reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i odpowiedzi

Dziękuję Dziewczyny za opinie
Zamówiłam tt, bo skoro je zassała, to nie będę jej zmieniać. Zobaczymy, czy będzie różnica.
Eve - tak :) myślę intensywnie o tym wózku. Dla mnie ta budka tak mocno zaciągana jest najważniejsza, bo tu ciągle wieje i leje i w ogóle blee.
Dzięki za linka, świetny ten wózeczek - taki zgrabny i dziecko fajnie głęboko siedzi. Póki co jeszcze wymęczę quinny, ale już zbieram kasę na ten :tak:
 
reklama
Mysza z tego co się dowiadywałam moze być go trudno dostać narazie, bo wypuszczono tylko pare sztuk testowo. Wejdą na dobre wiosną 2013, i nie wiem czy sama sie nie skuszę :tak: Sąsiadka go sobie zamówiła, więc będę miała okazję go przetestować.
 
Mam pytanko, któras z was pisala kiedys o bialej kropce na dziasle, moja teraz taka ma, co to bylo? zeszlo wam szybko? u nas sie utrzymuje od ponad tygodnia, moze dwoch..

aaa i drugie pytanie
lecą mi na maxa włosy... macie jakies rady? bo bede łysa...
 
Ostatnia edycja:
Mysza z tego co się dowiadywałam moze być go trudno dostać narazie, bo wypuszczono tylko pare sztuk testowo. Wejdą na dobre wiosną 2013, i nie wiem czy sama sie nie skuszę :tak: Sąsiadka go sobie zamówiła, więc będę miała okazję go przetestować.

Są na e-bayu za niecałe 300f, więc cenowo wychodzi tak samo. Mnie oczywiście podoba się czarny kolor ;-)

ann87- z włosami mam ten sam problem. Dlatego już odstawiłam od cyca. Jakieś witaminy by się przydały
 
reklama
Do góry