reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Dzięki za słowa otuchy. Dobrze ze jestescie :happy: Trochę mi lepiej chociaż pakowanie na szybko torby do szpitala to istny szał. Już wiem dlaczego zaleca się to zrobić dużo przed terminem porodu :tak: dam Wam jutro znać jak sprawy się mają jak mnie już przebadaja... 3majcie się i uważajcie na siebie i Maleństwa.
 
Maldob ważne będziesz w szpitalu jak trzeba i będziesz pod obserwacją lekarzy
nie stresuj się niczym będzie dobrze a brakujące rzeczy których nie zabierzesz że sobą w razie czego to zawsze ci ktoś może dowiezc ;)
 
maldob - nie można tak bez kolejki, mówiłam wam że ja nie chcę zaczynać od końca :D nie stresuj się, zaopiekują się Tobą w szpitalu i spokojnie doczekasz do terminu ;)
 
Maldob miałam podobną sytuację ale leżenie i luteina dopochwowo pomogły. 4 dni w szpitalu i do domu. Akurat mi się udało ale sąsiadka z łóżka obok leżała przez ostatnie 2 miesiące ciąży w szpitalu. Założyli szewek i czekali na bobasa ;) w szpitalu będziesz pod dobrą opieką, sterydy
na płucka i jakoś przetrwasz;)
 
Hej Dziewczyny!
U mnie wieści z wizyty pozytywne. Maluch rośnie zdrowo, wciąż ułożony poprzecznie, waga 2400. :-)
Następna wizyta 11.07.

Pierwszy poród był przez cc, córka nie obróciła się i szła pośladkami. Bardzo chciałabym spróbować, ale jakoś mam takie dziwne przeczucia żeby dać sobie spokój. Puki co poprzestaniemy na dwójce dzieci, ale kto wie, może za kilka lat zapragniemy trzeciego maluszka a kolejna ciąża po cc to coraz większe ryzyko.
Asiunia mam taki sam dylemat. Tylko u mnie cc wynikało z braku postępu porodu. 10 dni po terminie, mimo prób wywoływania osytocyną, rozszerzenia szyjki cewnikiem Foleya - i nic. Decyzja o cc była na tyle spontaniczna, że nie zdążyłam się tym zestresować, myśleć o konsekwencjch itp. Teraz się waham, ale gdzieś tam bardziej skaniam się do cc.
 
mammyblue kilogram wiekszy dzieciaczek niz moj 2 tyg temu :D ciekawe czy mu nie ciasno tak poprzecznie juz duzy calkiem ;p

dopisalam wizyte na 11.07
 
Ja Cię kręcę juz 2400! Super :) Ja mam za tydzień wizytę i jestem ciekawa czy będzie moje bobo wazone :)

Igi [emoji173]33 tc
 
reklama
Do góry