reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt majówek.

My po wizycie. Wszystko ok. Nie mam czym się martwić. Jestem przeszczęśliwa. Za miesiąc będę wiedziała jakiej płci jest lokator. Lekarz mi powiedział że czasem już widać, ale to tak na 80procent. Więc nie chce mieszać tym bardziej, że miał wątpliwości. Najważniejsze, że wszystko ok.
Dla syna mamy imię, a dla córki ubranka, więc i tak będzie dobrze i tak :-D
1541526656081-1292121793.jpg
 

Załączniki

  • 1541526656081-1292121793.jpg
    1541526656081-1292121793.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 494
reklama
My nasza wizytę mieliśmy wczoraj;) z Bobasem jak najbardziej wszystko dobrze. Maluch ma 49mm ;) serce wielkości ziarenka ryzu, pomimo tego że wszystko takie maleńkie rozwija się prawidłowo;) kość nosowa i przezierność wporzadku;) termin porodu nadal na 24.05, tydzień 12+4 ;) no i na 80 % chłopak;) imię już mamy, jednak jak się okaże być dziewczynka pojawi się rozterka odnośnie imienia;)
 
Gratulacje dziewczyny. Ślicznie maleństwa.
Franka u Ciebie chyba kciuka susa [emoji7]


Dzięki :-) A skakało i machało Dziecię jak nie wiem. Fajny widok. Najważniejsze, że wszystko ok. W poprzedniej ciąży miałam łożysko na przedniej ścianie i myślałam, że taka spokojna córka będzie, bo nie odczuwałam za bardzo kopniaków. A teraz podpytałam lekarza i mam z tyłu łożysko, więc chyba będzie bardziej czuć :-D
 
Dawno nie wrzucałam nic z wizyt. Przed urlopem byliśmy na usg, maluch dostał walizkę na podróż z próbkami (smoczek, czapeczka, próbka sudokremu i masa ulotek :D ), potem po tygodniu w PL i dzidzia wierzgała jak szalona. Dzisiaj sobie spał, ale po pobudce chyba dostał czkawki :D Mąż cośtam nagrywał ;)
Link do: WhatsApp Video 2018-11-06 at 16.11.24.mp4
 
Ostatnia edycja:
dzięki za odpowiedz, ten cytat przytoczony w artykule doskonale rozumiem niemal w każdym słowie... niestety u nas jest duża różnica wieku, i rozpadłam się całkiem jak moi chłopcy mówią ciągle że chcieliby siostrę. Mąż był przekonany, że będzie córka. I najgorsze właśnie te teksy od innych, które dopiero przede mną... Ale co racja to racja, zdrowie najważniejsze, a póki co facecik ma wszytsko na miejscu . Myślę, że jak się synek urodzi to już będzie co innego.... termin z USG. 09 maja 2019.
 
dzięki za odpowiedz, ten cytat przytoczony w artykule doskonale rozumiem niemal w każdym słowie... niestety u nas jest duża różnica wieku, i rozpadłam się całkiem jak moi chłopcy mówią ciągle że chcieliby siostrę. Mąż był przekonany, że będzie córka. I najgorsze właśnie te teksy od innych, które dopiero przede mną... Ale co racja to racja, zdrowie najważniejsze, a póki co facecik ma wszytsko na miejscu . Myślę, że jak się synek urodzi to już będzie co innego.... termin z USG. 09 maja 2019.

Zdrowie najważniejsze. I widocznie tak ma być. Głowa go góry, a innymi się nie przejmuj. Dziewczyny trudniej się wychowuje. Uparte, kłótliwe.. Przynajmniej w mojej rodzinie takie są obserwacje.
 
reklama
No niestety plec naszych dzieci to nie koncert zyczen, taka prawda;) Jak sie juz urodza to bedziemy kochac tak samo czy dziewczynkę czy chlopaka.
 
Do góry