reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Mój synek dał mi najpiękniejszy prezent na urodziny. Jeszcze piąstkami, ale świadomie zaczepia wiszące nad nim zabawki!!!
Oprócz tego śmieje się na głos, ale nie zawsze i super sobie gaworzy, a najfajniej wychodzi mu "amam" co brzmi prawie jak mama:-D
A widzisz?!:-)A tak sie przejmowałaś.Wszystko będzie dobrze,każde dziecko ma swój własny rytm.Uściski:).
 
reklama
Mój synek dał mi najpiękniejszy prezent na urodziny. Jeszcze piąstkami, ale świadomie zaczepia wiszące nad nim zabawki!!!
Oprócz tego śmieje się na głos, ale nie zawsze i super sobie gaworzy, a najfajniej wychodzi mu "amam" co brzmi prawie jak mama:-D

No to super,bardzo sie cieszę razem z Toba.Zobaczysz z czasem będzie Cie zadziwiał co raz bardziej za co oczywiście trzymam kciuki :-)
 
madlein superowo!!! a widzisz nie trzeba sie martwic na zapas tylko dac czas dziecku:) ciesze sie razem z Toba.
a moj Wojtek już łapie rączkami zabawki zawieszone nad nim, wkłada wszystko do buzi, strasznie piastki pakowal, cos mowie za bardzo, a tu patrzymy z tesciowa lyzeczka puk puk przezyna nam sie 1 zabek :D szok:szok:
dzisiaj tez przewocil sie z pleckow na brzusia. swiadomie, nie koloryzuje;p;p;p meczyl sie z 5 minutodpychal bujal az sie udalo, ale zostala mu pod klatka ta reka na ktorej sie obracal, wiec lezal z nosem w kocu;p bo lepetyna za ciezka;p nie umie tej reki wyjac.
wazylam go ma 7800 :) ciuchy na 74 bardzo na styk. olbrzym;p
 
reklama
Madlein gratuluje nowych umiejętności syna!! Super!! Widzisz na wszystko przychodzi pora :)

Mój synek ostatnio zaczął podnosić nogi wysoko do góry i przy tym pupę, w kąpieli zaczyna nóżkami tak ruszać że aż chlapie :)
Śmieje się na widok twarzy. Bardzo lubi jak się do niego rozmawia i wtedy odwzajemnia uśmiechy i odpowiada na rozmowę swoim guganiem.
Ślini się i robi bańki małe aż. Wpycha wszystko co ma pod ręką do buzi. Swoje piąstki i kciuka szczególnie. Ostatnio nawet moje palce!
Wydaje mi się,że zbliża się pierwszy ząbek- mój tato właśnie radził mi żeby spróbować lekko łyżeczką ostukać czy coś nie wychodzi. Ja już miałam pierwszego zęba przed skończeniem 4 miesiąca heh.
Łukasz chwyta zabaweczki w ręce, szczególnie na macie. Teraz pracujemy nad tym aby sam potrafił celować gryzaczkiem w buzię, tzn żeby chwycił go w łapkę i umiał sobie pogryźć, bo na razie trzeba mu pomagać a widzę że lubi gryźć gryzaczki.
No i bardzo się mu spodobało chwytanie własnych ubranek i tarmoszenie ich :)
Obraca się już na boczki na równej powierzchni,ale na razie nie udało się z plecków na brzuszek odwrócić.
To chyba tyle :)
 
Do góry