reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

moja Natalka to od wczoraj jakaś pobudzona... dziś to dosłownie rekordy w ruszaniu biję... moze mały sportowiec rosnie, moze gimnastyczka, bo tak sie rozciaga... Wypycha mi brzuszek z lewej strony i kopie u góry z prawej, taką pozycję ma na pewno od 29 tc.

ja też zauważyłam tendencję, ze jak ktos chce się z nią przywitać i przykłada ręke do brzucha to uspokaja sie, choć ostatnio wita sie z tatą po przyjściu z pracy :) bo do tej pory była cisza...nawet wymyśliliśmy taki tekst: cisza tata idzie :)
 
reklama
Mój synek ostatnio coś bardzo nadpobudliwy jest i nie wiem dlaczego. Od 3 dni dość, że mocno kopie to jeszcze często. Z drugiej strony wolę jak jest nadpobudliwy niż spokojny...
 
Po nocnym spacerze nie czułam ruchów. I tak intensywnie o tym myślałam, że w końcu mały dał znak. Co prawda to były jakieś leniwe ruchy, ale najwidoczniej chciał mi powiedzieć "Spoko mamuśka, odpoczywam" ;) Dziś jest spokojniejszy, ale to tez pewnie dlatego, że miałam kilka razy skurcze i więcej chodziłam. Ale jak go znam to kolejna cisza przed burzą i już wkrótce da mi popalić, bo przecież wizyta u lekarza się zbliża, a on przed wizytami się bardziej aktywny robi ;)
 
reklama
Do góry