reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
u nas piany nie ma wiec nie ma problemu.moj A trzyma go na rekach prysznic oczywiscie zawieszony i woda odpowiednia a ja myje najpierw przod Casperka pluczemy i pozniej tyl.najbardziej lubi jak deszczyk pada mu na glowe wtedy cieszy sie jak szalony:)jak narazie ta metoda sprawdza sie rewelacyjnie:)naprawde polecam bo jestesmy wszyscy razem i mamy swietna zabawe:)
 
Ja też już jedną kąpiel z małym zaliczyłam w wannie. Ile on to się namachał tam nogami i rękoma, aż mnie chlapał:-).
Potem mąż przyszedł, owinął małego ręczniczkiem i potem ja się zebrałam:-).
 
pozazdrościłam kąpieli :) my chyba tez sprobujemy :)))))

A ja chciałam sie pochwalić, że moje dziecko wczoraj odkryło,że ma nóżki wzrokowo i dotykowo :) hhee mała rzecz a cieszy .
 
Ja bym się wstydziła. Możecie mnie nazwać pruderyjną, ale nie i koniec. Nawet jak się przebieram to nie przy dziecku. Z resztą mój M. też tak ma, a dodatkowo nawzajem szanujemy swoją intymność. To znaczy jak M. siedzi w wannie a ja chcę do toalety, to jakoś dajemy radę ale specjalnie tak nie robimy.
 
Moje dziecko zaczęło się tak wyginać na lewo na prawo, czasem głowę nawet próbuje odwrócić do tyłu... masakra jednym słowem. Dzisiaj położyłam go na łóżku pionowo a zaraz patrzę a ten już leży równolegle z łóżkiem. Tak się przemieszcza tym swoim wyginaniem się :)
Do tego dzisiaj w łóżeczku położyłam go na płasko na pleckach, po boku miał misia i tak próbował go uchwycić, wziąć do buzi że się na brzuch odwrócił, najpierw chwilę leżał na boku a potem bach na brzuch i chyba sam był zdziwiony co zrobił a ja go pochwaliłam i pocałowałam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry