobudka na jedzonko była w nocy jedna, około 3. Zaliczyliśmy jednak atrakcyjny poranek, bo najpierw butla i chwilkę cyc na sen o 6, a zaraz potem kupa, a ledwo synusia prześcieliłam, to mi ulał tak mocno, że musiałam go przebrać. Zeszło nam prawie do 7 zanim krasnal łaskawie zasnął, ale kręcił się jeszcze potem, więc się niespecjalnie wyspałam
75aga od kiedy zaczęłam dawać małemu butlę w nocy i nad ranem, to się trochę wysypiam, bo przedtem budził się co 2-3 godziny, ale nieraz prawie godzinę go karmiłam, a teraz butlą idzie to dużo szybciej. W nocy po butli zasypia, więc odkładam do łóżeczka i spokój. Nad ranem to bywa róznie, raczej biorę go do naszego łóżka i wtedy zasypia przy cycu jeszcze po butli. W sumie wypija 2x120 ml bebika, ale dla mnie to wielka ulga. Poza tym normalnie go karmię i nie widzę żeby pokarmu było za mało czy coś w tym stylu. Zresztą matka zombie niekoniecznie musi wytwarzać rekordowo dużo mleka.
Natomiast wieczorem dostaje cyca, bo butelka na noc to była u nas porażka, opisywałam kiedyś.
 
Do góry