reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
Dziulka gratuluję Leane przewracania się na plecki:-)! U mnie też jest tak,że nie zawsze Frankowi się chce przewracać.Zwłaszcza na zawołanie(np.żeby komuś pokazać):no:
 
eeeeee ;p
moj ciężarowiec osiągnął 8 kg :D
a przewracanie już go chyba znudziło bo góa 2 razy dziennie obrót i styka ;p
teraz woli pierdziochy ustami i plucie ;p
i lubi naśladować po swojemu oczywiście: ja mówie: hejjjj a on takie swoje eeeeeej ;p:tak:
 
A my dziś rozmawiałyśmy kaszelkowo_Ona zakaszlała,ja po niej powtórzyłam,no to Amelka"aaa..."i kaszelek .I tak sobie "gadałyśmy:).Ale śmieszne,bo za każdym razem musiało byc to "aaaa"-dla rozpędu?:)
 
dzisiaj moje dziecko eksplodowalo ze smiechu:) przed kapiela rozebralam ja do naga cmokalam stopki az w koncu zlapalam za stopke wsadzilam jej pod nos a ta taki smiech ze po calym domu nioslo :))) no i uparcie chce siedziec az mnie to wkurza bo jak jej nie pozwalam za dlugo w pozycji siedzacej to ryk, dzis siedziala na moich kolanach nachylila sie do swoich skarpetek i sie im przygladala prawie nosem... no i chyba produkcja zabkow ruszy bo laduje do buzi paluchy i prawe poliko czerwone. a gadala ze mna tez dzisiaj fajnie zza butelki:))) agugigu, giiiiii, grrrrrrrrruuuuuu, ejjjjjjjjkiiiiii,i takie inne ciekawe zdania:))) jak jej mowie: prawde mowisz? nie klamiesz? to ona sie smieje:))
 
a mój pokochał samolocik;p nie robimy za często, ale jest w niebo wzięty jak fruwa sobie nad moja buzia ;p śmiech z piskami, że szok:D a jak go gołego podniosłąm tryzmając pod paszibo do kąpieli chciałam wziąć, a siedziałam, to skubaniec odbiłsię jak sprężyna od moich ud i szaleństwo:D
 
Dziulka - Leane to siłacz, jak juz potrafi usiąść. Przemek dopiero od 2 dni podciąga głowę leżąc na plecach. Za to przewroty z brzuszka na plecki coraz lepiej mu idą.

Dziś opracował nową metode: próba zagwizdania, ale coś nie idzie więc chwila namysłu, mały hafcik (w końcu jak mniej w brzuszku to mniej do dźwigania), robimy zamach głową, pupcia do góry i siuuup - leżymy na pleckach :-)

[video=youtube;HEwSdKgKLUM]http://www.youtube.com/watch?v=HEwSdKgKLUM[/video]

A mój to chyba właśnie skończył skok rozwojowy, bo taki się fajniusi zrobił że normalnie nie mogłam się dziś od niego oderwać. Ostatnio dość byl marudny i w ogóle niemrawy. A dziś cały dzień prawie nie spał i ciągle się chichrał i piszczał z radości. W ogóle chyba zaczął robić to bardziej świadomie i mu się to spodobało. Wcześniej też mu się to zdarzało jak już był mocno roześmiany,ale tylko się zdarzało. A dziś to już świadomie piszczał i banan na buzi od ucha do ucha. Normalnie miałam go dziś ochotę schrupać :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
NICE jaki fajny obrot:)))))))) a w ogole boski lobuziak:)
STRIP moja lubi "rzut w choinke" jak trzymam ja na brzuszku na rece jak maz na zdjeciu i zblizam ja do bombek to ona hepi:)co bedzie jak choinke rozbiore???
 
Do góry