reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Wczoraj ja szłłam po Adę to założyłam spacerówkę i było o niebo lepiej, dziś znów gondolę, zasnął na godzinę poczym sie obudził i juz było trudno dokończyć spacer :baffled:
 
reklama
eve ja u mamy też założyłam małej spacerówkę i była bardzo zadowolona :)
w ogóle to wydaje mi się że ta spacerówka jest bardzo wygodna dla dziecka zobaczymy jak się u nas sprawdzi na spacerach na razie odpukać mała w gondoli jeździ zobaczymy tylko jak długo :)
 
Dziewczyny mam pytanie:
kłócicie się przy dziecku/dzieciach?? no czasem człowiek już nie wytrzyma, trzeba się wydrzeć, powiedzieć mocniej itp. no ale tyle razy obiecywałam sobie, że przy dziecku nie będziemy się kłócić. ale dziecko jest cały czas z nami, a kłótnie się zdarzają, jak sobie z tym radzicie?
 
nie

od czasu do czasu zdarza nam się głośniej coś do siebie powiedzieć (takie to kłótnie po 15 latach razem hehe), ale nie przy dzieciach. Starsza za dużo rozumie, a mała się krzyku boi :)

moi rodzice też nigdy się przy mnie nie kłócili
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nam niestety też się zdarza mocniejsza wymian zdań przy małej, ale musimy nad tym popracować bo dziś Weronika sama zamykała nam rączka buzie...
 
Do góry