reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Natalka od dwóch dni już staje sama w łóżeczku,i wszędzie gdzie się da,wspina się i stoi,ale jeszcze niepewnie,teraz muszę dopiero mieć oczy dookoła głowy!!!!zaczyna się masakra hehee,a było tak pięknie i "grzecznie".....:-)no i nie opuszcza mnie na krok, raczkuje do przodu i chodzi wszędzie za mną,nawet do WC :-D
P1050010.jpg
czas obniżyć łóżeczko na sam dół !!:tak:
 
reklama
ELUSIA swietna fotka:)))
Leane jeszcze nawet nei raczkuje, cos tam probuje wykrzesac ale chyba jej sie blednik popierdzielil bo jak probuje isc do rpzodu to ... majta sie na placy!!!!! jak juz przestawi lewa reke do przodu to uniesie prawa do gory i fik na plecy. nieraz jej robie blokady zeby nie miala miejsc sie obrocic na plecy to skubana i tak sie wcisnie. ale z plecow na brzuszek fajnie sie obraca, tak zamaszyscie:)
 
Ale niektóre dzieciaczki maja tempo!:-)Mam wrażenie,że to wszystko tak szybko idzie...dopiero co były próby przewrotów na plecki czy brzuszek,a tu ju proszę- Laura zaczyna sama chodzic,Natalka i Pudzianek same wstają w łóżeczku...Wielkie gratki dla mamus i Dzieciaczków:-).
Amelka zachowuje się dziwnie- nienawidzi byc na brzuchu- wciąż to kara najgorsza,a non stop sie na brzuch kładzie z siedzenia albo przekręca z plecków.I ryyyk.Odwróce ją,a ta z powrotem - fik.I ryyyk.I tak w kółko....Cocker spaniel i zmutowany cocker spaniel przy tym ćwiczone (zmutowany na wyprostowanych nóżkach).Może ona nie chce raczkować i powinnam pozwolic jej ćwiczyc wstawanie???Wolałabym jednak nie...
 
nie pomogę, bo mój robi i ro i to i cieszę się, bo chciałam, żeby przeszedł etap raczkowania, tyle, że mój uwielbiał leżeć na brzuchu, głowę podnosił już w szpitalu po urodzeniu, co było obawą, że ma wzmożone napięcie mięśniowe, ale na szczęście OK
 
Natalka od dwóch dni już staje sama w łóżeczku,i wszędzie gdzie się da,wspina się i stoi,ale jeszcze niepewnie,teraz muszę dopiero mieć oczy dookoła głowy!!!!zaczyna się masakra hehee,a było tak pięknie i "grzecznie".....:-)no i nie opuszcza mnie na krok, raczkuje do przodu i chodzi wszędzie za mną,nawet do WC :-D
Zobacz załącznik 356506
czas obniżyć łóżeczko na sam dół !!:tak:

a nie mówiłam :-D ostrzegał człek i nikt go nie słuchał :rofl: :-)
 
laski bardzo wam szybko dzieciaki się rozwijają, moja Olka to jak miała 7 mcy to dopiero nauczyła się dobrze siedzieć, młody to dopiero teraz sam siedzi a i tak muszę uważać bo na boki leci.
 
reklama
Dawidowe, Natolin, Elusia, Kania, Lolisza - gratulacje nowych umiejętności Waszym szkrabom :-) Ehhh... ale te dzieciaczki się usamodzielniają coraz bardziej :-)

Kroma - u mnie Przemek też jeszcze stabilnie nie siedzi (leci na boki) i samego go jeszcze nie sadzam,bo strach żeby się nie grzmotnął, a on jutro 8 miesięcy kończy. Nie raczkuje jeszcze, nie siada sam, a o stawaniu to już nawet nie ma co wspominać. Tylko pełza wokoło i trochę do tyłu, no i się obraca w obie strony. Próbuje pupę podnosić do góry, ale widać że jeszcze sporo za słabe mięśnie. Trochę się tym martwię, ale lekarka mówi że wszystko z nim ok.
 
Do góry