reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny naszych pociech

Jupi dzisiaj Wiktorek sam usiadł w bujaku i siedział bez podparcia parę minut bawiąc się mankietem swoich spodni:-D
 
reklama
Madlein gratki!

Nice, Franek trzyma łepetyne twardo i nie uderza o podłoge, przynajmniej do tej pory sie nie zdarzyło a podłoge mamy panele.

Froterka :)

DSCN1879.jpgDSCN1875.jpgDSCN1880.jpg
 
Ale Franek ma świetny podpór. My o takim możemy pomarzyć. Wiktor to dziobie podłogę jak go na brzuchu kładę przez zęby. Wszystko próbuje ugryźć.
 
No to spróbuję jutro z tą podłogą. Jak się uderzył to w zasadzie były początki podnoszenia głowy, a teraz to już mocno trzyma więc wypróbuję jutro :-)
 
to ja mam pomysla!!!!!!!!!! skoro puscimy dzieci na podloge to proponuje dokleic szmate do podlogi do bodziaka -niech pozytek bedzie z tego :)))

a Leane mnie zaskakuje intelignecja... zauwazylam ze jak cos pokaze jej dwa razy gora 3 jak dziala to ona potem juz wie!!! dis pokazalam ze mozna przelozyc podluzna rzechotke przez okragla to ona ful powaga i skupienie i zrobila to !!!! po mezu moim ma wlasnei cierpliwosc i skupienie bo ja to roztrzepaniec jestem i na dupie nie usiedze.kiedys pokazalam na jednej grzechotce -krabie -ze mozna nacinac oczka i one piszcza, zakumala i naciska sama... ale skupienie ma takie na twarzy ze zero usmiechu:)
 
dziewczyny gratulacje dla maluchowych wyczynow:-)

lolisza jaki smieszny Franus;)slodki jest. nie jest mu zimno tak na podlodze z golymi nozkami? my mieszkamy na parterze i strasznie ciagnie od okien:-(

ale moze i my na podloge zejdziemy:)tyle ze chyba ubrani niestety
 
reklama
dziewczyny gratulacje dla maluchowych wyczynow:-)

lolisza jaki smieszny Franus;)slodki jest. nie jest mu zimno tak na podlodze z golymi nozkami? my mieszkamy na parterze i strasznie ciagnie od okien:-(

ale moze i my na podloge zejdziemy:)tyle ze chyba ubrani niestety
no,u nas tez parter i podłoga zimna,więc ja puściłam w polarkowym pajacu,stąd ten poślizg za duzy.ale dzis dołożę skarpety i zobaczymy:)
 
Do góry