reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

reklama
Hej dziewczyny mam pytanko używa któraś z Was pieluszek wielorazowych? Bo ja miałam plan przy Zuzce używać, ale jakoś mi zeszło i my już bez pieluch, a jakoś mnie wzięło, żeby Polci zakupić.
 
sarisa-my używamy. Tzn teraz z przerwami na pampka, bo Sara dużo śpi na dworze, a upchnąć wielorazówę w kombinezon ciężko. Tzn nam jest ciężko, bo my mamy z tetrą, ale jakbym włożyła normalne wkłady chłonące, to ładna mała pupka. Ja tak dokładniej używam otulaczy, do środka wkładam tetrę i wkład "sucha pupa" czyt. kawałek zwykłego polarka, który odciąga wilgoć od pupy. Mam też dwie typowe kieszonki jedna bambus druga zwykła. Ale dla mnie otulacz to lepsza sprawa, bo nie muszę tak często zmieniać. Tetry mam 30 szt i dają radę. Piorę co kilka dni.
 
sophie- no własnie idealnie będzie jak Sara zacznie robić jedną kupę dziennie :-)
Zależy, jak często chcesz prać.
Ja piorę co 2-3 dni. Czasem jadę systemem 2 dni tetra 1 dzień pampers.
Mam 3 otulacze, 2 kieszonki i 30 pieluch tetrowych.
Cena otulaczy różna różniasta. Ja mam drogie - bo płaciłam za jeden 72 zł, ale jestem zadowolona bo nic nie przecieka.
otulacze otulacz PUL wielorazowe pieluszki ekologiczne
Ja wszystko piorę z ubrankami dzieciowymi, więc nie piorę osobno...
Cała wyprawka wyniosła mnie ok. 500 zł.
Ale mam za mało otulaczy. Musiałabym dokupić jeszcze ze 3 żeby mieć luzy.
Pampersów używam na noc, bo nie przewijam w ogóle.
Chociaż raz założyłam kieszonkę i wkłady bambusowe i przetrwało 12 godzin :tak:
Polar kupiłam sobie na metry - pocięłam i jest idealnie.
 
Mysza dzięki. a możesz zrobić foto takiej pieluszki? bo piszesz, że do kieszonek dajesz teterę i ten polar? jakby Ci się udało to będę wdzięczna.

a i czym się różni kieszonka od otulacza? bo wyglądają dla mnie tak samo ;-)
 
reklama
Do góry