reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pytania i odpowiedzi

My właśnie przechodzimy z 56 na 62, więc na zimę będę kupować coś na 68 chyba. Gwiazda ma długie nogi, nosi body i kaftaniki na 56 ale śpiochy i pajace na 62 i dlatego mam zagwozdkę.
 
reklama
używacie wibracji w leżaczku? bo dla mnie to jakaś dziwna telepanina dziecka, ale może to tylko moje zdanie... nie wiem, co o tym myśleć, i trochę boję się załączać...

u mnie wibracje sie nie sprawdzaja, Maja wrecz ich nie lubi :confused:
kosinka pewnie by przepisała ale do niej sa wiecznie kolejki i jak mam tam stac po recepte to jakos tak mnie odrzuca :confused::-D
 
Ja wibry jeszcze nigdy nie włączałam, vibrucol kupiłam rok temu bez recepty w normalnej aptece, a kombinezon kupię na r.74, choć mała dopiero zaczęła nosić 62.
 
Ta wibracja tez dla mnie jakas dziwna, ale Wojtek ja uwielbia. Czesto spi w dzien na lezaczku i jak zasnie z wlaczona wibracja to nie mozna mu wylaczyc bo od razu sie budzi:-).
Ja mam w planach kupic kombinezon taki jesienny na 68 a zimowy juz raczej na 74. Z tymi rozmiarami roznie bywa, Wojtek chodzi przewaznie w 68 juz, ale kilka ma jeszcze 56, wszystko od firmy i materialu zalezy. Mam gdzies jakis kombinezon 74 ale na moje oko to tak mniej wiecej 86-92 ;-). Ja jednak wole kupowac na oko
 
moja Niuńka nosi jeszcze pół śpiochy z numerem 50 , body na 56-62 , śpiochy na 56-62 na prawdę różnie -to na bez kitu zależy od firmy i rozmiarówki , no gdzie półśpiochy 50 :D ?? no ale nawet nie są przymałe to je nosi ;)

mam taki jesienny 'kombinezon ' po prostu taki grubszy materiał , na rozmiar 62 , to małą jak wsadze w ubranku to jak dla mnie jest on lekko przyciasny ...
kupować będę zimowy kombinezon na zimę dopiero i to z Niuńką pójde ją przymierzyć w taki sprzęt żeby nie okazało się że będzie za ciasny albo mega za duży ...
a poza tym myśle nad śpiowrkiem zimowym żeby tych nóżek nie trzeba było pchać w nogawki :)
 
My jeszcze w 56 spokojnie się mieścimy, także się wstrzymuję. Na 62 zakładam jej spodnie takie grubsze, w pasie są za duże, ale Ada ma długie nogi więc na długość są ok.
Viburcol dziś kupiłam bez recepty.
Wibracja się u nas sprawdza
 
reklama
dziewczyny, ja mam pytanie odbiegające od tematu. Czy wasze dzieci w nocy mają zawsze co 3h mokry/ posikany pampers? pytam, bo się troche martwie.. Nadia w dzień sika b.dużo, tzn trzeba jej zmieniać tego pampersa przynajmniej co te 3h bo jest ciężki i posikany a ostatnio w nocy zmieniam jej pampersa po 4h spania i on prawie suchy..nie wiem co myslec o tym, bo je normalnie, kupka wygląda normalnie(fakt czasem robi raz na dwa dni)ale własnie te nocne suche pampule mnie dręczą.. dzięki z góry za odp.
 
Do góry