reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

dzięki za odpowiedz, ten cytat przytoczony w artykule doskonale rozumiem niemal w każdym słowie... niestety u nas jest duża różnica wieku, i rozpadłam się całkiem jak moi chłopcy mówią ciągle że chcieliby siostrę. Mąż był przekonany, że będzie córka. I najgorsze właśnie te teksy od innych, które dopiero przede mną... Ale co racja to racja, zdrowie najważniejsze, a póki co facecik ma wszytsko na miejscu . Myślę, że jak się synek urodzi to już będzie co innego.... termin z USG. 09 maja 2019.
Ja mam dwóch synów 4 i 2 lata. Obaj jednogłośnie mowia, ze chca miec brata. My ż mężem pytamy dlaczego nie siostrę, ale oni chyba nie mają pojęcia jak to jest. Nie mają koleżanek dziewczynek. No, ale my nic jeszcze nie wiemy. Wizyta najbliższa za tydzień w 16 tygodniu.
 
reklama
Hej dziewczyny ja po wizycie.. miałam usg prenatalne wszystko jest dobrze dzieciątko się rozwija.. mam teraz skierowanie na test NIFTY ale idę w następny tygodniu :)
IMG_0120.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0120.JPG
    IMG_0120.JPG
    266 KB · Wyświetleń: 583
Marta to super ;-) szkoda ze u nas nawet pappa nie jest bezplatna dla wszystkich... Ale coz my mozemy wymagac jak rak szyjki macicy wystepuje tez praktycznie juz tylko w Polsce.
 
reklama
Do góry