reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

no wlasnie gdyby nie moja interwencja to u mnie byloby tak samo. Jednak mojego starszego syna wyslalam na zajęcia sportowe rózne ,zeby sprawdzil czy cos lubi i od prawie 4 lat pływa , jezdzi na nartach i rolkach ;-) i to uwielbia. Nie lubi gry w pilkę -zadną!
A umyslowo tez zachęcam do poznania róznych dziedzin i już drugi semestr uczęszcza na uniwersytet dziecięcy tam ma wyklady ze znanymi ludźmi i warsztaty gdzie robia eksperymenty np z chemii i jest zachwycony. Szkoda ,ze ja nie mialam takich mozliwosci.

no prosze jakie super podejście ma mamusia! brawo!!
 
reklama
Witam Wszyskie Mamy,
Mój synek Ignaś urodził sie 31 pazdziernika 2010 czyli skonczył 3 miesiace. Guga, staje sie spostrzegawczy, unosi wysoko główkę kiedy lezy na brzuszku :-)
 
Strip waga na medal :)
Doris super,ze Miki ma tak zorganizowany czas:). Pomysłowo
Roxanko moj cały czas męczył o playstation. Ja mu oczywiście bedziesz miał syna to kupimy. I co i bylismy u jego brata zagraliśmy w Buzza i tak sie zajwiłam, ze w tydzien pózniej i my mielismy ehhh.

A jesli chodzi o Zuzke i zainteresowania to nic na siłe i napewno nia nie bede spełniac swoich marzeń
 
ooo gry komputerowe, to coś co i u mnie bedzie dominować :/ mój m. juz powiedział że musi kupić playstation żeby ćwiczyć z synkiem ;) oj boje się tego że nic innego nie będzie go interesowało tylko granie :/

doris, super z tymi zajęciami sportowymi i z tym uniwersytetem :) a gdzie coś takiego organizują, myślisz że są w różnych miastach ? podpowiem coś takiego mojemu bratu bo nie ma pomysłu na swojego synka ;)

strip brawo dla Wojtka, słuszny wiek to i słuszna waga ;)))

doris ale super!!! świetnie organizujesz synkowi czas, opowiedz coś więcej :-)
co do gier komputerowych to mój też wymyśla, że trzeba ps kupić, żeby potem mógł z dzieckiem grać...

Doris ja też pod wrażeniem jak Twój synek ma czas zorganizowany. Musze brać przykład :)

no wiec tak: uniwerek mozna sprawdzic na stronie: unikids.pl
sa tam wszystkie miasta w których to dziala. Wyglada to tak,ze placi sie za semestr ok.160zł w tej cenie sa wyklady (z róznistych dziedzin). to jest wogole tylko w weekendy i trwa ok 2h wiec dla dzieci nie za długo , nie za krótko. i tak np. za tydzien maja wyklad z sedzią anną marią wesołowską - z prawa:-) (caly harmonogram jest na stronie internet.) Za warsztaty trzeba jednak placic dodatkowo ok. 20-30zł za kazde - wybiera sie samemu zajecia . liczba osób w grupie to ok. 15-20 i tak np jutro mój Mikołaj ma warsztaty z chemii temat- "w świecie zmysłów" ;-), za tydzien warsztaty z robotyki i tam skolei tworza z lego, a 19-tego lutego bedzie poznawal jak robi sie papier :-)
Wszystko w formie zabawy i tak aby dotrzec do takich dzieci. Mikolaj jest bardzo zadowolony a ja razem z nim bo lubie jak mi opowiada co opowiadano albo co tworzyl ;-)
Aha, na poczatku mieli normalnie spotkanie z dziekanem dostali koszulki z logo uniwersytetu , czapki studenckie i indeksy (w formie malych segregatorków) i na kazdym wykladzie bądź warsztacie otrzymują karte z pieczątką do wpiecia.
Na stronie znajdziecie wiecej informacji.
 
nice dzięki za informacje, zaraz dzwonie do brata on niedaleko mieszka więc będą mieli blisko :D

doris
, dzięki za stronke, ale niestety W-wy tam nie ma :( A z tego co piszesz wygląda to bardzo interesująco, sama bym się wybrała hihi ;)

sarisa, my też gramy w buzza u mojego brata :) ale póki co playstation nie mam zamiaru kupować bo mój mąż wtedy już był by stracony dla świata ;) i tak siedzi i gra na kompie dużo a jakby jeszcze ps doszlo to ja już nie wiem co by się działo :/
 
Roxanko ja Ci powiem ze PL3 sie nudzi po chwili naprawde. Moj miał zajawke prze 1 miesiac, a teraz to juz sobie gra dla przyjemnosci. Czasami i tylko wtedy jak nowa gre dostanie hehe. Ja tylko załuje,ze tyle kasy wydalismy a teraz w play sobie mozna kupic za psie pieniadze ehhhhh
 
dla mnie to jakis kosmos te gry. MIkolaj ma x-boxa i tez uwielbia grac , zwlaszcza w transformersy ... , ale moj malzyk czesto ciupie z nim w jakies bijatyki (gdzie się laski w krótkich kieckach bija) no masakra jakas . Dobrze ,ze maja malo czasu na takie głupoty - hehehe


..... aaaa ja jeszcze chcialam do roxi odpisac.
Szkoda ,ze nie ma tego uniwerku u Was ,ale macie teraz to czadowe muzeum naukowe im. Kopernika - strasznie chcialabym tam pojechac z Mikim ,ale okazuje sie ,ze nie ma biletów do konca tego roku juz :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja chciałam sie wybrac do tego muzeum ale chyba poczekam az Laura bedzie starsza to moze beda bilety
 
Do góry