reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Tamtusia, ja 32-33 tydz. spędziłam w szpitalu z powodu skracającej sie szyjki i częstych skurczy. Od czwartku jestem w domu, wczoraj byłam na kontroli. Leki i leżenie naprawdę dużo dają. Mi juz powiedziano ze nie muszę cały czas leżeć, ale muszę się oszczędzać. Tez mam dwulatke w domu ale na szczęście chodzi do żłobka, maz ja zaprowadza i odbiera. U nas tak się złożyło teraz ze mąż może być w domu, wiec mnie ze wszystkim wyręcza. Gdyby nie to, to nie wiem czy juz bym nie urodziła. Jak tylko możesz to wykorzystaj babcie, męża, znajomych, sąsiadów i kogo tylko możesz aby Ci pomagali jak najwiecej ;-). Trzymam za Ciebie kciuki i sie nie załamuj. 2,5 kg i 34 tydz. to juz naprawdę duży dzidziuś :-)
 
reklama
Dzięki Angelika. Mąż jak tylko wraca z pracy to z Tymkiem jest, i wszystko w domu porobi, nie narzekam i jeatem wdzięczna mu bardzo. Teraz moja mama z nim jest od 2 godzin, na czwartek już się teściowa zadeklarowała, że go zabiera, więc poradzimy sobie :-) wszyscy wiedzą, że to bardzo żywe i charakterne dziecko i nie usiedzi w miejscu, więc na szczęście mnie rozumieją. A ja muszę też myśleć o malutkim w brzuszku :-)
 
ja po wizycie, z tego wszystkiego zapomnialam zapytac ile mala wazy ale dalej okreslana jest jako drobna, jest zaklinowana miednicowo wiec mam juz termin cc zajarana jestem jak nie wiem, moge sobie odliczac dni ♡ szyjka dalej sie skraca ale nie tak dramatycznie, dalej zamknieta mam lezec jak lezalam jak mam cos w planach brac buscopan zeby za duzo skurczy nie bylo zeby do tego terminu cc dotrwac :) i moja gin bedzie mnie ciela jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, wypelnilysmy juz papiery do szpitala wiec jestem o wiele spokojniejsza :)
 
Wow paper to pewnie pierwsza ( jeśli zgodnie z planem żadna z nas się nie wepcha w kolejkę[emoji14]) się rozpakujesz. Na którego? Uuu ale masz fajnie :)

Igi 34 tc [emoji173]
 
no super wiedziec kiedy siedze z bananem na ryju juz sobie zakreslilam w kalendarzu i sie na to gapie :D mamakulka prezent ci zrobie ^^
 
reklama
Do góry