reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Mnie równiez lecą okropnie. Ale przynajmniej mam pewnośc że to typowo po porodzie, bo paznokcie zdrowe więc witaminek mi nie brakuje. No cóż, cieszyłyśmy się pięknymi włosami w ciąży to teraz trzeba to odcierpiec.
A z innej beczki: do mam używających spacerówek: jak wozicie w nich swoje dzieciaczki? na leżąco ? półsiedząco? czy siedzą? Moja Natalka jest naprawdę stabilna w pionie ale sama nie siedzi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja zaczęłam używać ten szampon
JOANNA Rzepa Szampon 400 ml Wzmacniający z Odżywką Do Włosów Przetłuszczających ze Skłonnością do Wypadania - Ceneo.pl plus odżywka
JOANNA Rzepa - odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się 200 ml - Ceneo.pl plus witaminy te dla kobiet w ciąży i karmiących piersią i jest mała poprawa. używam od tyg. Pod prysznicem zbieram mnóstwo włosów, ale w ciągu dnia mam wrażenie że juz ich tak nie gubię. Ja normalnie wyłysiałam. mam miejsca gdzie rosie mi dopiero meszek, dobrze że mam włosy do ramion u moge to jakoś ukryć, bo mam normalne zakola.Jak to zobaczyłam to myślałam że się popłacze
 
Mnie lecą masakrycznie. Mam ich połowę mniej. Fryzjerka mnie ostrzegała, że to w 5 mcu po porodzie się zacznie, a u mnie już w 3 mcu i do teraz tak jest i ponoć minie ;) to są te włosy, które ponoć urosły nam w ciąży czy jakoś tak
 
mnie też lecą, ale już mniej niż wcześniej!

Sylwia, Wojtek śmiga w spacerówce na leżąco...
 
Sylwia nasze dzieciaczki jeszce za małe żeby siedzieć, więc na leżąco, lub delikatniuśko podniesione, ale napewno nie na siedząco.

Mnie fryzjerka poleciła i właśnie dzisiaj kupiłam kurację z Vichy AMINEXIL 12kapsułek+6 (promocja) koszt okolo 150zł, ale podobno działa-zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
EVE ja tego nie kupuję, sprawdzam dokładnie etykiety. Strasznie mi się to kojarzy z tą mączką przez którą pojawiła się choroba szalonych czy tam wściekłych krów. Zwyczajnie się boję co takie grzebanie w genach może zrobić z organizmem a ja mam to potem jeść. Generalnie jestem bardzo za żywnością eko albo przynajmniej zbliżoną do eko, na całe szczęście rodzice mają sporą działkę bo takie jedzenie w sklepach jest drogie albo nie można go znaleźć. Nie znaczy to, że nie jem świństw, McDonaldem nie pogardzę ;-) No ale w domu staram się gotować jednak zdrowo.
 
Sophie- wczoraj była dyskusja w ddtvn, ja też jestem raczej na nie. Jeszcze na studiach mieliśmy ciekawy wykład na ten temat, choc wtedy to było takie odległe (studnia kończyłam 7 lat temu, wiec fuul czasu), że czowiek do tego szczególnej uwagi nie przykładał wtedy.


Szukałam informacji o testach kalendarzy adwentowych, bo ponoć jakieś szkodliwe substancje dostały sie do czekolady i przy okzazji znalazłam to http://www.pro-test.pl/news/195260,0/Uwaga+na…_…niebezpieczny+płyn+do+kąpieli+z+Rossmanna.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jelsa tylko że moja się bardzo denerwuje jak jest tylko trochę podniesiona, ciągle łapie za co się da albo odpycha łokciami i chce na pionowo siedziec, a że ja jej nie pozwalam to jest płacz. Zdam relację jak wypróbuję spacerówkę jutro.
 
Do góry