reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

tak czasem czytam osiagniecia Waszych dzieci i podziwiam!!! porównuję, ale wiem że każde dziecko rozwija sie indywidualnie i trzeba cierpliwości
no, ja też... Inka dopiero wczoraj zaczęła kombinować rączką przy zabawkach na macie, ale ja się nie przejmuję - na wszystko przyjdzie i jej czas:D
DZIULKA, możliwe, możliwe - niejedna taką historię słyszałam:D
za to nie wiem czy to prawda, ale podobno etap raczkowania jest bardzo ważny dla rozwoju malucha (coś tam z naprzemiennym ruchem rączek i nóżek a rozwojem półkul mózgowych) i lepiej żeby dzieć go nie pomijał - ale my se możemy chcieć;D
 
reklama
No,tak,pewnie,że byłoby lepiej,ale nic nie poradzimy,jeśli maluch zdecyduje inaczej.Trzeba mu stworzyc możliwości,może jakos zachęcać,ale i tak jak nie to nie:).Dlatego własnie chodziki są m.in. takie niedobre,pomijając juz inne względy rozwojowe i zdrowotne.
 
Smieszne,ale Amelka zawsze robi coś nowego w swoje urodzinki.Dzis M. bawił sie z nia na przewijaku,tak,żeby sie podciągała za palce.A ta skubana hop!-i stoi!:).I to raz za razem.Ale zabroniłam mu takich cyrków,bo za mała jest,nie chcę,by miała krzywe nóżki:).
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja cora to wiem ze bedzie straszna gadula!! ile ona sie nagada w ciagu dnia i nawet przy jedzeniu na chwile nieraz odstawi butle i zza smoka do mnie cos nawija i to taka przy tym jest przejeta ze mam wrazenie ze calymi zdaniami nawija:))) no i oczywiscie ciagle to jej HAJKU wszedzie slychac i pieron raczy wiedziec co to takeigo:ppp a tego ladnego PUK co powiedziala w sobote do tej pory nei uslyszalam:)) a tak ladnie jej to wyszlo:))) no i dzis motywowalam ja do turlania ale malo chetna na to byla, sama tylko sie obraca na plaskim z pleckow na boczek a potem jej pomagalam na brzuszek to na brzuszku nie lubi lezec-chyba ze poducha podlozona:)
 
Do góry