reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

dzis mloda polozylam na macie totalnie plasko na podlodze, kusilo ja zeby sie obrocic z brzuszka ale dupsko za ciezkie i byl ryk, za to jak sie obrocila w koncu to rechot do lusterka na calego, zrobilam fotki ale dam kolo srody jak worci moj komp z naprawy bo na mezowy komp nie moge dac bo jak twierdzi "niechce balaganu fotek".
 
reklama
dzis mloda polozylam na macie totalnie plasko na podlodze, kusilo ja zeby sie obrocic z brzuszka ale dupsko za ciezkie i byl ryk, za to jak sie obrocila w koncu to rechot do lusterka na calego, zrobilam fotki ale dam kolo srody jak worci moj komp z naprawy bo na mezowy komp nie moge dac bo jak twierdzi "niechce balaganu fotek".

Mój też już kombinuje z tymi obrotami,ale na razie nie udało mu się jeszcze wykonać porządnego obrotu,ale myślę że jeszcze trochę i to zrobi:-).
Co do bałaganu w fotkach to mój mąż zakazał mi ściągania zdjęć na nasze dwa laptopy - tylko mam na stacjonarnego kompa zrzucać bo tam założył specjalny dodatkowy dysk na zdjęcia małego, stwierdzając żeby nie było bałaganu :-D. Aż mnie to zdziwiło, bo przecież według mnie on lubi bałagan szczególnie na biurku i w aucie:szok:.
 
to moj maz nie chce zdjec bo duze sa pojemnosciowo a on ma kupe gier call of duty i innych ktore zajmuja ful placu na kompie:pp a ja na lapku mam wieksza pamiec wiec tam fotek Leane sa tydiace:) nowe juz zrobilam w kkomorce i czekam na lapka zeby je wrzucic:)
 
Dziulka, Doris - gratulacje dla maluszków:D

Dziulka - ciężkie dupsko to akurat atut przy przewracaniu:D Mój ogólnie do siłaczy nie należy więc opracował metodę przewrotu z brzuszka bez specjalnego używania mięśni - przechyla głowę na 1 stronę (często jeszcze robi zamach), podkula nogę przeciwną do kierunku głowy i podnosi lekko pupę do góry, no i ta głowa i pupa go przeciążają i się obraca :D
 
no Leane stara sie odpychac sie noga i pozniej tez odchyla glowe jakos smiesznie tak skosnie a jak juz sie obroci to nie wie co zrobic z druga raczka jak jej sie podwinie pod klatke piersiowa.
 
reklama
Łukaszek dokonał dzisiaj swojego pierwszego pełnego obrotu z plecków na brzuszek (wcześniej coś kombinował ale ciężko mu to szło). To znaczy miał trochę problem co zrobić z tą jedną ręką ale udało mu się:-):-). Jaka ja dumna jestem z niego:-).
 
Do góry