reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

u nas tylko dady, używałam newborn bella happy ,były ok , miałam kilka sztuk babydream, to wytrzymać się nie dało tak waniało że masakra !! jeden sik a ja nie mogłam do pampersa podejść bo odrzucało na kilometr !
Dady nigdy nie śmierdziały ,tak jak pisze nadalka , jest ciężki ale nic się nie rozwarstwia , a miałam pampers jakiś taki w białym opakowaniu to śmierdziało bardziej i jeszcze po 2h od włożenia pamperka Wikula dostała uczulenie :dry:
 
reklama
My używaliśmy pampers active baby, babydreamy, pampers sleep and play i pampers premium care. Naszym zdaniem Active Baby najlepiej się sprawdzają. Jeżeli chodzi o trójki babydream i s&p to są bardzo porównywalne i moim zdaniem są średniochłonne. Premium Care mieliśmy tylko jedno opakowanie, bo akurat w promocji były, chciałam zobaczyć jaka jest róznica między nimi a Active i jestem bardzo niezadowolona, bo się Lence po nich dupka zaczerwieniła i wysypki dostała. Postanowiliśmy nie kończyć paczki i zaczęliśmy jej znów active baby zakładać aby zobaczyć, czy to zaczerwienienie rzeczywiście od pieluszek i po kilku dniach dupka znów śliczna. Także jej nie posłużyły... Active Baby ostatnio są bardzo często w promocjach, czy to Tesco, czy Real, czy Rossmann i mam juz taki zapas trójek, że na tę chwilę pewno do tych 9kg nam starczy :-p
 
użyłam parę pampków s&p i średnie są.. Jak dla nas najlepsze baby activ i na tym pozostaniemy :tak: a na noc dady3

Asiak-k fakt baby activ ciągle jest w promocjach.. mi się dzisiaj udało w tesco w końcu kupić 150szt za 79,99 bo nigdy 3 nie było więc jestem zadowolona i na jakiś czas spokój :-) (Ty nam napisz na ogólnym co tam słychać u Ciebie kochana :*)
 
My jedziemy jeszcze na dadach 2, ale w nocy prawie za każdym razem przesikuje. W dzień jest ok. Mam paczkę Pampers 3 s&p i w nocy jest spoko. A dziś zakupiłam 2x 150 active baby i testujemy ;-)
 
My pampers active fit, baby-dry (obie córki) Starszej czasami w przedszkolu założą easy up (to pieluchomajtki), chociaż teraz już zakładam jej tylko na noc.
Ja jestem z pampersów bardzo zadowolona, nic nie przemaka.
Sara tak ze 3 dni w tyg śmiga w wielorazówkach - tetra i otulacz. Nawet jak ma jakieś zaczerwienienia po pampersach, to po takiej kuracji na tetrze wszystko wraca do normy.
 
U nas w die activ baby na noc i spacer premium care. W dadach 3 i s&p kupy były wszędzie i tyłek mokry mimo częstego zmieniania więc odpuściłam. Prz promocjach na activ finansowo nie jest ta tragicznie więc póki co nie szukam innych;-) Poza tym moje dziecko około 2 godzin dziennie spędza bez pieluch :-D to jej ulubiona zabawa:-D
 
Mea u nas to samo, Lenka zawsze przed ubieraniem rano leży na podkładzie na nagusa i wieczorem zanim ją zabiorę do kąpania - taki nasz rytuał, że nagus musi być :-D
 
U nas jeszcze dochodzą nagusie przed i po każdych ćwiczeniach :-D Ja to już doszłam do tego, że jak jest maruda to podkłady na podłogę, dzieciak na golasa i od razu świat jest piękniejszy :-D
 
coś z tym jest, bo nasza też uwielbia gołym tyłkiem świecić:-D

Nam najbardziej pasują pampers premium care (spacer, noc). Średnio oceniam sleep&play, ale active najgorzej, bo śmierdza dziwnie, czasem czuję kupkę której nie ma:confused::confused::confused: jak to możliwe, to nie wiem:-p No i w activach się robią takie kulki i pupka jest zawsze mokra, jak ją przebieram. Właśnie wykańczamy trójki active, żeby przejść już do czwórek i zauważyłam, że muszę je częściej zmieniać, bo czuję że spodenki są lekko wilgotne...


Swoją drogą, to dziwne, że mamy tak skrajne odczucia do tych samych pampersów. Naprawde nie czujecie jak te activy walą???? ;) A feee
 
reklama
Do góry