reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Ja od jakiegoś czasu kręcę filmiki ruszającego się brzucha. ;-) Ale nie w największej aktywności , bo musiałabym w nocy ,czy nad ranem filmować go.
 
reklama
Mój widzi i czuje jak się wypycha..Ale porządnego kopniaczka jeszcze nie poczuł...Ale my się ostatnio mijaliśmy...No i jak pięknie cały brzuchol mi podskoczył he he he
 
Ostatnia edycja:
Mój maluszek od pół godziny tak szaleje,że masakra.Cały czas na środku jakby chciał przez pępuszek wyjść,ale to dobrze że nie znalazł właściwej drogi wyjścia,bo jeszcze ma czas :)
 
Wczoraj miałam takiego garba na brzuchu tak po prostu się wypieło jak nigdy. Wyglądało to tak, jakby ktoś horror kręcił.
 
A myśmy wczoraj byli u kolegi Karolka na urodzinach. No i byli dwaj jeszcze koledzy w tym jeden prawidzwy koszmar.....No i wiadomo 4 chłopców w ieku 4 i 5 lat...Gwizadali, ryczeli i w ogóle...Filip zamarł...Przez całe urodzniy ze dwa razy mnie kopnął ale tak jakby chiał powiedziec "mamo zabierz mnie z tego hałasu..." I tez już coraz rzadziej kopnie, czesciej sie wypycha i przesuwa...I taki bąbelki czasem czuje w brzuchu smieszne...No ale coraz ciasniej mu pewnie
 
reklama
Postanowiłam dorobić sobie troszkę jeszcze przed porodem, każdy grosz się przyda, tłumaczę matematykę chłopcu z gimnazjum. No i oczywiscie mój maluszek jest w tym czasie najbardziej aktywny. A tego gimnazjalistę bardziej interesuje to, co się dzieje z moim brzuchem niż matematyka ;)
 
Do góry