reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Hej!.. ja jeszcze dziś zaliczyłam wizytę, w planach miałam środę , ale skorzystałam dzisiaj.
U maluszka wszystko ok :) więc dobre wieści na święta !
A ty mój mały przystojniak:-* 260320161721.jpg
 

Załączniki

  • 260320161721.jpg
    260320161721.jpg
    116 KB · Wyświetleń: 141
Ja juz po wizycie. Chłopiec na 100 %. Wszystkie parametry ok, waży 392 gram wiec sporo w porownaniu z corka. Lozysko jest dosc nisko ale nie ma biedy, za to kolejne moje dziecko ulozone jest miednicowo wiec rozpostarla sie wizja kolejnej cesarki. Maluch ma jeszcze troche czasu na obrot co prawda alez corka bylo identycznie. Ja w koncu uspokoilam sie i zaczynam niebawem kompletowanie wyprawki :)
 
happymama ja mam wizytę dopiero 12.04 i nadal nie wiem co w moim brzuszku siedzi. Lekarz mi w 14 tygodniu powiedział że chłopiec al;e to tak jak wróżenie z fusów. To za wcześnie żeby coś stwierdzić przy 1 wiązy tez podał tak wcześnie i eis pomylił także ja poczekam sobie dłużej zanim dowiem co tam mam za skarba.

Wszystkim mamusią gratuluję maleństw i cieszę się że wszystko dobrze u Was
 
Miałam mieć dzisiaj połówkowe, ale lekarz stwierdził, że jednak poczekamy jeszcze 4 tyg.
Więc będę miała za mc.
Wszystko ok, poza lekką anemią - w poprzedniej ciąży też miałam.
Mam łykać coś z DHA.
Szkoda, bo się nastawiłam na poznanie płci.
No nic, muszę się uzbroić w cierpliwość ;)
 
reklama
Miałam mieć dzisiaj połówkowe, ale lekarz stwierdził, że jednak poczekamy jeszcze 4 tyg.
Więc będę miała za mc.
Wszystko ok, poza lekką anemią - w poprzedniej ciąży też miałam.
Mam łykać coś z DHA.
Szkoda, bo się nastawiłam na poznanie płci.
No nic, muszę się uzbroić w cierpliwość ;)

Fimka z tego co widzę po suwaczku idziemy łeb w łeb :)
Ja mam połówkowe 25 kwiecień :D
 
Do góry