reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Dziewczyny z Wawy - nie zapominajcie o mnie!!! Ja na Mokotowie mieszkam - niedaleko galerii mokotow i bardzo chętnie wybiorę się na jakieś spotkanie :-)

Jeśli można to ja też zapisuje się na spotkanie z mamami Warszawiankami :)
Nice-girl ja też mieszkam niedaleko galerii mokotów a dokladniej niedaleko toru do wyścigów konnych na Slużewcu.
 
reklama
Kruszynka - a na jakiej ulicy? Bo ja na Smyczkowej - to jest też blisko wyścigów. To może my sąsiadki i nawet nie wiemy:-D To pewnie chodzisz z małą do przychodni na Jadźwingów?
 
Ostatnia edycja:
Kruszynka - a na jakiej ulicy? Bo ja na Smyczkowej - to jest też blisko wyścigów. To może my sąsiadki i nawet nie wiemy:-D To pewnie chodzisz z małą do przychodni na Jadźwingów?

Ja mieszkam na Obrzeżnej. Do przychodni na Jadźwingów nie chodzimy (mimo, że to baaardzo blisko) bo mamy pakiet z LuxMedu ale często tam spacerujemy a jeszcze częściej chodzimy na bazarek na Gotarda :)

Ale super że tak blisko mieszkamy to musimy się umówić na spotkanie w galerii :) tylko niech pogoda się poprawi bo dziś tak wiało że nie odważyłabym się wyjść z wózkiem.
 
o widze, że pomysł spotkania się warszawianek ma wzięcie ;) inne dziewczyny też oczywiście zapraszamy :)

nice, kruszynka ja pracuje niedaleko galerii mokotów ;)

dawidowe, już odpisuje ;)
 
warszawianki ale na wiosne wszystkie sie spotkajmy np w łazienkach bo w miare w centrum ewentualnie jakis inny park albo gdzies wzdłuz wisły.
 
reklama
Do góry