reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Aniawa super :-)
Mamaagusi, Emiliab, Happybeti niedługo wystartują :-)
Lolisza Oliwka też wtyczka elektryczka...
Doris moja jedno i drugie, raczkuje do mnie po czym wspina się łapie mnie za paluszki i chce chodzić... ubaw ma wtedy po pachy...
 
reklama
a moje dziecko w koncu pelza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj wyrwala w pogoni za kotem!!!! cale 3 metry pelznela jak zolnierz w okopach bez podnoszenia dupki:))))) az kot sie polozyl na wprost niej i patrzyl jakby chcial powiedziec "pokaz cwaniaro co potrafisz".
 
Wojtek kocha szuflady, bo kabelków nie ma na widoku :-)

Doris mój brzusio tolerował jak był malutki. Potem zmienił zdanie. Gdy go kładłam, po chwili wrzeszczał. Na szczęście wredna matka nie dała za wygraną i czasami kładła na brzuszek. Najpierw zaczął siadać, usiłując iść do tyłu a wczoraj w końcu poszedł do przodu :-)

Dziulka gratuluję pełzaczka!
 
A mój Oluś zaczął się puszczać bandy łóżeczka podczas stania. Schyla się, trzymając się jedną rączką, łapie jakąś zabawkę, a potem wstaje i puszcza się drugą rączką, łapiąc tę zabawkę oburącz. Po chwili oczywiście następuje wywrotka, ale co mama zdąży napuchnąć z dumy, to jej!!!
 
Efa,twój Oluś to pięknie sie rozwija,on chyba jako pierwszy wszystko robił,jeszcze taki malutki:).To Ci frajdę na Dzień Dziecka sprawił,hihi:).
 
No mnie zdumiewa moje maleństwo. Już się boję, co to będzie, jak zacznie chodzić. Na razie raczkuje szybko, jak mały samochodzik, zwala książki z dolnych półek, próbuje otwierać szuflady...
 
reklama
Do góry