reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Też bym wzięła ten 6+

nadalka - ja byłam raz, nie wiem czy to dobrze czy źle, wszystko było ok, a pediatra też nie ma zastrzezeń. Z Adą było identcznie i bardziej prostych nóg to ja nie widziałam u dziecka :-D
 
Z Gosią byłam raz, dostałam skierowanie ok 4mies bo lekarce sie coś nie podobało, ale okazało się na USG ze wszystko ok. Teraz pierwsze badanie mieliśmy zaraz po urodzeniu, następne w 6tyg miało być z NFZ ale miejsc już nie było. WIęc zapłaciłam 70zł za jakieś 3 min w gabinecie:szok:. Oczywiście wszysko ok ale po 4 miesiącu na kontrole. Chciałam zapisać sie na wizytę ale Pani w okienku poinformowała mnie że jeżeli pierwsze wizyta była prywatna to druga też musi taka być:eek::confused:. Nie uśmiechało mi sie kolejnych 70 zł wydawać, wiec pogadałąm z pediatrą, powiedziała że nic niepokojącego nie widzi, ale jak chce to skierowanie które mam jest rok ważne wiec spokojnie w styczniu mogę spróbować się na nie zarejestrować. Chyba nie pójdę, no bo po co. A po za tym ten oszołom(lekarz) wpiął do książeczki zdjęcie z USG, tylko że Nadi, dziewczynki która była przed nami na wizycie:eek:
 
nadalka, my byliśmy na usg w pl jak mała miałą 3 mies i wszystko było ok, ale lekarka kazała przyjść na 6 mies znowu, niby taka procedura. I miałam iść na 6 mies, ale w międzyczasie zrobili małej tu badanie i niby ma dysplazję, więc już sama nie wiem kto ma rację...
 
Niby powinno się pójść znowu jak dziecko zacznie samo chodzić, ale ja z Adą też nie byłam. Zaraz wyjdzie jaka to matka jestem :-D;-)
 
Nadalka Michał miał robione usg po urodzeniu w szpitalu, potem byliśmy na NFZ pod koniec września (miał 3 msce) i było wszystko ok.. i wybieramy się również w styczniu bo lekarz powiedział, że jeszcze jedna kontrola w styczniu :-) nie płace za to, mam w miarę blisko więc się wybierzemy :tak:
 
ja ostatnio używałam pudru z Nivea, wietrzyłam mu pupkę (przy zmianie pampersa jakieś 15min leżał z gołą pupką) i nie używałam chusteczek tylko za każdym razem go myłam :-) i przeszło
 
reklama
Do góry