reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Powodzenia Nati :)
Ja tez juz po wizycie :) Lekarz powiedzial ze szyjka 2cm trzyma, dal skierowanie do szpitala Na 13.08 ale poprosilan zeby chociaz w niedziele przyjsc po poludniu bo I Tak w poniedzialek 15.08 swieto Wiec I Tak mi Nic nie zrobia dopiero we wtorek bede wywolywac. Ale nie pozwolil we wtorek przyjsc bo nie chce ponosic ryzyka.
Nic pozostalo czekac I liczyc Na to ze synek Bedzie chcial wyjsc wczesniej SAM.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też po wizycie, moja Kruszynka nie urosła tak duża jak jej starszy brat, waży 2508 g i na 100% będzie mniejsza od brata, co mnie baaaaaaaardzo cieszy :) Szyjka jeszcze trzyma, ale jest już bardzo miękka i główka mocno napiera, wszystkie parametry w normie. Mam zielone światło na poród i mogę wykorzystywać pojawiające się u mnie coraz częściej skurcze, ale na siłę nic nie przyspieszać ;) Około połowy sierpnia powinno być po wszystkim :D

papercut wpisz proszę następną wizytę na 16.08

Karolanka wszystko wskazuje na szybką akcję, oby tak było, kciuki zaciśnięte.
nati trzymam mocno kciuki, fajnie, że tak szybko zapadła decyzja, nie zdążysz się porządnie zestresować ;)
koronka trzymam kciuki żeby do tego czasu akcja sama się rozkręciła.

Powiem wam, że nie ma co się sugerować wcześniejszymi objawami przewidującymi lub nieprzewidujacymi porodu. Ja w pierwszej ciąży na wizycie też miałam szyjkę twardą, zamkniętą, dziecko wysoko, a za dwa dni urodziłam :) A z drugiej strony dziewczyny chodzą kilka miesięcy z rozwarciem i też nic się nie dzieje. Ja tam się na nic nie nastawiam, chociaż jak już pisałam chciałabym w tym miesiącu urodzić, a nie we wrześniu :)
 
Karolanka jak juz masz takie rozwarcie to Ty porod ekspresowy będziesz miała!;-)))
Z pierwszym synkiem też miałam na wstępie 3 cm a urodziłam 7 godz. Więc zobaczymy mam nadzieję że drugie będzie chlup i już[emoji39][emoji39][emoji39]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Karolanka to jak już skurcze się zaczną to trzeba pędzić bo jak akcja tak się toczy to żeby zdążyć na porodówkę :D
Tak mi też gin powiedziała, że nawet nam nie czekać na regularne skurcze tylko jechać jak się zaczną [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny zapomnialam wam napisac zabawka sytuacja ktora dzisiaj mialam czekaja u lekarza.

Lekarz( ordynator) oczywiscie Sie spoznilam Na wizyte juz godzine. Jako pierwsza pacjentka miala byc babeczka lat 80;) I mowi do mnie ze miala Na 11 wizyte I Czeka juz od 10:30 a juz 12 I dalej go Nie Ma.
Po chwili pojawil Sie I zaczal prosic Wiec weszla ta Pani bo byla jako pierwsza I za 5 min wyszla I Ja do niej ze szybko idzie Wiec Sie Nie dziwie ze Sie spoznia.
Jednak Okazalo Sie ze pielegniarka Nie wyjela tej Pani Karty I musi spowrotem w kolejke. Wiec mowie niech Pani wejdzie przede mna :) babeczka Sie ucieszyla I Tak zrobila Jak 2 pacjentka wyszla.
Babcia siedziala niedlugo bo Jakies 15-20min I wyszla po czym Ja juz do wejscia Sie szykowalam ale ona szybko Sie cofnela do gabinetu I wyszla rozbawiona Jak Nie Wiem :)
I do mnie mowi : ze MAJTEK Zapomnialam zalozyc I zostawilam tam
Hehehe a Lekarz do niej Tak wlansie mi Sie wydawalo ze cos Pani szybko Sie ubrala :) hehe

Myslalam ze Padne z ławki :)
Miec 80 lat I takie poczucie humoru bezcenne :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
05.08 cc nati_de

08.08 angelikaaa
08.08 kamcia567
08.08 cc mamakulka
09.08 mrs_hermit
09.08 aniab38 sciagniecie szwu
09.08 ewix124
10.08 cc latika
11.08 hellevoet
11.08 cc papercut
12.08 niunia102
16.08 anezram
16.08 jaspis
17.08 mika06
17.08 maldob

terminy

karolanka 6.08 jakub
nati_de 8.08 anthony
angelikaaa 8.08 lenka
mamakulka 8-13.08 ignacy
kamcia567 10.08 michalina
mammyblue 11.08 synek
niunia102 11-12.08 kuba
koronkaa 11-13.08 synek
ewix124 15.08 jagoda
papercut 17.08 nina
latika 17.08 natalia
polcia117 18.08 wiktoria
tuptup 19.08 michalina
hellevoet 23.08 tomek
sierpniowka 24.08 jakub
mrs_hermit 24.08 jaś
anezram 25.08 kacperek
dor1989 27.08 pola
jaspis 28.08 laura
aniab38 28.08 adaś
maldob 28.08 julka
mika06 30.08 wiktor
wenaa 10.09 tymek
 
reklama
Czy wasz ginekolog w ciazy robił Wam chociaż raz badanie piersi albo oględnie spojrzał czy wszystko ok? Pytam bo na samych sutkach mam minimalne strupki w sumie nie wiem od kiedy bo bolu Nie sprawiają... macie też tak czy jestem jakimś wyjątkiem a zamiast się lekarza zapytać to zapomniałam z wrażenia ;-)
 
Do góry