reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

reklama
madlein super kochana! Cieszę się razem z wami! :-)

A mój niuniek trenuje ostro przewracanie się na bok.Kładę go spać na pleckach,wracam za jakiś czas żeby sprawdzić czy się nie odkrył a mały spryciarz już na boku i jakiś 10 cm wyżej.Czasem tak się wspina,że muszę go ściągać niżej,bo jak dotknie głowa do krańca łóżeczka to już się wkurza.
 
Ostatnia edycja:
Madlein cudowne wiadomości, super chłopak.
A Krzyś od kilku dni uwielbia moją twarz!!!!!!!! jak sobie gadamy do siebie to się pochylam a on mi wtedy tak otwartymi dłońmi po policzkach jeździ i do ust paluszki próbuje włożyć, a jaka przy tym radość jest. Uczucie bezcenne.
 
u nas na tapecie plucie i puszczanie baniek ze śliny no i gada jak nakręcony:D
a buzie moją też maca łapkami non stop i lubi szeptanie do uszka:D
co podam ręce to rwie się do siadania, ale mu nie pozwalam bo to za wcześnie.
a dzisiaj dzień śpiocha.
 
Madlein - gratulacje dla Wiktorka! :) Super :) Zobaczysz - nie zorientujesz się kiedy a mały będzie zaginał na czworaka :D

A Przemek nie obraca się na boczek - on lubi konkretnie albo na plecach albo na brzuszku a nie takie nie wiadomo co pośrodku ;) Hehe :) JAk go na boczku kładę to on po sekundzie na plecach jest. Chyba nie lubi na boczku. Zaczęliśmy ostro trenować podnoszenie główki. Często go kładę na brzuszku, żeby wzmacniał mięśnie karku - jak na razie postępów nie zrobił i nadal jak leży na plecach to głowa przyrośnięta. Za to coraz lepiej mu wychodzi obrót z brzuszka na plecy - zwłaszcza jak się wkurzy i już nie chce na brzuszku leżeć. Dziś w przychodni mi taki numer na przewijaku wywinął ;) Normalnie teraz to już muszę na niego uważać jak go kładę na brzuchu. Za to na pleckach mu dobrze i nie ciągnie go ani w bok ani do góry - a to by mu się akurat przydało.
 
reklama
Do góry