reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
U nas też dwa ząbki tuż pod powierzchnią dziąsła. Dolne "trójki". Oli się ślini, wpycha wszystko do buzi i strasznie marudzi. Chyba go swędzi :/
Obstawiam, że przynajmniej jeden z tych ząbków wyjdzie w ciągu najbliższych tygodni.
 
Ja też mam już tyle gryzaczków,że żadnego już kupować nie będę.
Chyba kupię małemu taką szczoteczkę na palec i będę mu masować dziąsełka, żeby mu troszkę pomóc.
Słyszałyście coś o żelach stomatologicznych na czas ząbkowania?
 
Kurcze, skąd Wy wiecie,że coś tam się zaczyna wykluwać z ząbków? Ja nic nie widzę a mała namiętnie się ślini, wpycha wszystko do buzi i coś marudna ostatnio jest. Stawiałam na ząbkowanie ale ja tam nic nie czuję na dziąsełkach:/
 
reklama
madlein to fantastyczny prezent, oby takich więcej :)

strip wow 7800 ... słuszną wage ma twój synek ;)

Oj do ząbków to u nas chyba jeszcze daleko, ale pewnie trzeba będzie się zacząć przyglądać bo też zaczął się dużo ślinić :) A masujecie dzieciaczkom dziąsła czy jeszcze nie ? Ja właśnie się zastanawiam kiedy najlepiej zacząć.

Mój synek dzisiaj śmiał się na mój widok w lustrze a potem się zdziwił jak mnie zobaczył obok siebie ;))) A wczoraj podczas przewijania kopał mnie nóżkami a ja mówiłam "Ała ała" i w pewnym momencie powtórzył po mnie "ała", to było niesamowite :D

Teraz leży na macie i gada sobie z lewkiem :)
 
Do góry