reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
NICE jaki fajny obrot:)))))))) a w ogole boski lobuziak:)
STRIP moja lubi "rzut w choinke" jak trzymam ja na brzuszku na rece jak maz na zdjeciu i zblizam ja do bombek to ona hepi:)co bedzie jak choinke rozbiore???
Nam tak było szkoda tej "choinkowej" radości Amelki,że lampki wylądowały nad przewijakiem,hi hi:).Strasznie je lubi,smieje sie i gada do nich cały czas:)
Nice,
świetnie to wygląda:)
 
Ostatnia edycja:
eeeeee ;p
moj ciężarowiec osiągnął 8 kg :D
a przewracanie już go chyba znudziło bo góa 2 razy dziennie obrót i styka ;p
teraz woli pierdziochy ustami i plucie ;p
i lubi naśladować po swojemu oczywiście: ja mówie: hejjjj a on takie swoje eeeeeej ;p:tak:

Wiktor też tydzień temu ważył 7990!! Jak na wadze przeskoczyło na 8 kg to powiedziałam pilęgniarce że ma zapisać 7990 bo nasikał:-)

Aż mi ulżyło że nie tylko on taki słonik bo lekarz mi powiedział że jakby ważył 5700 to już by było ok. A on waży tylko "minimalnie" więcej:-)

Co do przewracania to mój leń jeszcze tego nie robi, za to do siadania się rwie strasznie. Pozdrawiam dziewczynki serdecznie. Cierpię na przewlekły brak czasu:-)
 
nice-girl, rewelka, a jaki słodziak!
moja malo kiedy co sie z brzucha na pleco przetoczy, a z plecow na brzuch to tylko raz dala rade, jak juz to zatrzymuje sie na boku i cos tam do siebie przy tym zaczyna gadac.
do siadania tez sie niezle rwie, glowe unosi jak lezy na plecach i jest ogolnie wesola- do kazdego usmiechy wali ze szok :)
nawet jak mnie wkurzy marudzeniem czy placzem z niewiadomego powodu to wystarczy tylko jej usmiech i juz jej wybaczam :) ahh, kochane nasze dzieciaki są!
 
beata fajnie, że jesteś! któregoś dnia ostatnio pisałam na głównym, że Ciebie brakuje.
moje dziecię takie jak Twoje;-) chociaż waży ciut mniej
 
Dzięki Natolin za pamięć:-) No niestety przy dwójce dzieci w tym jednym z cukrzycą, będąc sama , mam dzień wypełniony po brzegi ( mąż zarabia na nasze gęby, hihih). Ale zaglądam i czytam, na pisanie czasu brak bo co się wezmę za jakiś post to coś muszę zrobić:-) Ale jestem i nie opuściłam Was.
 
reklama
nice-girl filmik jest boski! Gratulacje dla małego wywrotowca ;)))

Mój jeszcze taki fikołów nie robi ale ostatnio jak leży na brzuszku, to coraz lepiej mu wychodzi trzymanie główki wysoko, szczególnie jak tatuś kładzie, to tak bardzo chce go zobaczyć że zadziera główe do góry ile może, chyba stęskniony :) I zaczął podnosić lewą rączke i nóżke więc może za jakiś czas zrobi przewrót ;)))
 
Do góry