reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Amelka tez strasznie się ślini i pcha co sie da do buzi,ale gryzaków nie chce.Ja myślałam,że 3 miesiące to jeszcze za wcześnie na ząbki,ale...kto wie...?Muszę się baczniej przyjrzeć,bo i marudna jakas ostatnio,nawet tu nie bardzo mam czas posiedzieć,zajrzę tylko szybko i juz muszę uciekać.Dzis w nocy wcale nie spała!!!

A co do żelów na ząbkowanie,to owszem,są ,ale jeszcze się nie interesowałam.No i dobre są te gryzaki ,które się chłodzi w lodówce.
 
reklama
spokojnie kochane;)to, ze czujecie zabki pod dziaslami nie znaczy, ze beda zaraz w buzce. Wyrzynanie zebow przebiega etapami i jeszcze pare miesiecy mozecie czekac na biale perelki;) Jednak wiekszosc dzieciaczkow zaczyna zabkowanie ok 6-8 m-ca zycia. Sa wyjatki of course. Ale zeby zaraz wszystkie na BB sie znalazly:))
 
MALA MI - Leane jest dokladnie na tym etapie co twoje sloneczko- tez ubranka szarpie, robi banieczki ze slinki - krotko mowiac to samo co twoj synus:))) jedyne co to prawie juz siedzi od wczoraj...tzn nei siedzi ale sie tak podnosi wysoko plecki razem z glowa ze prawie jakby siedziala,BARDZO PIONOWO,a czasami podnosi razem z pleckami i glowa nogi...szooook... a lezenie tylko znosi przy jedzonku(niezawsze!) i jak spi. a tak to musi se siedziec bo jak nei to darcie.wczoraj Leane pwoeidziala MAGI do mnie - ciekawe czy jej chodzi o przyprawe (hahaha) czy na skutek gadania: mama Magda to tak se mowi, dzis tez mowila MAGI:)) no iw ogole taka gadula z niej ze masakra, jak tylko rozbudzona to nadaje non stopem !
 
Kurcze ja dzisiaj zajrzałam do buźki małego, bo jakiś marudny ostatnio i po prawej stronie bardziej na środku dziąsełka jest biała twarda kropeczka. Czyżby ząbek wychodził?
 
o jaaaa... będzie pierwszy ząbek na forum? :-)

Uczę Justynę trzymać sobie flachę jak je - dziś rano sama wytrąbiła całe mleko trzymając butelkę obiema łapkami. Słodkie :-)
 
DOBRANOCKA - naucz ja zeby se sama butle szykowala w nocy :)))))) ja ucze Leane ale ona nie chce://// hihihihi dobre co???

a co do zabkow..przygladalam sie dzisiaj -Leane laduje smoczek od butelki po lewej stronie w glab i intensywnie go gryzie jakby-patrzylam ale nei widac nic zadnych zabkow, za to na dole na samym srodku jakies dwie malusie biale kropeczki -w dotyku nei jest to jako tako twarde... musze poobserwowac... kumpela pytala mnie czy Leane juz puscila zabeczki bo jej dziecko w wieku 3 mcy mialo juz 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalnie jaja!!!!!!musze to obejrzec w bialy dzien bo wieczorem tyle widac co nic.
 
to ja zaczynam sie bac.... jak rodzilam Leane to baba urodzila corke z dwoma zabkami czujecie??? zdarza sie to podobno i wez tu teraz daj cyca dzieciowi... chyba przez kaganiec:)))))))))))))))))
 
Ja brechtałam z sąsiadki jak mówiła, że w wieku 2miesięcy jej córeczce zęby zaczęły iść.
Ale ja nie wiem jak to możliwe. Jeszcze 28grudnia nic w paszczy nie miał, a dzisiaj patrzę i biała kuleczka, twarda na dziąsełku.
Co najgorsze kupiłam maść bobodent, a tam w ulotce pisze "zachować szczególną ostrożnośc w przypadku porażeń neurologicznych".
Za nim podam muszę spytać pediatrę czy po wylewie można.
 
reklama
Do góry